Rejestracja i logowanie

Ponad rok mieszkał ze zwłokami swojej matki. „Pobierał jej rentę”

Wydarzenia 21-10-2019 Autor: toza Foto: archiwum, poglądowe, Radio Łódź
10

Szokujące informacje podaje Radio Łódź (KLIK). Wynika z nich, że w Grabowie pod Łęczycą doszło do makabrycznego odkrycia. W jednym z mieszkań przez półtora roku leżały zwłoki kobiety. Jej syn przez ten czas miał pobierać jej rentę...

Jak ustalił reporter Radia Łódź, w jednym z domów policjanci odnaleźli zwłoki kobiety, które leżały tam od półtora roku. W związku z tą sprawą zarzuty usłyszał syn kobiety.

Te informacje potwierdza prokurator Tomasz Szczepanek z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

- Na terenie gminy Grabów ujawniono zwłoki kobiety, której ciało prawdopodobnie przez półtora roku leżało w domu. W sprawie zatrzymano jej syna, ale z uwagi na brak dowodów na przestępcze przyczynienie się do zgonu matki, przedstawiono mu zarzut wyłudzenia pieniędzy z tytułu odbierania za nią renty. Ostateczne przyczyna zgonu kobiety powinna być znana po sekcji zwłok – mówi dla Radia Łódź T. Szczepanek.

Sekcja zwłok kobiety odbędzie się prawdopodobnie dzisiaj. Synowi zmarłej grozi do 8 lat więzienia.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

zus ppowinien po smierci wyplacac z gory dziesiec rent przynajmniej byloby na uczciwy pochowek

Nas okradaja z comiesięcznej pensji i nikt nie idzie z tego powodu do więzienia. Aczkolwiek teraz trzeba uważać co się piszę, tak wygląda Państwo demokratyczne.

Pojęcia nie masz o tym jak żyli tacy jak ty przed wprowadzeniem zabezpieczenia ryzyk rzyciowych.

Dejta spokój

Może liczył że zmartwychwstanie takie rzeczy już się zdarzały

Psychoza Alfred Hitchcock???

był taki spektakl teatry telewizji z tym, że jeszcze facet przebierał się za zmarłą a na koniec oskarżył swoją konkubinę o zabicie siebie a on żył jako ta starsza kobieta

A może żyli tak biednie/zdjęcia/,że nie miał za co jej pochować i nie wiedział do kogo z tym się zwrócić i poprosić o pomoc?

Człowiek płaci całe życie ZUS, nagle umiera i co się dzieje z tymi pieniędzmi które zapłacił? Ten chociaż trochę ich odzyskał emoji

W pełni się z Tobą zgadzam choć byłam pracownikiem tej firmy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także