Rejestracja i logowanie

Posłowie Nowoczesnej interweniowali w Kotliskach

Wydarzenia 14-06-2018 Autor: agKCI
19

Wczoraj w Schronisku dla Zwierząt "Przyjaciel" w Kotliskach przeprowadzono interwencję poselską. Z ramienia biura poselskiego poseł Katarzyny Lubnauer - Patryk Barański oraz dr Andrzej Stokwiszewski w obecności przedstawicieli schroniska i weterynarza przeprowadzili kontrolę. 

- Jej wyniki zostaną Państwu przedstawione po sporządzeniu protokołu pokontrolnego co wiąże się z koniecznością skompletowania i analizy dokumentów źródłowych - informuje Patryk Barański. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zwierzęta mają zapewnioną dobrą opiekę, pomieszczenia są czyste, a zwierzęta zadbane i spokojne. Czekamy na szczegółowe wyniki, o których niezwłocznie poinformujemy.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Panie redaktorze jaka wpadka dr Stokwiszewski ma na imię Dariusz a nie Andrzej

Do „tomi” Skoro uważasz, ze za nim dostał sie do schroniska był zle traktowany to czemu schronisko nic z tym nie robiło, zeby pies otworzył sie na ludzi? Skoro nie maja pojęcia o opiece nad zwierzętami to niech zajmą sie czymś innym w życiu. Obserwuje nie jedna Fundacje, która działa i podchodzi z sercem do zwierząt. Dziwne, ze Schronisko Cztery Łapy w Żychlinie nie maja problemu zeby wpuszczać wolontariuszy, a oni owszem. Wiec sprawa chyba jest jasna.

Oni nie mają z tym problemów tyle tylko, że powszechny hejt spowodował, ze chetnych brak!

Dobrze, że się panowie zainteresowaliście sprawą, ale trzeba to dalej monitorować.

Dobra robota Nowoczesna!

Widzę ze się pisiory obudziły gdzie jesteście. Na pewno gdzieś w kosciele albo kwiatki skladacie to wam najlepiej wychodzi. Lazicie jak te barany jak ten mały wam powie to robicie co chce wstydu nie macie żadnego brzydze się wami niby tacy prawi hańba!!!!!!!!

Won lewacka gnido.

Cała Polska się brzydzi pisem,obleśny onanista z Żoliborza to ich wizytówka.

Byłem tam i wiem, że psy mają niezłe warunki. Pseudo ochrońcy praw zwierząt niech się zajmą czymś pożytecznym. Zamiast nadsyłać kontrolę to niech gnój wyrzucają na wsi.

Nowociasna kontrola bez Staszka.

Właśnie co to za kontrola która zapowiada sie tydzień lub dwa tygodnie wcześniej a partia nowoczesna już prowadzi kampanię zenada bo są wieksze problemy niż schroniska dla zwierząt proszę zajmijcie się dziadowskim prawem pracy umowami o pracę bo jak na razie pisiory tylko rozpieprzaja wszystko tu jest potencjał!!

Wprowadzić obowiązkowy wolontariat nadzorujący wszystkie schroniska w Polsce. Jest tyle organizacji pozarządowych działających z własnych środków na ezecz obrony zwierząt. Wystarczy 1 niezapowiedziana kontrola raz w tygodniu i będzie dobrze. Zły wynik zabranie koncesji na prowadzenie schroniska. Wystarczy tylko zmienić prawo. To nic nie kosztuje....

Patryk B. kto to jest? To ten chudy co gumę żuje jak kwiaty składa pod pomnikami na różnych świętach państwowych?! Czy ten gimnazjalista nie powinien być w szkole a nie po schroniskach się włuczyć?

Przecież partia NOW.[Zacofana tylko na takich nieukach i nierobach robi swą politykęi pcha się do WLadzy.

Pcha się czy nie. .. Ważne że robi coś dobrego, więc nie zesr.j sie frustracie....

i co miny skwaszone teraz cwaniaki wycierusy co psioczyliście na to schronisko co?? gdzie jesteście wy wszyscy co wycieraliście sobie ryje kotliskami?? ciekawym jest fakt, ze tam jest porządek od lat, a psioczą Ci co chcą wojtyszkom poprawic PR. macie pstryka w nos i teraz kotliska powinny w sądzie wszystkim wycierusom zasądzić milionowe odszkodowania

poprawić pr wojtyszkom? tam lepiej nie jest. jedno i drugie schronisko, o ile tak mozna to nazwac, to maszynka do robienia pieniedzy na krzywdzie zwierzat. w kotliskach zwierzeta sa bardzo zle traktowane, na pewno sa bite bo to akurat widac po ich zachowaniu. nic dziwnego ze jest porzadek jak mieli zapowiedziana kontrole. polecam jechac tam bez zapowiedzi, wtedy nikt nie zostanie wpuszczony bo warunki sa tam fatalne.

Jesli zostali poinformowani o kontroli, to nic dziwnego że zastali porządek. Znajomi brali psa ok. 2 miesiace temu ze schroniska, nie mogli sobie z nim poradzić bo chca pogłaskać psa kończyło sie na lekach i strachu.. Skończyło sie behawiorysta, który jasno określił w jakich warunkach pies musiał żyć i jak musiał byc traktowany..

Jak był traktowany, nim dostał sie do schroniska,. to chyba różnica, a nie w schronisku, schronisko spisuje się bardzo dobrze, wiem o tym

dodaj komentarz
Czytaj także