Rejestracja i logowanie

Posłowie z Kutna to rekordziści. Tyle, co oni nie wydał nikt!

Wydarzenia 16-01-2020 Autor: bnp
Posłowie z Kutna to rekordziści. Tyle, co oni nie wydał nikt!
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (95)
Dodaj komentarz

JAK ZA KOMUNY.PROPAGANDA NAJWAŻNIEJSZA.NO KASA NA PROPAGANDE DLA TYCH WIECZNIE ZADOWOLONYCH I PIEKNIE UŚMIECHNIETYCH.

Wiceminister finansów Leszek Skiba przyznał, że w 2020 r. INFLACJA może być wyższa niż 2,5 %. Jak jednak zauważył, to nie powód do zmartwień dla rządu bo wszak WYŻSZA INFLACJA TO WYŻSZE DOCHODY dla budżetu. Będzie m.in. na 500+ (obecna wartość tej kwoty to ok. 460 zł.), emeryturę +, matkę+, krowy i świnie +. itp. Ekonomiści nie mają jednak złudzeń: w I kwartale 2020 r. inflacja przekroczy 4 %. I dlatego górnicy żądają podwyżki płac zaledwie o 12% a zakonnice w pomorskim DPSie już podniosły miesięczną opłatę na pobyt u nich pensjonariusza tylko o 1400 zł./m

Na trepowskie emerytury po 15 latach także będzie???tego nikt nie ruszy

Proszę państwa, no ceny rosną. Tak, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny. Dlaczego? Bo przedsiębiorcy podnoszą ceny dlatego, że im wzrastają koszty. Jak im wzrastają koszty to oni starają się sobie to zrekompensować wzrostem cen. To są niestety normalne mechanizmy gospodarcze. Nic nie zdołamy na to poradzić. Ale przynajmniej możemy starać się działać tak, aby były podnoszone te świadczenia dla tych osób, dla których to zależy de facto w 100 procentach od polskiego państwa.

Rzymkowski doktor prawa kanonicznego po KUL-u, to jak by mu pewna dziewucha, która została nawet jego żoną, w głowie nie zawróciła to mógłby zostać - a nawet i biskupem pomocniczym w łowickiej diecezji. Aż miło patrzeć na niego a zwłaszcza na ten jego świecący się pysk - a może to wynik nadmiernej ascezy.

Wstydziłbym się przyznać, że jestem absolwentem KUL...

O Jezu za prąd zapłaciłem 270 zł za miesiąc .Przedtem 120 zł Co się stało ? Sprawdźcie swoje rachunki !!!!

UŚMIECHNIJ SIĘ - to tylko Polska Wersja Państwa Dobrobytu. Niech żyje Duda - polska wersja Putina

DUDA krzyczał że trzeba zrobić porządek Rodzic który krzyczy na pewno wywoła bunt wśród dzieci

Rzymkowski i Woźniak są zadowoleni a my ? Co my z tego mamy wszystko coraz droższe i jeszcze na nich łożymy podatki z zarobki stoją w miejscu

• ŻYJEMY OBECNIE W NAJDŁUŻSZYM W NAJNOWSZEJ HISTORII POLSKI OKRESIE BEZ ZMIANY STÓP PROCENTOWYCH. Żaden z ponad 30 najważniejszych banków centralnych świata, monitorowanych przez Bank Rozliczeń Międzynarodowych nie dokonywał zmiany stóp rzadziej niż Polska pod rządami PiS. A dlaczego tak jest ? A no dlatego, że Kaczyński na te swoje „5”- za które kupuje wyborców, zaciągnął w bankach gigantyczne kredyty i aby nie płacić wysokich odsetek, administracyjnie utrzymuje stopy procentowe na niskim poziomie Skutkuje to rozkręcaniem inflacji na gigantyczna skalę .

