Rejestracja i logowanie

Pijany 44-latek prowadzący Lamborghini zatrzymany przez policjanta po służbie

Wydarzenia 10-07-2019 Autor: ez. Foto: policja.pl/poglądowe
19
Pijany 44-latek prowadzący Lamborghini zatrzymany przez policjanta po służbie

Policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale również poza nią. Doskonałym przykładem na potwierdzenie tych słów jest postawa funkcjonariusza Zespołu Dyżurnych Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, który w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę.

Do zatrzymania doszło wczoraj (9 lipca) w miejscowości Wiewiórz (gm. Bedlno). Funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę w Zespole Dyżurnych Komendy Powiatowej Policji w Kutnie w czasie wolnym od służby zauważył jadący od miejscowości Tomczyce ciągnik rolniczy marki Lamborghini. Zainteresowanie policjanta wzbudził fakt, iż tego dnia rozmawiał z kierującym wyczuwając od niego silną woń alkoholu.

- Ciągnik poruszał się po drodze publicznej w terenie zabudowanym, w związku z czym funkcjonariusz zjechał swoim pojazdem na pobocze. Wysiadł i dał kierującemu ciągnikiem sygnał ręką by się zatrzymał. Po kilku metrach ciągnik się zatrzymał. Policjant potwierdził swoje przypuszczenia co do stanu trzeźwości mężczyzny. Funkcjonariusz nadal wyczuwał silną woń alkoholu z ust kierującego, wezwał na miejsce patrol policji, który go zbadał pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila - relacjonuje st. sierż. Daria Fraszczyk z KPP w Kutnie.

44-letni mężczyzna odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

- Pamiętajmy że dla tych kierowców, którzy jeżdżą w stanie nietrzeźwości albo w stanie po użyciu alkoholu, nie powinno być miejsca na naszych drogach.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Stare powiedzenie mundurowych: "Chcesz mieć wyniki - kontroluj ciągniki"

dejta chłopu spokój. bo pomrzemy z głodu. (stara wróżba) oj ten co go zatrzymał, niech już się boi.

Ale mądrale tylko PiS i PiS a kto wam broni być służącym Putina czy Merkel droga wolna a wasze brednie co wypisują odrzucone od koryta to bawią POLAKÓW

Wewiórz a nie Wiewiórz.....

Gdyby PiS nie dał podwyżki, to by chłop pouczenie dostał.

Cygan podobno sąsiadów nie okradał.

jakby ktoś bliski wpadł pod koła tego pijanego to byś inaczej tu podszedł do sprawy a pijanego kierowcę chciałbyś zlinczować

Jakby wpadł pod koła, to byłaby wina tego, który wpadł.Ten kto jechał po pijaku odpowiadały za jazdę po pijaku, a nie za to, że mu ktoś (nawet jakiś " twój bliski") wpadł pod koła. Lemingi nie rozumieją prawa, bo opierają się na" złamanej kąstytucji".

Dobry tekst emoji

A z mleczarni w Kutnie śmierdzi i nie czują.

Miał szczęście, że nie trafił na Cimoszewicza, bo by go odwiózł do domu.

Albo na Jarka, bo ten go by nigdzie nie odwiózł bo nie ma prawa jazdy...

Są jeszcze w Polsce niezawisłe sądy, które nie pozwolą zapewne zabrać Panu uprawnień do kierowania ciągnikiem rolniczym, co wiąże się z brakiem możliwości wykonywania pracy w gospodarstwie rolnym i co za tym idzie obniży standard życia Pana i Pana rodziny.

Kiedyś to ORMOwce mogli pić, i jeźdzć bez kaskówale, ale to były "piękne" dla nich Gierkowskie czasy.

Nadgorliwość gorsza jest od faszyzmu.

jakby ktoś bliski wpadł pod koła tego pijanego to byś inaczej tu podszedł do sprawy a pijanego kierowcę chciałbyś zlinczować

na zdjęciu JohnDeere a w artykule o Lamborghini Fajnie

Na tym fragmencie zdjęcia nie widać, ale można przyjąć że, są na nim cztery jądery.

Skończyło się hahaha

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także