Rejestracja i logowanie

Prawie 800 zakażonych w skali kraju! Jak sytuacja w naszym powiecie?

Wydarzenia 24-03-2020 Autor: toza
10
Prawie 800 zakażonych w skali kraju! Jak sytuacja w naszym powiecie?

Ministerstwo Zdrowia informuje, że liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 799. Również Starostwo Powiatowe w Kutnie dzieli się z nami najnowszymi informacjami dot. sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie.

Sytuacja w pow. kutnowskim:

  • Kwarantanna – 128
  • Pod nadzorem epidemiologicznym – 53
  • Hospitalizowanych – 4 (w tym 1 zarażona – gmina Żychlin)

Testy nie potwierdziły zakażenia u drugiej osoby wskazanej w dniu wczorajszym, lecz sytuacja jest dynamiczna i może ulec zmianie.

- Prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności. Apelujemy o przestrzeganie zasad przekazywanych przez służby sanitarne i medyczne oraz zachowanie spokoju. ZOSTAŃMY W DOMU - apeluje Starostwo Powiatowe w Kutnie.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w Polsce mamy 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. lubelskiego oraz 1 osoby z woj. kujawsko - pomorskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 799/9 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Piłsudczyk trolu nie siej grozy w wyjątkowej sytuacji

Ma poniekąd rację , Pinokio 18 marca mówił że przewidzieliśmy tą pandemię i przygotowaliśmy się na nią a dzień później mówił że nikt nie mógł jej przewidzieć. Kłamią prosto w oczy.... Wyborów nie przekładają bo tylko idioci pójdą do urn ( dosłownie) czyli sam elektorat pis i długopis znów zostanie prezydentem marionetką, a dopiero wtedy pod przykrywką zapaści gospodarczej zabiorą 500+ i zaczną robić testy. Wtedy wyjdzie dopiero ukryta skala problemu ale będzie już za późno. Tak więc róbcie zapasy na co najmniej dwa miesiące (duże ilości popcornu) i oglądacie w TV co się dzieje

A jednak oglądasz TVP?bo ja nie oglądam niemieckiej TV, bo jej nienawidzę, a jeśli nawet w polskiej telewizji wypowiada się jakiś głupek, sprzedawczyk z opozycji to przełączam lub wyciszam, radzę robić to samo.

Te . Klawiatura, nie siej panili i propagandy, a walkę z wirusem zacznij od siebie.

Nie pisz bzdur

800 potwierdzinych przypadków ponieważ, ilu jest zakażonych nie wiemy! Biorąc pod uwagę czas i ilość przeprowadzonych testów w Polsce możemy być juz na poziomie Hiszpanii. Pisowscy nieudacznicy mieli tyle czasu by przygotować nas na najgorsze. Co robili? Łgali na temat doskonałej kondycji państwa i wciskając ciemnotę o tym że szpitale są doskonałe przygotowane na covid19. A.. propaganda TVPIS bezwzględnie pierze główki...

Przestań pier.... lić. Porównani kraju gdzie umiera kilkaset osób dziennie do Polski jest sku... stwem. Może tak będzie, ale teraz kto może stara się temu zapobiec. Przestań bawić się w trolika i po prostu siedź w domu...

Zobacz co się dzieje za Naszą zachodnią granicą mądralo

Problem w tym że tam wiemy ilu jest zakażonych ze względu na ilość i szybkość z jaką przeprowadza się badania. Dotarło?

Ty nie licz zarażonych, tylko siedź w domu, od tego jest kto inny.Niech każdy zacznie od siebie, a nie tylko mądrzyć się potraficie.Przestrzegajcie zalecenia i prawo, i módlcie się, bo to nie przelewki.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także