SPORA CZĘŚĆ KUTNOWSKIEGO SPOŁECZĘŃSTWA UWAŻA RZYMKOWSKIEGO ZA FARBOWANEGO LISA, JUDASZA CO SPRZEDAŁ KUKIZA ZA 30 SREBRNIKÓW . 

Można to porównać do piekarni gdzie piekarz aby nie stracić klientów robi coraz mniejszy wagowo chleb za tą samą cenę a żeby był tak samo wielki dosypuje polepszaczy SMACZNEGO.

• Od stycznia w sklepach mamy ceny - JAK U JUBILERA. Podobno Duda i Kaczyński czynią to wyłącznie dla naszego dobra. Uśmiechnijmy się więc i podziękujmy PiS , że uszczęśliwiają nas POLSKĄ WERSJĘ PAŃSTWA DOBROBYTU . 

Dawniej kradli biedni a dzisiaj wykształceni Jak to jest?

BIEDA IM ZAJRZAŁA W OCZY

glosowaliscie na rzymkowskiego a on teraz za wasze pieniadze stawia sobie dom

W TV rzadowej dla nie poznaki zwaną publiczną,codziennie zachwalają rządy katopisu, jednocześnie codziennie srają na opozycję. I tak przez 5-lat.

W historii Polski w taki sposób telewizję "publiczną" wykorzystywali tylko komuniści.

Może ktoś wie - dlaczego to Dudzie, Woźniakowi i Rzymkowskiemu tak świecą się pyski? Jest domniemanie , że te opuchlizny na ich gębach to albo z przeżarcia albo w poszukiwaniu miodku swe ryje i wsadzili do ula.

Dwa dzbuki ale kryształowe ;-)

Aby uczynić z ludzi niewolników, NALEŻY DAĆ IM PIENIDZE, KTÓRYCH NIE ZAROBILI . A to jak PiS robi z nas niewolników? A no tak – organizuje wybory w maju (prezydenckie) – a łapówka pieniężna już w kwietniu; wybory w październiku (parlamentarne) – a kasiora od PiS już we wrześniu. Człowiek to się nawet szybko uzależnia od tych pisowskich łapówek i dziwi się, a to niby dlaczego wyborów nie organizować co miesiąc.

SUPER RIPOSTA. NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ!!!

KALIFAT z dorzecza Wisły, inspirowany Polską Wersją Szarijatu prowadzi dżihad z tęczowymi zwyrodnialcami i pogańską Europą. Polska Wersja Gwardii Rewolucyjnej (WOT) duma emira Abu Antuana al – Macierewicza , przygotowuje się do neutralizacji albo i unicestwiania niewiernych – znaczy się opornych jedynie słusznej , (i co z tego że chorej) ideologii i władzy PiS. Guru tej barbarzyńskiej ideologii kalif Abu Allah Jarosław al- Kaczyński , inspirowany przez toruńskiego imama Abu Teda at - Rydzyka z zawołaniem Allach Akbar (znaczy się Got mit uns a po naszemu w Imię Boga) SPYCHA NASZ KRAJ W OTCHŁAŃ . Przywiedzie to nas do nieprawdopodobnej nędzy a przyszłe pokolenia będą go przeklinać nawet gdy będzie w grobie.

Oni nic nie wydali !!!!!!!!!!!!!!! To my podatnicy wydaliśmy !!!!!!!!!! Wydaliśmy na dwie polityczne ...............ki

Głównie mohery głosowały na Pisiorów -to niech nie skumlą że emerytura mała ,Rydzyk i wymienieni w artykule za wasze się nażre

Bardzo przystojni mężczyźni.

Ślepy(a) czy co?

Żaden z tych panów nie poszedł do Sejmu dla was. Potrzebni byliście przy wyborach. Teraz róbta co chceta, ale najpierw se na to zaróbta +VAT oczywiscie????

Do: ALA5 - Pani przypadek nie jest odosobniony. Potrzebowałam porady od Pana Posła Rzymkowskiego, ale niestety Pan prowadzący biuro nie skontaktował mnie z Panem Posłem. Obiecywał, że sam oddzwoni i odpowie na zadane pytanie. Niestety w Maju minie 2 lata a odpowiedzi brak.

