Rejestracja i logowanie

[PREZENTACJA] 2,8 miliarda złotych i tysiące nowych miejsc pracy. „Osiemnastka” kutnowskiej strefy

Wydarzenia 22-08-2019 Autor: toza Foto: fot. archiwum/UM Kutno/Invest in Kutno
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (31)
Dodaj komentarz

Jedne ulice pieknieja a inne niszczeja jak 3go maja okropnie zniszczona ulica az wstyd przy dworcu taki syf

CIERPLIWOŚCI!!1 PEWNIE ZROBIĄ W ODPOWIEDNIEJ KOLEJNOŚCI!!!

Prosze spytac mieszkanców ulicy Górnej jakie dobrodziejstwa przyniosla im strefa

Nie wiem czym tu się podniecać.Proszę poczytać tabliczki przed firmami jakie dotacje dostały.A POLSKICH firm ile jest na strefie??? Dotacje są ale dla ćwaniaków,lub ludzi z układami.

Tylko piniego juz nie ma.Ale smród pozostal

Pytanie do pana prezydenta, kiedy zostanie wykonany generalny remont ulicy Grunwaldzkiej oraz wiadukt nad torami na końcu tej ulicy. Spowodowałoby to aby czekanie w korkach do strefy ekonomicznej oraz dojazd trwał dużo krócej. Kiedy możemy się spodziewać tego projektu??? Codzinnie stoję w korku pod światłami Mc Donalda jeżdząc do pracy i w drodze powrotnej ze strefy jest jeszcze gorzej.

Ile stoisz w tym korku? 5 minut? Szczerze powiem, że ten wiadukt w takim miescie jak Kutno jest zbędny. No chyba, że będzie tam pracowało minimum 20 tys ludzi,a na razie nie wiem czy ze 4 tys pracuje. Coś tam obiecali że magazyny mają powstać to niech dojdzie ze 2 tys - co to jest? Dojazd jest a jak ktoś postoi nawet te 10 minut to mu korona z głowy nie spadnie. W niektórych miastach się ponad godzine w aucie spedza żeby do pracy dojechać, wiec nie marudźmy bo mamy eldorado.

Na Sklęczkach pracuje już 10 tysięcy osób.

Nie żartuj sobie z ludzi. 10 tys ludzi to pracuje w całym Kutnie.

W całym Kutnie pracuje 18 tys. osób.

Nasze miasto coraz piekniejsze a jeszcze bedzie ladniej jak zakoncza sie rozpoczete budowy.

W tym roku rozpocznie się rozbudowa Kellogsa , koszt inwestycji ok.350, 0 mln + dużo nowych miejsc

Już się rozpoczęła. Teren ogrodzony i sprzęt budowlany na placu budowy koło Kellogsa.

Lokalizacja Podstrefy w Kutnie to był strzał w dziesiątkę, to dzięki niej miasto zmieniło wygląd i szereg inwestycji powstało dzięki podatkom od firm ze strefy, natomiast malkontenci , którzy w życiu nic nie zrobili oprócz narzekania zawsze się znajdą. ŁSSE to rozwój dla miasta , proszę sprawdzić jak rozwijają się inne miasta takiej wielkości w których nie ma zlokalizowanej Specjalnej strefy- bardzo słabo

Jesteś ślepy prowokatorze? Zobacz jak wygląda centrum...

Zobacz jak się obecnie rozwija np Gostynin a raczej zobacz jak umiera . Tak samo jak Żychlin , Łowicz , Gąbin

Mówisz teraz o malutkich miasteczkach , a nie porównywalnych. Poza tym w Łowiczu trochę się buduje

Nie wiem dlaczego jacyś malkontenci mnie minusują.Byłem 22 lata pracownikiem tej firmy i dużo potu zostawiłem w strefie.Teraz sobie wspominam.Cieszę się że miasto się rozwija

Fajnie wszystko się rozwijało, niestety koło 2 lat temu strefa przysiadła, ze 2-3 firmy padły.. Mam nadzieję, że się wszystko rozrusza niebawem i rusza nowe inwestycje.

Ciągłe narzekanie.Zobaczcie jaj się rozwija strefa w Żychlinie,powiem krótko żenada niema nic a nic. Burmistrz tylko obiecuje a tępacy wciąż go wybierają.Ostatnio miał być rozprowadzany gaz ale chyba będzie roznoszony w workach jutowych bo jak na razie nic się nie dzieje.

Bo Żychlin to taki ciemnogród w którym rządzi miejscowy proboszcz do spółki z burmistrzem . A im na rękę jest stagnacja i maraz.

Kutno stało się pięknym miastem. Przede wszystkim dzieki strefie do Kutna wróciło życie.

Cieszymy się z glodowych pensji i cen mieszkań jak w Warszawie, na wynajmie tylko spekulanci zarabiają.

Załóż firmę, daj zarobić po 30k pln miesięcznie a swoim pracownikom, wybuduj mieszkania pod wynajem i puść je w rynek po 450 pln za miesiac... od tego się poprawi a nie od jęczenia...

Ciesz się, że masz pracę. Doceń to. A jeśli ci się nie podoba, to otwórz własną firmę i wypłacaj sobie pensję wedle własnego uznania. Qwa, wszędzie tylko postawy roszczeniowe... Polacy to naród wiecznych roszczeniowców - idealne środowisko dla takich partii jak PiS.

Kutno miało być dzięki strefie pięknym, czystym i nowoczesnym miastem... Po 18 latach widzimy kto skorzystał na tym interesie...

Jak idziesz do restauracji i dostajesz beznadziejne żarcie to też oczekujesz, że jak złożysz skargę, to właściciel ci powie, że "jak się nie podoba, to sobie gotuj w domu i może będzie lepsze"? W jednym i drugim przypadku jak nie potrafisz zarządzać biznesem, to po prostu go zamknij. Skoro tak źle mieć firmę, to może lepiej iść na etat?

Kutno wygląda z roku na rok coraz lepiej. Po PRL-u pozostał syf niesamowity - obskurne bloki, zniszczone kamienice, stare chodniki i asfalt, połowa ulic (szczególnie od południowej strony torów) bez asfaltu, wodociągów i kanalizacji. Samorząd zrobił bardzo dużo przez 18 lat, tylko już nie pamiętamy, jak wtedy wyglądało Kutno.

Było biednej ale czyściej. Teraz dzięki temu "postępowi" ludzie na raka umierają

Jak ten czas szybko leci.Od początku nasza firma uczestniczyła w większości przedsięwzięć.Milo powspominać.

Szkoda tylko, że zarobki pozostawiają tam wiele do życzenia, a ceny mieszkań w Kutnie to chyba tylko dla tamtejszej kadry menadżerskiej.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...