Rejestracja i logowanie

Popowy show na zakończenie

Wydarzenia 30-11--0001 Autor: debowski
0

Ich Troje, czyli Michał i Anna Wiśniewscy oraz Jacek Łągwa, prawie dwugodzinnym godzinnym show zakończyli Biesiadę Kasztelańską, która odbyła się na terenach rekreacyjnych nad rzeką Ochnią. w Kutnie.

Jeden z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych zespołów w naszym kraju, zagrał swoje największe przeboje z „ Powiedz”, „A wszystko to, bo ciebie kocham”, czy „Babski Świat” na czele.

Popowa i typowo komercyjna muzyka zespołu zgromadziła tłumy. Ogromne wrażenie mogła robić cała otoczka związana z koncertem. Gra świateł, telebim, małe inscenizacje do niektórych utworów i układy taneczne zespołu towarzyszącego, obok muzyki i postaci samego Michała Wiśniewskiego, który jak wiadomo przez wielu uznawany jest za synonim „kiczu”, stworzyły show, które mogło przypaść do gustu, nie tylko fanom zespołu. Kilkanaście tysięcy osób, które przybyło na występ i wytrwało do samego końca, zdaję się potwierdzać tą tezę.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także