Rejestracja i logowanie

Pechowy dzień na drogach: samochód uderzył w bariery

Wydarzenia 14-03-2019 Autor: ez. Foto: poglądowe
0
Pechowy dzień na drogach: samochód uderzył w bariery

Do trzeciego już dziś zdarzenia drogowego doszło chwilę przed godz. 11:00 na autostradzie A1. Na miejsce udały się dwa zastępy straży pożarnej, powiadomiona została także policja.

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód uderzył w bariery. Do zdarzenia doszło na 235 km w kierunku Łodzi w okolicach Łaniąt. Nie wiadomo póki co, jaka była przyczyna ani czy kierowca doznał obrażeń. Na miejscu pracują służby - policja, jeden zastęp z PSP w Kutnie oraz OSP Łanięta.

To nie jedyny wypadek dzisiaj. Po godzinie 7:00 w autobus z dziećmi wjechała osobówka a po 10:00 zderzyły się dwa volkswageny. Z kolei około godziny 13:00 doszło do stłuczki pod szpitalem oraz poważnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Chodkiewicza, w wyniku którego nieprzytomny motocyklista trafił do szpitala.

[AKTUALIZACJA]

Z informacji przekazanych od rzecznika KPP w Kutnie wynika, iż kierowca lexusa, który uderzył w barierę, nie doznał żadnych obrażeń, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także