Rejestracja i logowanie

Nowy sprzęt dla straży miejskiej? „Chodzi o szybką pomoc mieszkańcom”

Wydarzenia 07-10-2019 Autor: toza Foto: archiwum
11
Nowy sprzęt dla straży miejskiej? „Chodzi o szybką pomoc mieszkańcom”

Kutnowska straż miejska od kilku lat dysponuje urządzeniem, dzięki któremu funkcjonariusze mogą pomagać mieszkańcom mającym problemy z uruchomieniem swojego samochodu. Zdaniem kilku radnych warto byłoby pomyśleć o rozszerzeniu tej pomocy.

Radni Tomasz Rędzikowski, Robert Feliniak i Łukasz Walczak złożyli niedawno pisemną interpelację w której wnioskują o zakup dodatkowego urządzenia rozruchowego do pojazdów dla Straży Miejskiej.

- W okresie jesienno-zimowym wielu mieszkańców Kutnaa ma problem z uruchomieniem samochodu z powodu niskich temperatur. Zakup dodatkowego urządzenia dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w znaczny sposób przyspieszy ich reakcję w celu udzielenia pomocy mieszkańcom – piszą radni w swojej interpelacji.

Jak do wniosku radnych ustosunkują się władze Kutna? Na pewno o tym poinformujemy.

fot. archiwum

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Każd firma powinna obowiązkowo mieć taki sprzęt.

Czyli, co? Mają obowiązek uruchomić?

Tak fajnie już nie jest, gdy potrzebujemy pomocy. 3x dzwoniłem tej zimy i pomocy nie uzyskałem. Co się okazało "sprzęt uszkodzony" ...ale nie dziwię się po prostu nie chciało się przyjechać.

Gienek - ale ty gupi jesteś i pusty... pijany wtedy byłeś i wykręcałeś numer do hydraulików...

Jak już strażnicy miejscy będą jechać z tym sprzętem niech przy okazji wyłapią tych co nie sprzątają po psach i karmią gołębie

Robi sie ze strażników auto pomoc,żenada

Bo od tego oni soo... od tego soo oni...

Tu chyba nie ma co szukać dziury w całym i należy po prostu powiedzieć "DZIĘKUJĘ", bo to drobna, ale w niektórych sytuacjach nieoceniona pomoc. Mam nadzieję tylko, że nie będzie to nadużywane przez "artystów", którzy nie potrafią lub nie chcą dbać o stan akumulatora.

Dać im nagrody za takie pomysla

W każdej firmie powinien być taki sprzęt.

Dobry pomysł .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także