Rejestracja i logowanie

Pijany kutnianin za kółkiem zdemolował pół osiedla w Grójcu

Wydarzenia 07-12-2017 Autor: toza Foto: nadesłane
23

O mieszkańcu Kutna mówi cały Grójec, więc nic dziwnego, że informacje o jego „dokonaniach” dotarły także do nas. 39-letni mieszkaniec naszego miasta najpierw staranował tam śmietnik, potem ogrodzenie. Następnie dosłownie przeleciał nad chodnikiem, przejściem dla pieszych, by swoją podróż ostatecznie zakończyć na parkingu.

Koniec podróży z parkowaniem nie miał jednak nic wspólnego. Kutnianin staranował kilka zaparkowanych samochodów, a impet był na tyle duży, że od jednego z nich odpadło koło.

Grójecka policja potwierdza – 39-latek z Kutna był kompletnie pijany i tylko cud sprawił, że nie doszło do tragedii, ponieważ wszystko odbywało się w miejscu często uczęszczanym przez pieszych.

- Do zdarzenia doszło 6 grudnia w godzinach wieczornych. Kierujący oplem zafirą, 39-letni mieszkaniec Kutna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, który uderzył w dwa zaparkowane samochody. Po zdarzeniu do szpitala trafiła jedna osoba. Kierowca opla był nietrzeźwy, miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji – mówi kom. Agnieszka Wójcik, oficer prasowy KPP Grójec.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

A zafirka na chodzie

Czy autor tego artykułu, przepraszam był trzeźwy ? " Kierowca z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą", A te skromne promile to co ? Brawo dla autora tego artykułu.

Kto w KUTNIE nie był ten życia nie zna.

Tarantule i skorpiony jeszcze dodaj.

Slawi Kutno

Kuutasssyyy will morde

Następnego dnia jego ryj powinien być w każdej kutnowskiej gazecie, na każdym kutnowskim portalu i przez miesiąc powinien się wyświetlać na kutnowskich telebimach z dokładnym adresem zamieszkania i pracy. Tak samo zdjęcia rodziców jego, którzy spłodzili debila i go wychowali zamiast utopić w kiblu a na to ostatnie jeszcze nie jest za późno.

Sam się k...o utop w kiblu

Debil kutnowski. Obić ryj mu powinni na policji . Tępić dzidostwo i wpiwrdoool spuścić . 

do pierdla s****la

Pół osiedla zdemolował?, to takie malutkie te osiedla tam mają? Następnie dosłownie przeleciał nad chodnikiem, przejściem dla pieszych, to on samolotem leciał?

Dobrze ze nie zciął brzozy podczas lotu..

To potrafią tylko kotojebcy z PiSu.

i takie kur...wy jak ty

Ty głupia wszo!

won pedale

No i to ma być sensacja?, wypił trochę i tyle. Nie tak dawno pijany w sztok prokurator z Kutna kopał w drzwi i dobijał się do mieszkania na łódzkim osiedlu, myślał że znajdzie tam butelkę. Lokatorzy wezwali policję to bełkotał że on prekurator nadzwyczajna kasta.

No wybacz,prorok miał plecy na psiarni i kolesiów.

Wczesniej czy później i tak beknie. Znajomości sa do czasu.

"Kierujący oplem zafirą, 39-letni mieszkaniec Kutna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem" - a te 2,2 promila alkoholu w organizmie to nie jest wystarczajaca przyczyna?

Pani Olu, dla pismaków z tego portalu nie ma to żadnego znaczenia. Mam wrażenie, czytając niektóre artykuły, że oni mają więcej promili.

tylko pół? i o co afera? koleś latał w kutnie z tasakiem po centrum handlowym i mogł ludzi pozabijać, ale o tym się nie mówi, bo przecież śmietnik i autka ważniejsze, w sumie co sie dziwic taki rozgłos o nieciekawym gosciu chluby i klientów by sprzedawcom nie przysporzył, pewnie dlatego nie nagłośnili sprawy

Brawo My!! Kutno jest co raz sławniejsze emoji

dodaj komentarz
Czytaj także