Rejestracja i logowanie

Piroman w naszym powiecie? Wyznaczono nagrodę za jego wskazanie

Wydarzenia 10-09-2020 Autor: toza
5
Piroman w naszym powiecie? Wyznaczono nagrodę za jego wskazanie

Wójt gminy Dąbrowice wyznaczyła nagrodę za pomoc w złapaniu podpalacza. To kolejny raz w tym roku, kiedy władze tej gminy decydują się na taki krok.

Wczoraj w Dąbrowicach doszło do pożaru słomy w Dąbrowicach. Dziś władze zdecydowały o przyznaniu nagrody osobie, która pomoże wskazać podpalacza.

- W związku z podpaleniami na terenie gminy Dąbrowice Wójt Dorota Dąbrowska wyznaczyła nagrodę w wysokości 2000 zł za pomoc we wskazaniu sprawcy podpaleń na terenie Gminy. Wszelkie informacje prosimy kierować pod numer alarmowy 997 lub bezpośrednio na Komisariat Policji w Krośniewicach 24 252 52 10 – informuje na facebooku wójt gminy Dąbrowice.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wójt Dąbrowska również wyznaczyła nagrodę za wskazanie piromana. Miało to miejsce również po podpaleniu stogu siana (KLIKKLIK)

komentarze (5)
Dodaj komentarz

za 2 tysie nikt sie nie bedzie narazalal, troche smieszna ta nagroda .

jak by w nagrode dostać jakąś panią GOPS -u to może

Tuż za miedzą w powiecie Kolskim też dochodzi do podpaleń. Kilka dni temu kilka kilometrów od Dąbrowic w gminie Przedecz spłonęły dwa kombajny zbożowe. Wszystko wskazuje na to że było to podpalenie.

To w powiecie, czy na terenie gminy? Raczej szukajcie szanowni mieszkańcy w swoim środowisku lokalnym, bo w końcu podczas ostatnich wyborów prawie w 80% wybraliście sobie na kolejne lata dostatek, dobrobyt, dopłaty o oczywiście bezpieczeństwo. Temat powraca od dłuższego czasu...

Dziwny jest ten świat. Jakiś debil , idiota który zagraża mieszkańcom bo przecież ktoś może stracić zycie i zdrowie, cały dobytek - dorobek życia. ( to podobnie jakby na wolności był seryjny morderca ). Zwracam się z prośbą do Pani Wójt jak i apeluję do władz powiatu , ludzie ogarnijcie się 2000zł to kpina nikt nie będzie się narażał by na kogoś donieść, koszty strat ludzkich a do tego dochodzą koszty służb które powinny być w tym czasie gotowe na ratowanie czyjegoś życia. Powiem ze nagroda to jakiś datek na tacę, prszę by władze się bardzie postarały i wyznaczyły najmniej 15000zł to ktoś się wysypie a i tak będzie taniej.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także