Rejestracja i logowanie

Policja nadal szuka pani Haliny. Zaginioną uchwycił monitoring

Wydarzenia 08-10-2019 Autor: ez.
0
Policja nadal szuka pani Haliny. Zaginioną uchwycił monitoring

2 października zaginęła 74-letnia pani Halina. Kutnianka do tej pory nie nawiązała kontaktu z najbliższymi, a policja nadal prowadzi poszukiwania. Jak się okazało, w dniu zaginięcia zarejestrował ją monitoring.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie nadal poszukują zaginionej pani Haliny. Kobieta wyszła z domu w minioną środę około godz. 18:00.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz do kolan, buty typu trzewiki do kostek, apaszkę koloru jasnego, na głowie - na włosach opaska koloru jasnego, spodnie jasne materiałowe. Zaginiona na lewym uchu nosi aparat słuchowy. Na monitoringu, który „złapał” panią Halinę, widać było, że poruszała się chwiejnym krokiem.

Kobieta 2 października widziana była o godzinie 18:10 na ul. Granicznej, w rejonie pętli autobusowej. Osoby które widziały zaginioną bądź posiadają informację na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14 lub telefonicznie na numer 112.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także