Rejestracja i logowanie

Polacy i Ukraińcy awanturowali się w centrum Kutna

Wydarzenia 13-06-2018 Autor: toza Foto: archiwum, poglądowe
45
Polacy i Ukraińcy awanturowali się w centrum Kutna

O tym, że Kutno staje się miastem atrakcyjnym dla obywateli różnych państw nie trzeba nikogo przekonywać. Nasz rynek pracy jest bardzo zachęcający zwłaszcza dla przybyszów zza wschodniej granicy. Dlatego co jakiś czas powraca pytanie – czy obecność obcokrajowców niesie za sobą ryzyko pojawienia się różnych napięć społecznych? Zdarzają się bowiem takie sytuacje jak ta sprzed kilku dni.

Zdaniem niektórych mieszkańców Kutna, do mniejszych lub większych awantur między Polakami a Ukraińcami dochodzi co jakiś czas. Głównie ma to miejsce w godzinach wieczornych w weekendy, kiedy kwitnie życie towarzyskie przy alkoholowych trunkach.

Policja ostatni taki fakt odnotowała w niedzielę, kiedy doszło do, na szczęście, niegroźnej awantury w samym centrum miasta.

- 10 czerwca po godz. 16  podejmowaliśmy interwencję na ul. Barlickiego, gdzie sprzeczali się między sobą obywatele Polski i Ukrainy. Byli pod wpływem alkoholu. Interwencję zakończyliśmy na pouczeniu – mówi nam st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

A jakie jest Wasze zdanie na temat obcokrajowców w Kutnie?

 

fot. archiwum, poglądowe

komentarze (45)
Dodaj komentarz

Powinni deportowac Ukraińców po rozwala ja polska kulturę polskie rodziny rozbijaja itp. W końcu z Kutna będzie nowa Ukraina. Kutno i polska powinna się wziąść za Ukraińców. Po połowa ich pije dużo alkoholu i niszczy wizerunek miasta i nasze piękne miasto róż demoluje. Ludzie boją się chodzić po wieczora h zwłaszcza młode dziewczyny

Niedawno Polacy masowo wyjeżdżali i wyjeżdżają za granicę aby lepiej zarabiać i chcą aby ich tam szanować . Dlatego szanuj tego Ukraińca bo co on ci przeszkadza. A pracy jest tyle w Kutnie , że każdy jak tylko chce pracować to będzie pracować. A młodzież kutnowska lubi tylko narzekać zamiast sie do pracy wziąć.

Chwała wielkim frytkom!!!

Ziemniaki dla ziemniaków!!!chwała wielkiej kartoflanej!!!

Polska dla Polaków

Mieszkam w hotelu robotniczym z polakami i ukraincami pracuje rowniez z nimi i powiem ze nie widze zadnej roznicy pomiedzy nimi a polakami wszedzie sa ludzie i ludziska i chociasz lo inne mniasto to mysle ze gdyby nie sila robocza ze wschodu to wiele firm by upadlo bo nam polakom niechce sie pracowac a do nazekania jestesmy pierwsi a gdzie tolerancja i miłosć do blizniego

Kutno dla Kutnowiaków. Obcy wynocha!

To nie jest Kutnowo, tylko Kutno, więc "Kutnian" jak już coś, debilu...

Popieram dlatego won ty brunatna gnido!

Won to ty lewicowa ściero

Ukraińcy zachowują się prowokacyjnie. niech jadą do Donbasu a nie tutaj się panoszą. Czują się bezkarnie bo policja się ich boi

U... Uuu odezwał się prawy anal fabeta

Rozwala mnie to, że jak Polaczki wyjeżdżają na wyspy to oczekują nie wiadomo czego, a jak przyjdzie co do czego i zostaną nakopani to jest płacz. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Polaczki? Ty banderowski trolu - wyp.... aj do Donbasu tchórzu!

Wsiok jesteś i tyle

Wywalić tych brudasów na wschód.Wont nygusy ze wschodu.

masa, mówisz o sobie?

