Rejestracja i logowanie

Powrót ogródków piwnych coraz bliżej! Wszystko rozstrzygnie się już...

Wydarzenia 25-05-2020 Autor: bnp
Powrót ogródków piwnych coraz bliżej! Wszystko rozstrzygnie się już...
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (9)
Dodaj komentarz

Nareszcie czerwone nabrzmiałe gęby będzie można wystawić na publiczny widok. Te ''ogródki'' to jeden z ''sukcesów'' trzech ''orłów'' z UM.

Dobre zapytanie. Należy wspierać przedsiębiorców, tym bardziej lokalnych. Szkoda, że UM nie umorzył chociażby tego jednego miesiąca.

Nie tęsknimy za ogródkami piwnymi, wręcz ich nie lubimy.

Ogródkom mówię NIE!!!! Czy któryś z panów rządzących pofatygowali się kiedyś osobiście doświadczyć co tam się dzieje ? POLECAM !

Najlepiej biczowanie i post żadnych rozrywek

Dzwoniłem, obiecali i do tej pory nie dostałem maseczki, chociaż prezydent Kutno obiecał !!!!! Prędzej ogródki piwne otworzą niż słowa dotrzymają z maseczkami !!!!!

Urząd będzie miał jakąś kasę, ale służby porządkowe policja, straż miejska, pogotowie pełne ręce roboty. Piwko w towarzystwie można sobie wypić na działce przy grillu lub spokojnie w zaciszu domowym i smakuje tak samo jak w ogródku piwnym na placu, tyle że dzieci spacerując z rodzicami nie muszą oglądać wygłupiających i delektujących się smakoszy złotego napoju.

ALE JAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Ogródki piwne zaczną wcześniej przyjmować klijentów niż Urząd Miasta , gminy czy powiatu. Różnica jest taka że jak w knajpie nie ma ludzi to nie ma kasy zaś w/w urzędach wprost przeciwnie. To się nazywa demokracja i sprawiedliwość.

UM Kutno przyjmuje klientów.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...