I przez 2 lata się Pani nie przypomniała? Gdybym miał ważną sprawę, na której by mi zależało, to bym już dawno zadzwonił. Ciekawe, jak ta sprawa naprawdę wyglądała.

Bo wiesz RYBKA, niektórzy ludzie nie dość, że są inteligentni i to mają honor i nie napraszają się jak ktoś ich wyraźnie lekceważy

A te rekordy to w skali kraju czy Kutna? ( różnica znacząca, w kraju jest 460 posłów w Kutnie 2 (w 201emoji i pytanie czy rekord jest jednego z dwóch czy jednego z 460?! Chyba dość istotne?! )I czemu w 2020 podawane są dane za 2018? Newsy z KCI są ekstra!

Przypominam, że redakcja wykazała się szczególnym bohaterstwem w opisywania wypadku. mercedesa

Władza minie, wstyd zostanie

pamiętacie film "kariera Nikodema Dyzmy" z Wilhelmim - scena końcowa... ja z was się śmieję.... (słowa chorego psychicznie niby) . a jak myślicie z kogo śmieją się politycy, posłowie?

Nikoś był rudy. To się sprawdziło.

jakże słuszne i niestety prawdziwe w obecnych czasach....

Dwie pisowskie kur....y ! Ch.....j z Wami !

z tobą też

Tragiczni przedstawiciele. Ocierają się o ćwierćinteligencję.

Legenda głosi że żyją jeszcze ludzie którzy twierdzą iż partie polityczne posiadają swoje pieniądze i nie korzystają z podatków obywateli. Tacy ludzie wybierają tych którzy z okazji Nowego Roku podnoszą podatki aby obywatelowi nie żyło się zbyt dobrze, partie które tylko kombinują jak to dobrać się do portfeli i wyciągać jeszcze więcej. PiS bawi się w Robin Hooda - zabrać "bogatym", dać biednym. Szkoda tylko że w mniemaniu słowa bogaty są to ludzie którzy pracują za 2/3/4 tysiące brutto przy stażu 20/30 lat, którym nie przysługuje żaden program socjalny a swoją pracą muszą się zrzucać na nieliczne grono pasożytnicze. Nigdy też nie zrozumiem ludzi którzy wołają aby dawać biednym pieniążki na dzieci... Rozumiem że tacy ludzie idąc do sklepu biorą produkty o wartości 150 złotych mając w portfelu 100 zł? W końcu tak wygląda robienie dzieci gdy nie ma się na nie pieniędzy. Żadna partia od X lat nie była dłużej niż 2 kadencje. Pisiory o tym wiedzą dlatego teraz będą się bawić ile wlezie dokopując obywatelom w podatkach. I pomyśleć że to dopiero 2020 rok, a ten Cyrk w postaci podatków, akcyz, ograniczeń, limitów itd . dopiero się rozpędza. Jak teraz Wam źle, poczekajcie kilka miesięcy... niestety.