Chyba zdjęcie nie jest z tej niedzieli - wtedy było 30 stopni a tam babka w berecie stoi i kurtce.. A co do Ukraińców - naturalna kolej rzeczy. Wszystkie niedorajdy z Polski wyjechały na zachód, a Ukraińcy (ten gorszy sort) jedzie tez na zachód, czyli miedzy innymi do Polski. Niestety nie może być za dobrze

Sam jesteś niedorajdą bo zapierdalasz jak murzyn za grosze

I rejestracja nie ta

Popieram Cię anonim Polak siebie nie widzi jak pracuję w innym kraju a tu by chcieli nie wiadomo co a sami nie są lepsi i tak zaraz znajdą się ich obrońcy ja jestem Polakiem więc jak nasi jeżdżą zarabiać gdzieś to innym dajcie zarabiać u nas i basta.

Naucz się pisać po polsku...

Nikt nie wybiera sobie miejsca urodzenia... Śmierć państwom narodowym...

Państwo isnieje po to aby chronić i dać bezpieczeństwo danej grupie ludzi, tj. narodowi. Jeżeli zniszczysz państwo narodowe i przyprowadzisz tutaj tak zwanych "obcych" to im bardziej będzie ich różnić kultura od tutejszych tym mniej będzie bezpiecznie - patrz taka Szwecja i jedno z większych miast Malmo jako strefa no-go. No ale tak, jakieś debilne, lewicowe hasła są nad zdrowym rozsądkiem nie od dziś wśród wielu.

dopoki urzedniki beda mieli kokosy z UpA doputy beda pod ochrona, nawet policyjna tzn z najmu mieszkan, posrednictwa pracy, towarow akcyzowych, darmowych uciech itp

Skąd biorą się analfabeci tacy jak ty?

5dj, takich teraz mamy "patriotów" (jak dfgdfgdfg)...

Najgorsze że kiedy Polak jedzie do innego kraju jak na przykład UK oczekuje wielkiego szacunku, zachowujac sie niejednokrotnie gorzrj niz Ukraincy, kiedy do nas przyjeżdżają obcokrajowcy to niech 'wracają do siebie'...pojęcie tolerancji jest jak widać bardzo wybiórcze.

Masz 100% rację

Ukraincy czuja sie za pewnie na ulucach naszego miasta i sami szukaja zaczepki. Gdy natomiast zjawia sie patrol policji rovia z siebie poszkodowanych. Rozumie ze chca pracowac zarabiac pieniadze w PL bo Polak gardzi takimi zarobkami ale niech nie mysla ze sa panami w naszym miescie

Wódka nie zna granic więc nie ma to znaczenia kto jest skąd.

Ale jest coś takiego jak kultura picia. Na Ukrainie jej nie ma.

A w Polsce ją znają aż zabardzo

Zbychu, a W Polsce to niby jest? To zapraszam pod mój blok, dzień bez znaczenia. Zobaczyć jaką "kulturę picia" reprezentuje polska hołota.

Kultura i tradycja jest choć hołota jej nie zna...

Nie tylko Ukraińcy ale również Gruzini,Bangladesz, Nepal itd. w Kutnie ich pełno . Będzie coraz gorzej a PiS obiecywał , że ie będzie sprowadzał imigrantów . Niedawno podpisał rząd umowę z ambasadą Uzbekistanu na sprowadzenie do Polski 3 000 muzułumańskich robotników .

Czy ty umiesz odróżnić imigranta, który nielegalnie przekracza granicę od osoby, która ma wizę, papiery i przyjeżdża pracować ?

Są jeszcze Ormianie którzy od dwudziestu lat rządzą Kutnem policja jeszcze pije z nimi po knajpach.

Nie podoba mi się zachowanie Ukraińców. Niech u siebie pracują i "robią " zadymy. My chcemy spokoju i kulturalnych ludzi.

Obserwator., chcesz spokoju i kulturalnych ludzi? To musisz z 30% Polaków z Polski wyrzucić.

Niektórzy z Polaków też nie potrafią należycie się zachowywać,ale to jest ich kraj,są u siebie. Sprawa dobrego zachowania ,to inna bajka,ale należy też wymagać od Polaków kulturalnego zachowania. To dotyczy wszystkich.

Dosyć mamy własnej patologii nie potrzebujemy jeszcze obcej

Rządzi PiSowski cholota bez cienia kindersztuby więc o jakiej kulturze mi tu bredzisz...

Jechać z nimi!

Za hak i na znak emoji Szoszony do domu

dodaj komentarz
Czytaj także