Rejestracja i logowanie

Policja podsumowuje WOŚP. „Wzorowo wypełniliśmy swoje obowiązki!”

Wydarzenia 13-01-2020 Autor: toza Foto: Polska Policja
4

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł już do historii, przyszedł więc czas na podsumowania. Jak impreza przebiegła okiem mundurowych?

Facebookowy profil Polskiej Policji informuje, że wczorajszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był niezwykle spokojny.

Również w Kutnie wszystko przebiegało bez zakłóceń. Jak informuje nas asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, w związku z finałem WOŚP nie odnotowano żadnych incydentów.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Policja w Kutnie dowalała się do pieszych albo jak krowy blokowała ulicę stojąc na kogucie (przy Wawrzyńcu w południe). Nie chciało się nosić teczki, trzeba dziś w radiowozie jeździć.

Skoro tak dobrze jest w polskiej policji to dlaczego jest tak jak jest? Panowie i panie nie popadajcie w samozachwyt, nie idźcie tą drogą.

Samoocena najwyższej rangi, ale możliwe, że samochwała dała głos!

I teraz PiS ma problem, bo nie ma się do czego przyczepić. Bezpieszeństwo bardzo wysokie, zbiórka przeprowadzona sprawnie, doskonale udokumentowana, rozliczana zgodnie z prawem. Oj, będzie trzeba ukarać policjantów za nadgorliwość i działanie na szkodę partii.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także