Najgorsze jest to że plują w twarz ludziom pracy. Ktoś pracuje np . 5 czy 10 lat lub nawet dłużej a dostanie podobną, niewiele wyższa lub nawet niższa pensję niż osoby poniżej 26 lat bo oni nie płacą podatków. Przykładowo 10 letni sprzedawca ma podobnie lub mniej niż jakąś lalunia po liceum co nigdzie nie pracowała, a wśród tych osób sporo takich co nie dość że nic nie umie to olewa pracę na maxa, nie ma szacunku do starszych pracowników, bawi się w zakładzie telefonami, co chwile chodzi na L4 bo nie chce im sie wstawac albo notorycznie sie spoznia po przechlanym wieczorze, potrafi z dnia na dzien porzucic prace i kierownikowi mowi ze mu sie nie chce, ze on mlody i musi balowac. Niby startuja w zyciu ale patrzac po takich osobach (nie wszyscy ale spora wiekszosc) nie widac zeby chcialy takie osoby odlozyc np. na wklad wlasny na mieszkanie. Dla nich sie liczy tylko balanga i to do tego stopnia, ze w 2 dni potrafia rozwalic cala pensje a potem wolaja od rodzicow. Albo weźmy podwyżki minimalnej krajowej niby dobre z jednej strony dla tych co mieli minimum, ale mocno krzywdzace dla tych co sa powyzej tak do kilkuset zlotych czyli dla bardzo duzej grupy ludzi. A powinno to być tak zrobione że ktoś miał o ileś więcej od minimalnej w starym roku- to po nowym roku ma mieć odpowiednio o tyle samo więcej od minimalnej pensji po podwyżce, a nie że minimalna pensja go dogania lub jest mu na ogonie. A to co podniesie sam pracodawca jeśli to zrobi juz inna sprawa. Nawet krzywdzi to tych więcej zarabiających, bo przykładowo w grudniu miał o 1000 zł więcej od minimalnej a od stycznia o 650 zł. Taka motywacja do nauki i zdobywania doświadczenia. Oby tak dalej a za kilka lat zacznie się wojna o szczotki i mopy. Jak nie ma kto sprzątać w Polsce tak będzie po 10 osób na 1 miejsce. A premia za naukę i doswiadczenie będzie to że się dostanie np. łatwiej pracę w biurze. Ale nie zapominajmy , że tam trzeba podejmowac odpowiedzialne decyzje, stale uważać i być pod presją za pensję... sprzątaczki lub trochę więcej. Ale w końcu wg. ogółu nie trzymasz mopa ale tylko długopis, nie patrzysz czy szyby brudne albo kibel tylko na monitor, nie chodzisz, nie schylasz się tylko wygodnie siedzisz i grasz w pasjans. Taka mentalność nie wiedząc co się robi na konkretnych stanowiskach, zapominając że petenci naprawdę potrafią dac się we znaki.

Stara i zgorzkniała??

Poczekaj aż będzie obiecane 4.000 brutto. Świeży, niedoświadczony pracownik prosto po szkole w wieku lat 18 będzie na zakładzie zarabiał 50 zł mniej od pracownika z 30-letnim stażem. Ostatnia minimalna wzrosła dla 1.5 miliona pracowników. Pozostałe 17 miliona pracowników nie dostało ani grosza - w zamian dotykają ich podwyżki, ponieważ nikogo nie interesuje że nieliczny procent pracujących ma więcej. Cierpią jak zawsze wszyscy na korzyść nielicznych. PiS dąży do tego aby wszyscy mieli jednolitą wysokość zarobków - nie ważne czy pracujesz w sklepie czy jesteś lekarzem. Co z tego że zarobisz 4000 brutto skoro od tego odejdą podatki, składki i koszta pracodawcy. Państwo za Twoją pracę dostanie 2.300 netto w składkach i podatkach, a Ty do ręki 2.450 zł gdzie wartość tego pieniądza przy drastycznych podwyżkach nie będzie wyższa niż 1300. No ale najważniejsze aby zapychać budżet i móc je rozdawać nielicznym - PiS znalazło sposób jak obejść łamanie prawa które zwie się kupowaniem głosów wyborczych.

Więcej dostanie podwyżkę niż 1,5 mln Polaków, kwestia jej wysokości. Kto miał w 2019 najniższa dostanie 350 brutto czyli 270 zł do ręki czyli te 1,5 mln ale ci co mieli 100 zł więcej dostana 170 zł podwyżki, ci co 200 zł więcej odpowiednio 70 zł więcej. Nie mniej jednak to są kwoty kosmetyczne podług inflacji. Ilu miało w 2019 obecna minimalna i się z nią zrównalo, ilu miało 400 zł więcej a ma teraz 130 zł więcej itd itp. Ale Pis się śmieje z ludzi bo widzi że nawet i niezadowoleni z ich rzadow za nimi pójdą w strachu przed powrotem PO i emeryturami w wieku 67 lat itd.

