Rejestracja i logowanie

Prokurator Sławomir E.: "To ja byłem ofiarą!"

Wydarzenia 18-05-2017 Autor: toza
25
Prokurator Sławomir E.:

Na początku tygodnia informowaliśmy o wielkich problemach, z którymi boryka się Sławomir E. Jego osobą interesuje się łódzka Prokuratura Regionalna. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ. Nam udało się porozmawiać o tej sytuacji z samym Sławomirem E.

Prokurator nie chce szeroko komentować całej sprawy do czasu, aż nie otrzyma pisma potwierdzającego uprawomocnienie się jego zawieszenia. Potwierdza jednak, że w ubiegłym tygodniu brał udział w incydencie na jednym z łódzkich osiedli. Jego punkt widzenia jest jednak zgoła inny niż nieoficjalne informacje, do których nam udało się dotrzeć.

- To ja byłem ofiarą, pobito mnie i okradziono, co zgłosiłem na policję jako rozbój. Nie chcę jednak szerzej tego komentować do czasu, aż otrzymam pismo o prawomocnym zawieszeniu mnie w czynnościach – mówi nam Sławomir E.

Śledczy mówi, że zamierza korzystać z przysługującego mu prawa do obrony. Zapewnia także o swojej gotowości do złożenia szczegółowych wyjaśnień w łódzkiej Prokuraturze Regionalnej.

Więcej informacji i faktów w dzisiejszym wydaniu Gazety Lokalnej.

komentarze (25)
Dodaj komentarz

dobrze mu tak. nie potrafi pić i się zachowywać. Ale na szczęście cała akcja działa się w łodzi gdzie ten pan nei był tak znany jak w Kutnie i zaprzyjażniony z komendantem Policji. Brawo Łódź- czarne owce za burtę. Powiinnien jeszce stracić emeryturę

Ofiara, tak całe życie jest ofiarą losu...

Uszczypliwosc nie jest karana panie zyczliwy.

u mnie na osiedlu jest jeszcze gorzej, darcie ryja przez pół nocy, klotnie a nawet pobicia miedzy malzonkami..nie ma klatki w ktorej jakiś czlonek rodziny nie ma problemow z alkoholem.. a policja? pff slepa

No uczepili sie kolesia .jak by byl zwyklym kolesiem to nie bylo by takiego szumu. Nie jeden lekarz , adwokat itp pije i szumu nie ma dajcie czlowiekowi i jego rodzinie zyc w apokoju. W wielu normalnych rodzinach sa rozqody i pijanstwo tylko nik tego nie widzi.

Jedyny portal, który rzetelnie podszedł do sprawy i opisał sprawę również od strony prokuratora. Nikt nie widział co tam się stało, więc nie ma prawa zawczasu nikogo skazywać. Brawo KCI po zmianie strony nie macie sobie równych!

Życzliwy,w Dzienniku Łódzkim było ze szczegółami opisane.I co powiesz że gazeta kłamie ?

Pragne tylko zwrócić uwage szanowni panstwo ze w internecie nikt niejest anonimowy wiec powstrzymal bym sie od uszczypliwych komentarzy a to czy winny czy nie zostawcie do oceny organom scigania

namawial sedziow na grube wyroki teraz ja zycze mu tego samego niech zasmakuje jak dziala sluzba wiezienna

To dopiero początek jego problemów,kwity zbierają na niego od dawna.Następnym razem zastanowi się kogo traktować jak śmiecia.

A co ma gadać. Zreszta gada tak na użytek czytelnikow kutnowskich bo w Łodzi sprawa jest jasna. Prawo do obrony oczywiście ma ale to nic nie da bo sprawa jest ewidentna. Ratownicy medyczni są bezstronni .

Wstyd i hańba!!

O problemie alkoholowym Pana Prokuratora słyszałem dużo, dużo wcześniej. Domniemam iż jego współpracownicy i przełożeni też o tym wiedzieli. Dlatego w ramach wyróżnienia został przeniesiony do Łodzi. Mój kolega który też miał problem alkoholowy w ramach wyróżnienia został dyscyplinarnie zwolniony z pracy. Już Orwell pisał " Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych".

Ofiara atakująca policjantów. ciekawa linia obrony emoji.

Do pff czyzby sam Pam "E" lub jego syn pisal ten komentarz? Prawda boli

Czy ktoś na tym forum mu wierzy?

###"#"To wszystko przez tą za......ną wódkę! Słyszałam jak prokurator krzyczał: "Wódko pozwól żyć!" A ona go nie posłuchała. Ku...a je....na. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI..... wnuczka Forsycja - woJOWniczka oświeceniowa z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R". Pozdrawiam CyberanTa i Ebuxona.

I tak po tobie idioto,pijany w dodatku.

"...Złapią Cię za rękę, mów , że nie twoja..." , teraz prokurator się dowie dokładnie jak działa nasz wymiar sprawiedliwości i policja. Z drugiej strony powinien znać to od podszewki.

MK króliki urodzone w marcu

szumny news na poziomie KCI

w niezłym towarzystwie obraca się ten prokurator i ma ciekawy sposób spędzania wolnego czasu...

Ch.j cie to obchodzi kmiocie

a ty kto? prymitywny i wulgarny pustak.... (o ile wiesz co to znaczy)

Ha ha ha...

dodaj komentarz
Czytaj także