Rejestracja i logowanie

Pożar auta na Grunwaldzie. To było podpalenie

Wydarzenia 11-03-2018 Autor: bnp Foto: fot. poglądowe
19
Pożar auta na Grunwaldzie. To było podpalenie

Przez ponad godzinę kutnowscy strażacy walczyli z pożarem auta, do którego doszło wczoraj wieczorem na os. Grunwald. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia było podpalenie.

Zgłoszenie wpłynęło do KP PSP Kutno ok. godz. 20:40. Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp JRG. Po dojeździe na miejsce, okazało się, że w ogniu stanął samochód osobowy daewoo matiz. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie, dlatego też wezwano funkcjonariuszy policji. Akcja gaśnicza trwała ponad godzinę, straty szacuje się na ok. 30 tys. zł. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.  

Komentarze
komentarze (19)
Dodaj komentarz

Kiedyś młodzież stała grupą, pili itp. I nikomu to nie przeszkadzało, teraz jak młodzież się spotyka większą grupą, to zaraz wszyscy uważają ich za bandziorów....

Bo tak źle się zachowują

Policja powinna często kontrolować osiedla,place zabaw na osiedlach,boiska osiedlowe,bo zbierają się różne" nieciekawe" osobniki. Piją,źle i bardzo głośno się zachowują.Syrach chodzić.... W końcu POWINNO się z tym zrobić porządek.

Matiz za 30 tys.? Chyba z kosmosu!

Zobacz, że jeszcze dwa auta uległy zniszczeniu.

Z tego co widzę to nawet z tymi dwoma autami i tak szkoda nie była, aż tak duża.

Nie umiesz liczyć strat to niee wypisuję bzdurę człowieku.

jeszcze dolicz zniszczona kostke

matiz = 30tys rupii

Cżyżby porachunki ukraińskiej mafii?????

Ws takich Ukraińców do domu odesłać.

Co to Matiz że zlota

Podobno miał klime dlatego tyle

Na kci jest artykuł o zdarzeniu drogowym na DK 92. Z info "zdjęcie pogladowe" z DK 60. Wybaczcie ale jako czytelnik uważam ze jest to nie poważne i mało profesjonalne.

Szanowna Redakcjo! Tutaj również mamy info ze zdjęcie jest poglądowe. Podobnie jak w poprzednich artykułach zdjęcia nie zawsze oddają rzeczywistość zdarzenia. Prośba - niewprowadzajcie czytelników w błąd! Już chyba lepiej by było nie umieszczać żadnych zdjęć jeśli nie pochodza one rzeczywiście z miejsca zdarzenia. Pozdrawiam

Mówią chyba o kosztach akcji gaśniczej ale z tektury to bezpośrednio nie wynika. Oj ci wiejący dziennikarze skąd ich biorą.

Trochę drogi ten matiz .

Przyjrzyj się uważnie zdjęciu, oprócz Matiza uszkodzeniu uległy jeszcze dwa inne auta. które stały obok.

Teoretycznie tak. Ale co z info ze zdjęcie jest poglądowe??

dodaj komentarz
Czytaj także