Co to jest "sejmuz" czym się zajmuje i gdzie się znajduje ???

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : ****s://wyspakobiet.eu/monia25

Przecież oni tam poszli tylko dla pieniędzy , po to żeby rodzinę po utykać na stołkach . Jestem pewien że w tych biurach poselskich to pracują sama rodzina lub pociotki. Jeden gorszy od drugiego !

a i Ty możesz iść i pokazać na co Cię stać! kto Ci zabrania ? 

Panie Rzymkowski chciałam się z p.spotkac w biurze i rozmawiac . Coz panski pracownik orzekł" NIE bo szef mi bure spusci".

Burę można dostać, a nie spuścić i ten pracownik o tym wie, pomijając już to, że takich słów nie używa. Ale może nie pamiętasz dokładnie i oddajesz tylko sens. Jaka to była sprawa, nie piszesz, a bez tego trudno ocenić, czy decyzja pracownika była właściwa. Nie każda sprawa wchodzi w zakres kompetencji posła. Pracownicy w biurach są po to, aby o tym informować interesantów i w ten sposób oszczędzać ich czas. No, chyba że kogoś nie stać na pracownika, który potrafi to ocenić - są i tacy posłowie.

Kochani mieszkańcy Kutna, przecież ktoś na nich głosował , a ja się pytam co przez trzy kadencje dobrego zrobił dla Kutna Wożniak oprócz tysięcy kolacji które zjadł na koszt podatnika , głosujcie na nich dalej i nie narzekajcie

Problem polega na tym, że nikt się nie chce przyznać, że na nich głosował...

A co zrobili Ci posłowie dla Kutna. Niech chociaż 5 rzeczy wyliczą.

Szkoda ze nam rosną tak wynagrodzenia. Ja mam rentę niecałe 900 zł. I 26 lat pracy.

Jednym słowem 20 lat bali zabijałas

A ja mam 40 lat pracy, i nadal pracuje, bo mi PO pieniądze z OFE ukradła.

Co Ty pie....szysz??? Jak Ci ukradli??? Do ZUSu trafiło na Twoja emeryturę, więc nie siej fermentu.

i PIS to samo

Nie to samo,PIS mi te pieniądze oddaje(pomniejszone o podateki)a wiek emerytalny pozostawia na poziomie 60 lat dla kobiety,a nie 67 jak zrobiła PO.

Jak Ci te pieniądze oddaje??? No jak??? Wytłumacz??Emerytura powinna być od 67 lat, byśmy mogli kiedyś jeszcze krewetki zjeść a nie oglądać je w czasopismach... {}uknij się w łeb i nie powtarzaj po Wiadomościach z TVPIS

KRYSZTAŁOWI jak cały PiSlam

Dziadostwo,złodziejstwo i nic więcej

Dojną ojczyznę racz dać nam panię... Co jak co ale Adriana miał rację.

Poćwiczyć nad językiem polskim.

Poćwiczyć to można język...

Ciocia łanalfabetka - to ćwicz język a miejsce na Krzywej masz w kieszeni

Złodzieje PiS , wybraliście ich to teraz patrzeć zostało jak z was robia idiotów...

Niech sobie wydają kase, ale pod jednym warunkiem, niech spełniają obietnice wyborcze!!!! A nie tak jak nasi kolesie z UM Kutno, obiecali darmowe posiłki w szkłach kutnowskich i co, rodzice płacą nadal za nie. Skandal!!! Rozliczyć hołotę!!!

Ale te nasze są bliżej PO, a nawet PZPR. Bo kucienko jest czerwone generalnie.

