Rejestracja i logowanie

Praca

Wydarzenia 10-09-2019 Autor: Martyna
0
Praca

ECO Kutno Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy kapitałowej ECO S.A. świadczącą swoje usługi na terenie 10 województw w Polsce. Jesteśmy firmą z branży energetycznej
o charakterze lokalnym, całość produkowanej energii elektrycznej i cieplnej oraz świadczone usługi trafiają na rynek, który swoim obszarem obejmuje miasto Kutno.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Inspektor / Specjalista w Dziale Rozwoju

Miejsce pracy: Kutno

Opis stanowiska:

  • udział w pracach projektowych,

  • koordynacja inwestycji,

  • budowa i realizacja programów rozwoju systemu ciepłowniczego w Kutnie,

  • przygotowywanie analiz technicznych i ekonomicznych,

  • optymalizacja technicznych warunków dostawy ciepła,

  • doradztwo energetyczne, współudział w wdrażaniu nowych technologii,

  • uzgodnienia dokumentacji technicznej,

  • obsługa klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość programu wspomagającego projektowanie AutoCAD lub IntelliCAD,

  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office,

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, samodzielność w pracy i zdolność podejmowania decyzji,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętności projektowe lub kosztorysowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w Grupie Kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

  • praktykę niezbędną do uzyskania uprawnień projektowych,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • udział w interesujących projektach,

  • pracę w zespole profesjonalistów,

  • otwarte i wspierające środowisko pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV pocztą elektroniczną
na adres:
ecokutno@ecosa.pl z dopiskiem "CV – Inspektor/Specjalista w Dziale Rozwoju" w terminie do dnia 27.09.2019 r.

Prosimy o podpisanie i załączenie do aplikacji poniższej zgody związanej z przetwarzaniem danych osobowych.

Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

POBIERZ--->ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także