Rejestracja i logowanie

Nowy sprzęt dla straży miejskiej? „Chodzi o szybką pomoc mieszkańcom”

Wydarzenia 07-10-2019 Autor: toza Foto: archiwum
12
Nowy sprzęt dla straży miejskiej? „Chodzi o szybką pomoc mieszkańcom”

Kutnowska straż miejska od kilku lat dysponuje urządzeniem, dzięki któremu funkcjonariusze mogą pomagać mieszkańcom mającym problemy z uruchomieniem swojego samochodu. Zdaniem kilku radnych warto byłoby pomyśleć o rozszerzeniu tej pomocy.

Radni Tomasz Rędzikowski, Robert Feliniak i Łukasz Walczak złożyli niedawno pisemną interpelację w której wnioskują o zakup dodatkowego urządzenia rozruchowego do pojazdów dla Straży Miejskiej.

- W okresie jesienno-zimowym wielu mieszkańców Kutnaa ma problem z uruchomieniem samochodu z powodu niskich temperatur. Zakup dodatkowego urządzenia dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w znaczny sposób przyspieszy ich reakcję w celu udzielenia pomocy mieszkańcom – piszą radni w swojej interpelacji.

Jak do wniosku radnych ustosunkują się władze Kutna? Na pewno o tym poinformujemy.

fot. archiwum

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Ja dzwoniłem po 7 rano pod 986 w tym tygodniu i nikt nie odbierał.

Każd firma powinna obowiązkowo mieć taki sprzęt.

Czyli, co? Mają obowiązek uruchomić?

Tak fajnie już nie jest, gdy potrzebujemy pomocy. 3x dzwoniłem tej zimy i pomocy nie uzyskałem. Co się okazało "sprzęt uszkodzony" ...ale nie dziwię się po prostu nie chciało się przyjechać.

Gienek - ale ty gupi jesteś i pusty... pijany wtedy byłeś i wykręcałeś numer do hydraulików...

Jak już strażnicy miejscy będą jechać z tym sprzętem niech przy okazji wyłapią tych co nie sprzątają po psach i karmią gołębie

Robi sie ze strażników auto pomoc,żenada

Bo od tego oni soo... od tego soo oni...

Tu chyba nie ma co szukać dziury w całym i należy po prostu powiedzieć "DZIĘKUJĘ", bo to drobna, ale w niektórych sytuacjach nieoceniona pomoc. Mam nadzieję tylko, że nie będzie to nadużywane przez "artystów", którzy nie potrafią lub nie chcą dbać o stan akumulatora.

Dać im nagrody za takie pomysla

W każdej firmie powinien być taki sprzęt.

Dobry pomysł .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także