Rejestracja i logowanie

Podpalił matiza, był pijany. Wpadł w ręce policjantów

Wydarzenia 12-03-2018 Autor: toza Foto: poglądowe
7
Podpalił matiza, był pijany. Wpadł w ręce policjantów

Wczoraj informowaliśmy o pożarze, który wybuchał przy ul. Grunwaldzkiej w Kutnie. W płomieniach stanął samochód osobowy (KLIK). W ręce policji wpadł mężczyzna odpowiedzialny za spowodowanie pożaru.

Do pożaru doszło w sobotę wieczorem. Od tamtego czasu kutnowscy policjanci usiłowali ustalić, kto stoi za podpaleniem auta. Udało im się wpaść na trop 25-latka. Zdaniem mundurowych, to on podpalił samochód.

- Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,48 promila alkoholu w organizmie. 25-latek usłyszał zarzut podpalenia – mówi st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Komentarze
komentarze (7)
Dodaj komentarz

Dopek znowu odwala Hahahahahahahahahah

To kretyn i wzbudzający pogarde pajac,łapy mu się kleją do cudzych rzeczy cwaniak i tchórz,swojego nie zniszczy żeby tatuś to nie skrzyczał....śmiech przez łzy

Je....bana patola, debil w swoim życiu nawet na hulajnogę nie potrafi zarobi, a ludziom samochody podpala, niejednokrotnie owoc oszczędności i ciężkiej pracy. To sie powinno sterylizować przymusowo , żeby się nie mnożył i podobnych debili nie produkował

macie namiary do chłopaka ????Mam dwóch sąsiadów upierdliwych

Za jaja go i niech odpracuje.Idiota.

Jedeno auto spalone dwa nadpalone, przed pójściem do KICIA powinien zapłacić za swoją głupotę zwrotem pieniędzy ludziom pokrzywdzonym, a potem w Bieszczady do pracy w lesie. Tak głupota powinna być traktowana Sądy.

Za przeproszeniem . "Wysłanie" w Bieszczady byłoby uwłaczaniem dla ludzi tam pracujących, mieszkających i odwiedzających. Ja bym w tym temacie nawiązał współpracę z naszymi wschodnimi sąsiadami. Już oni najlepiej wiedzą, co z takimi indywiduami robić.

dodaj komentarz
Czytaj także