Rejestracja i logowanie

Poszukiwany 3 listami gończymi, ukrywał się w Wielkiej Brytanii. Złapali go kutnowscy policjanci!

Wydarzenia 11-09-2017 Autor: adm/KPP Kutno
10
Poszukiwany 3 listami gończymi, ukrywał się w Wielkiej Brytanii. Złapali go kutnowscy policjanci!

Kilkuletnia ucieczka przed policją. Ukrywanie się za granicą. Kryminalni z kutnowskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, który był poszukiwany 3 listami gończymi!

28-latek poszukiwany był od kilku lat przez policjantów z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy na podstawie 3 listów gończych. Dotyczyły one m.in: przestępstwa narkotykowego, przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

-  Policjanci poszukiwali 28-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu kutnowskiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. . Był on poszukiwany 3 listami gończymi. Ponadto Sąd Rejonowy w Kutnie wszczął wobec niego procedurę wydania europejskiego nakazu aresztowania i wszczęcia poszukiwań międzynarodowych - mówi st. asp. Edyta Machnik.

Mężczyzna ukrywał się od kilku lat na terenie Wielkiej Brytanii. Mundurowym w ostatnich dniach udało pozyskać się informacje, dzięki którym zatrzymali wczoraj zatrzymano przestępcę.

- Operacyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły do uzyskania informacji, że osoba poszukiwana w ostatnim czasie przebywała na terenie Warszawy, a 10 września mężczyzna miał pojawić się w miejscowości Żychlin na terenie powiatu kutnowskiego, aby odwiedzić rodzinę. Informacja ta potwierdziła się - kontynuuje E. Machnik.

Poszukiwany mężczyzna tego samego dnia został zatrzymany w jednej z kamienic. Dziś 28-latek trafi do zakładu karnego.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Śmieszni jesteśjesteście nieroby z Toruńskiej,jak mnie w sobotę okradli to nawet na zgłoszenie nie odpowiedzieliście.Na to podatki płacę ?Zaczniemy łazić za wami i wyciągać wasze brudy ,darmozjady policyjne, !!!

W Kutnie nie ma policji,są niedorajdy w mundurach,Jedyne ich zaplecze to armia konfidentów.

Każda policja opiera się na konfidentach, najczęściej przestępcach, którzy wydają siebie nawzajem. To normalne, kapitanie Pękala.

A co was to obchodzi o kim mowa!!!Brak wam swojego życia!!!Pilnujcie siebie bo pewnie też macie w gaciach nasrane

A czemu chcesz kryć przestepcę? . . Czyżby ktoś Ci bliski. Takich to fotki i pełna godność powinna być podana.

zamilcz ilona, bożygac się chce na twoje forumowe wypisy! jak się nazywa ten kolo co go złapali?

O kogo chodzi wie ktoś?

O kim mowa ?

Ten sam stylista, inny fryzjer

Chyba się o niego potknęli .

dodaj komentarz
Czytaj także