Rejestracja i logowanie

Popularna wędlina wycofana ze sklepów znanej sieci. Jej spożycie grozi poważnym zatruciem!

Wydarzenia 05-08-2020 Autor: bnp
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (17)
Dodaj komentarz

Człowiek nie świnia, wszystko zeźre. A później idą miliony na leczenie otyłości i nowotworów. Nawet mi was nie żal.

Kazdy kto mysli wie, że jesli coś jest dziwnie tanie to składniki tego czegoś muszą być kiepskiej jakosci . Wiadomo jest również, że nikt w handlu nie dopłaca do produktów, które sprzedaje. Wnioski nasuwają sie same. Ale magiczne słowo promocja skłania co niektórych do mysli, że produkt jest ok, tylko sieć robi prezent ukochanym klientom. A czsem wystarczy tylko przeczytać skład. Do czego zachęcam przed każdym spożywczym zakupem.

poczytajcie co mowi Marcin Bustowski o tym, że JESTEŚMY TRUCI GLIFOSATEM. Przebadał żywność z dyskontów i normy przekroczone kilkaset razy!!!

To po jaką cholerę kupujesz w dyskontach? Zaopatruj się u sprawdzonych sprzedawców.

Dzisiaj polscy producenci wedlin innych mięs trują Polaków. Dokładają przeróżne rodzaje chemii, która państwowa inspekcja sanitarna ma za przeproszeniem w du.pie zdrowie obywateli. Jemy to i trujemy rodzinę, za niższe ceny lecz to zrozumiałe pod względem, że każdy pracuje za najniższą krajową.

Po cholerę ta cenzura?

Ja dziękuję za takie mięso przechodziła jelitowke od tego produktu

Jakie ładne określenie na zwykłą sraczkę.

Nie kupuję takich tanich wędlin.

A jak już taka wędliny będzie droga? To co wtedy? Ja osobiście nie kieruje się cena, ale składem danego produktu. A i tak dużo częsc wędlin na naszym rynku to Anime tylko pod naszymi markami.

Oglądajcie TVP Polacy nic się nie stało !!!

Wytną NASTĘPNE drzewa PIĘKNE zdrowe lipy klony jesion !!! Niszczą korzenie drzew kopiąc głębokie doły pod kable odprowadzą wodę i drzewa uschną WASZE DRZEWA UMRĄ BĘDZIECIE Siedzieć w betonowych blokach SPYTAJCIE JIEDY W KUTNIE SKOŃCZY SIĘ WODA ILE JEST ZUŻYWANE JEJ W STREFIE NIEDŁUGO WODA BĘDZIE NIE DO ZDOBYCIA

Przedmówca dobrze napisał - wyprowadź się, w innych miastach dbają o zieleń, sadzą drzewa na potęgę i nic nie betonują...

Najlepiej wyprowadz się z Kutna

NIE DAJCIE WYCINAĆ DRZEW W KUTNIE !!! ZARAZ WYTNĄ WAM NASTĘPNE !!! JUŻ JEST WYROK NA NIE NIE BĄDZCIE OBOJĘTNII WYCINAJĄ DRZEWA A O NOWE NIEDBAJĄ DRZEWA USYCHAJĄ !!!

Co chwila coś wycofują z tej sieci sklepów - wszystko robione po taniości, dla plebsu. Ja tam nie chodzę od kilku lat. Zresztą wystarczy pierwszą lepszą rzecz wziąć do ręki i sprawdzić składy - wszystko tanie, chemiczne.

I właśnie takich produktów potrzebuje Polski konsument żyjący z programów socjalnych. Nie ważne jaka jakość - ważne jaka cena. To samo jak ludzie rzucają się po mięso w cenie 8.99-9.99 które pochodzi z takich krajów jak: Holandia i Dania. Cena w ubojni na terenie Danii za kilogram szynki wieprzowej to koszt około 18-20 zł. Do tego doliczyć koszt transportu i zarobek dyskontu. Wychodzi że Biedronka czy Lidle i inne sieci dokładają do interesu byle by tylko klient był zadowolony :-) później się ludzie dziwią że mają zgagi, refluksy, zatrucia, jelitówki, nie mogą spać po nocy, ciśnienie szaleje, spacer dookoła bloku to szczyt tego co są w stanie zrobić. Smacznego dla klientów dyskontów i fanów mięska, wędlin czy paróweczek z promocji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...