Rejestracja i logowanie

Nowa komisja doradzi prezydentowi w planowaniu przestrzennym

Wydarzenia 09-11-2018 Autor: agKCI
11
Nowa komisja doradzi prezydentowi w planowaniu przestrzennym

Prezydent Zbigniew Burzyński powołał wczoraj organ doradczy, który pomoże mu w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - Miejską Komisję Urbanistyczno-Architektoniczną. Czym będzie się zajmować?


W skład komisji wejdzie 8 osób - wiceprezydent Jacek Boczkaja jako przewodniczący, Elżbieta Wojciechowska jako wiceprzewodnicząca, a także Ewa Krakowska, Alicja Krymowa, Małgorzata Teisseyre-Sierpińska, Agnieszka Rene, Piotr Zuterek i Julia Frątczak jako członkowie komisji. 

Komisja zajmie się opiniowaniem projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, projektu stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz innych opracowań studialno-projektowych, których inwestorem jest miasto. To również komisja wybierze w razie potrzeby specjalistów do wykonania stosownych opinii lub ekspertyz.

Posiedzenia komisji będą zwoływane w razie potrzeby, ale co najmniej raz na pół roku, a jego członkowie, którzy nie są pracownikami UM Kutno, za każdą obecność będą wynagradzani kwotą 500 zł. 
 

komentarze (11)
Dodaj komentarz

No proszę jak łatwo się rządzi nie swoją kasą. Wymyślił następną przechowalnię do transferu kasy dla swoich. Za 500zł przyjdą rozwalą dupska po to żeby podjąć decyzję jaką by tu firmę zatrudnić żeby za nich załatwiła sprawę. TO ZWYKŁE ŚWIŃSTWO I CHAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szanowna komisjo - moze zajmiesz sie uporzadkowaniem reklam w miescie- tyle lat nic sie nie robilo w tym kierunku

Czyli kolejna komisja niepotrzebne aby podniesc sobie kase

Tu nie trzeba powoływać Komisji tylko przydało by się racjonalne, małomiasteczkowe myślenie. Rządzicie tyle lat miastem i nie wiecie co dalej w dalszym rozwoju?! Przypominamy, że dzielnice za torami też należą do miasta, tego miasta róż...

na przewodniczacego wybrano najmadrzejszego

do an pewnie jestes w temacie

znam przepisy i tyle "w temacie"

WOW miejskie 500 plus dla swoich od prezydenta.

Edi jak nie masz pojęcia o czym piszesz to się nie kompromituj. Komisje Urbanistyczne powoływane są od dawna w każdej gminie. Miejskie lub gminne. Taki jest obowiązek gmin. A jeżeli przeczytasz ze zrozumieniem to doczytasz, że pracownicy Urzędu nie dostają 500.

Zgadza się znów zamkneli tam drogę.Dziadostwo i tyle w temacie.Nieudaczniki.

Wybrali debile tego dzwona znowu,a ten teraz rządzi .Mafia kutnowska razem z PWiK.robią drogę Łąkoszynie już rok i ****.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także