Rejestracja i logowanie

Ponad 70 osób w Konkursie Jednego Wiersza

Wydarzenia 01-01-2002 Autor: Konto usunięte
2
W Kutnowskim Domu Kultury trwa III Otwarty Konkurs Jednego Wiersza, będący oficjalnym rozpoczęciem IV edycji Festiwalu Złoty Środek Poezji. Frekwencja podczas konkursu, przerosła oczekiwania organizatorów. W ostatniej chwili konkurs został przeniesiony z kameralnej salki w KDK na salę widowiskową. – Świetnie, że aż tylu was przyjechało. Nie spodziewaliśmy się takiej ilości uczestników. – mówił główny organizator festiwalu, Artur Fryz. W konkursie startuję ponad 70 osób, z tego około dziesięcć z Kutna. – To rekord festiwalu, w ubiegłym roku uczestnikow było dwa razy mniej. – dodaje Aleksandra Rzadkiewicz z KDK. O godzinie 14.00 w KDK rozpocznie się spotkanie  z poetami ukraińskimi Andrijem Bondarem i Hałyną Kruk, które poprowadzi Bohdan Zadura (sala 26).
komentarze (2)
Dodaj komentarz

hahaahha mialem roczek hahahaha emoji

emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także