Rejestracja i logowanie

Pił alkohol pod chmurką, później obrażał policjanta. Grożą mu 2 lata więzienia

Wydarzenia 07-08-2020 Autor: bnp/KPP Gostynin Foto: poglądowe
16
Pił alkohol pod chmurką, później obrażał policjanta. Grożą mu 2 lata więzienia

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znieważanie funkcjonariusza publicznego. Do zdarzenia doszło w trakcie interwencji podjętej przez mundurowych. Mężczyzna usłyszał już zarzut i teraz zajmie się nim sąd. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek w godzinach nocnych policjanci z Gostynina podjęli interwencje wobec grupy osób spożywających alkohol na terenie parku miejskiego. Kiedy mundurowi wykonywali swoje czynności jeden z legitymowanych przez nich mężczyzn używając słów obelżywych znieważyła jednego z interweniujących funkcjonariuszy.

- W związku z popełnionym przestępstwem 43-latek została zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszała zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - informuje asp. Żaneta Kołodziejska z gostynińskiej policji.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Tego drugiego w zielonym mundurze zapomnieli przebrać w policyjny jak WOT-owców w Warszawie na manifie

A to dopiero wyczyn. Całe miasto usiane hołotą i menelstwem a ''panowie'' policjanci coś zauważyli. Nie jestem policjantem a po godzinnym spacerze zauważam dziesiątki chlających na ulicach , zaparkowane pojazdy gdzie popadnie, kierowców bezczelnie łamiących przepisy, pieszych łażących jak święte krowy , nawalonych ukraińców pchających się do sklepów bez maseczek i wyjących z balkonów . Naszych ''stróżów'' prawa trzeba wysłać na badania okulistyczne i laryngologiczne bo są ślepi i głusi albo tak jest im wygodnie.

A ja się pytam co się dzieje jak mnie niebiescy znieważajá...żartuje mam na nich wy**** ale tak naprawdę to powinni rekrutację zaczynać po jakiejś szkole mundurowej studiach itp....bo to **** bezmózgi sá ****...10 procent normalni a reszta cioty co się blach zasłaniajá....

Ujęto i osadzono w areszcie bardzo groźnego złoczyńce, w kutnie będzie bezpieczniej?

Po co 2 lata ubić na miejscu aby psy nie miały papierkowej roboty cyborgi przeklęte.

Co z tego ,że pił alkohol? Nikogo nie zaczepiał, nikomu nie ubliżał ,zachowywał się przyzwoicie? To za co się policjant doczepił? Może nie chciał go poczęstować?

Dobrze że zdążył coś wypić

na kamczatke dziadów wysłac

Państwo policyjne, nie powinno być paragrafu za znieważenie policjanta. Wiemy co wyprawia policja, więc nie dziwie się ludziom, że "znieważają policjanta". Mam nadzieję, że niezależny Sąd uniewinni pijaczka.

Morda tam plebsie, a teraz masz powiedzieć:"Marszczę freda co dzień rano"!

Dobrze! Patologie wsadzać do więzienia. Pijaństwo za kierownicą, bandyctwa, przemoc fizyczna, powinny być surowo karane.

dlaczego tylko 2 lata za obrazę pana władzuni, a wsadzić do pierdla na 10 , jak wyjdzie będzie zwracał się jaśnie panie

Znieważył,czy znieważyła,bo doczytać trudno

w miniony czwartek w Gostyninie było zimno, jasno a patrol to nie tylko policjanci ale i sierota z WOT-a. Wnioski po analizie zdjęcia. dobrane dobrze zdjątko hahahahhah

Ten ..... z WOT, wytarłby tobą buty i ułożył na trawie zanim byś podniósł łapę.

gustlik tępy hanysie do wozu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także