Rejestracja i logowanie

Pałac Saski – kosztowna ruina, czy cenny zabytek? Oto, co sądzi kutnowski historyk

Wydarzenia 06-11-2019 Autor: bnp/info. Piotr Stasiak
Pałac Saski – kosztowna ruina, czy cenny zabytek? Oto, co sądzi kutnowski historyk
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (10)
Dodaj komentarz

Pałac jest potrzebny. W tym mieście nie ma niczego ładnego, niech będzie chociaż to. Przyjeżdżają goście, nie ma im nawet co pokazać. Mamy asa w rękawie: pałac króla - mało które miasto ma coś takiego, trzeba to bujnąć, niech Kutno wreszcie kojarzy się z czymś pozytywnym.

Można prosić o opinię kogoś niezawisłego, zupełnie pozbawionego zależności od władz Kutna ? Oczywiście majacego kwalifikacje do opiniowania tego " zabytku".

zdecydowanie kosztowna ruina,,,za remont tej ruiny zapłacimy my kutnianie,,,,ja się nie zgadzam na to!!!!

Cóż Ten Pan może powiedzieć innego, co by się na Piłsudskiego 18 nie spodobało, przestałby być wicedyrektorem a w przyszłości nigdy by nie zostałby dyrektorem. Może bardziej wiarygodne opinie powinny być upubliczniane.

Dawno już to zburzyć powinni i ewentualnie odbudować na wzór wkoncu dokumentacja jest tak jak to się robi w USA

Osobiscie uwazam ze powinno byc to zburzone cale i odbudowane z nowych elementów. powinne byc wykorzystane przpiekne piwnice z cegly ktore znajduja sie pod spodem. Mogly by powstac tam piekne restauracje w czerwnej cegle, tak jak ma to miejsce w krakowie czy toruniu. Klimatyczne restauracje. Bo oprocz zwiedzenia turysci mieli by gdzie pojsc zjesc i napic sie piwka. Klimatyczne restauracje w centrum miasta tworza spojnosc.

Że co tworzą klimatyczne restauracje? Spójność? Co za bełkot...

ZMIAST TEGO TO OGARNAC TE INNE KAMIENICE W POBLIZU I ZROBIC JAKIS ZIELONY SKWEREK ZA MUZEUM LEPIEJ BU TO WYGLADALO. I ZKLIKWIDOWAC TEN BETON CO JEST GO ZA DUZO W KUTNIE

Zlikwidować ta ruinę.

KOSZTOWNA RUINA

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...