Moim dzieciakom nikt obiadów nie fundował, więc i Ty zapracuj i zapłać !

ooo,nie prawda,ja w podstawówce miałem obiady za darmo,rocznik 69

Czyli jak dobrze rozumiem waloryzacja kosztów utrzymania lokali jest większa dla posłów niż dla przeciętnego "Kowalskiego". Co na to klienci ZUS ??

czy to aż tak ogromne kwoty wychodzą miesięcznie ? sam najem w Kutnie wychodzi drożej niz w np w Łodzi , nie szukajcie bezsensownych sensacji

Czy posłowie partii rządzącej zrobili coś, żeby ściągnąć do Kutna np. program Mieszkanie+, żeby ceny najmu mieszkań były na racjonalnym poziomie? Czy oczywiście nic nie mogą i wszystko wina Tuska, Burzyńskiego i Debicha? PKP ma w Kutnie wiele terenów, które mogłyby zostać wykorzystane pod budowę państwowych mieszkań z programu Mieszkanie+, tymczasem gniją, szpecą miasto i kolej nie ma pomysłu na ich wykorzystanie, a ceny wynajmu są już straszliwe.

Do programu rządowego mieszkanie +,może przystąpić każda jesnostka samorządowa(gmina,miasto) więc czemu tego nie robią? ja wiem ,rząd się nie podoba,więc trzeba robić ludziom na złość.

ale bzdury, a policz sobie szanowny forumowiczu, ile to mieszkanie + kosztuje miesięcznie....heheheh lepiej wziąć kredyt, serio. Mieszkanie + to tylko hasło.

Awruk, jak ktoś chce wynająć biuro, to nie szuka w bloku, więc podaż lokali z programu Mieszkanie+, o której piszesz, nie będzie miała wpływu na rynek lokali użytkowych. Spróbuj otworzyć kawiarnię w Kutnie, to zrozumiesz

A co z Paulinką bibliotekarką? Co wiadomo o jej aktywności poselskiej? Czy zapowiedziane biuro na Narutowicza jest już otwarte?

Rozmowy byly....brak wyników?

Zagubiona nieogarnieta

Złodzieje i tyle. Widział ktoś żeby coś rzeczywiście zrobili dla Kutna czy Polski? Bo jak na razie rzymek nawet interpelacji nie umie napisać bez błędów a woźniak to w biurze to był może raz

Pisali że to doktór prawa, czy to prawda???

Jakich błędów?

Z naszych podatków........

Olo, wolałbyś, żeby przeszli na jurgielt? Wyguglaj sobie, jak nie wiesz, co to :-)

Nie muszę googlowac, a czy masz pewność że część z nich już na takich pensjach nie jest hmm tego nie wie nikt emoji

"olo" a na co byś chciał przeznaczyć nasze podatki, podrzuć kilka dobrych pomysłów Panom posłom, tylko takich realnych w odniesieniu do naszego miasta

A podatki powinny być tak dysponowane żeby nasze dzieci nie musiały się martwić o jak przetrwać kolejny dzień...

Jeśli Pan poseł jeden i drugi już dostaje wynagrodzenie za swoją ciężką pracę to według mnie z tej oto pensji powinien sobie sam utrzymać swoje biuro żeby mieć dobry kontakt z wyborcami ?? Dlaczego każdy obywatel nawet ten który na niego nie głosował na się do tego dokładać??

A ty Olo jak byś był posłem sam byś utrzymywał ze swowjej pensji biuro? taki uczćiwy jesteś?

Tu nie chodzi o to co ja bym zrobił i czy jestem uczciwy a wiedz o tym że godnie zarabiam na siebie ale o to że powinno to być z góry prawnie narzucone i tyle.. czy nie można tych pieniędzy zagospodarować w lepszy sposób??

a to ciekawe co opowiadasz, ale takie bajeczki to opowiadaj swoim dziecią jeśli je masz w ogule. godnie zarobić w kutnie, gdzie tak można?

Jeżeli chcesz godnie zarabiać to czasem zajrzyj do słownika, gwarantuję, że taka wiedza przydaje się...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...