Rejestracja i logowanie

Policja podsumowuje akcję "Znicz"

Wydarzenia 07-11-2018 Autor: ez. Foto: archiwum/toza
7
Policja podsumowuje akcję

W tym roku działania policyjne trwały od 31 października do 4 listopada. Na drogach naszego powiatu, a zwłaszcza w okolicach cmentarzy można było zauważyć więcej patroli. Niestety nie obyło się bez wypadków i kolizji, a tych w ciągu kilku dni było sporo.

Kutnowscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających cmentarze. W czasie kontroli funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszają się kierowcy, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia osób, w tym dzieci. Mundurowi zwracali także szczególną uwagą na stan trzeźwości kierowców oraz czy nie prowadzili oni pojazdu pod wpływem środków odurzających. Pod czujnym okiem policjantów znaleźli się też piesi.

W tym roku na drogach doszło do 23 zdarzeń. Kolizji odnotowano 16. W ciągu 5 dni trwania akcji doszło także do 7 wypadków, z czego najpoważniejszy był ten z minionego piątku, który miał miejsce w Aleksandrowie (gm. Strzelce). O tym pisaliśmy TUTAJ.

Dla porównania, w czasie ubiegłorocznej akcji "Znicz" trwającej siedem dni na terenie powiatu kutnowskiego doszło do 28 zdarzeń drogowych, w których 1 osoba zginęła a 2 zostały ranne.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Kutno nowa Wieś 150 stale **** leszczy

ci z toruńskiej w krośniewicach to o yanosiku pewnie nie słyszeli, stanąć tam ich wyłapać WSZYSTKICH!

Janosik to kolejne gówno negatywnie wpływające na bezpieczeństwo na drodze - jak taki debil jeden z drugim parę razy złapie mandat i/lub zabiorą mu prawko, wtedy może pomoże uratować czyjeś życie/zdrowie. Konfidentów, którzy kablują , gdzie jest patrol, powinno się wieszać za jaja, a jak już odpadną od reszty ciała, rzucać okolicznym psom.

A niby wszyscy protestują. Dobrze, że ich wyłapali, normalni kierowcy jeżdżą jak ludzie i mają yanosika, a padnie na tych co nie potrafią zdjąć nogi z gazu.

Może by tak zaczęli łapać piratów drogowych na Kolejowej i Toruńskiej w Krośniewicach, to co tam się wyrabia to jest masakra!!!

Kiedy wkoncu drogowka Kutnowska zacznie karać piratów drogowych a nie tylko protestują i nic nie robią chociaż nie oni nawet protestować nie potrafią

ty debi....u zastanów się co piszesz?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także