Rejestracja i logowanie

Prokurator z Kutna napadł na policjantów?! Sławomir E. może trafić do...

Wydarzenia 15-05-2017 Autor: toza
67
Prokurator z Kutna napadł na policjantów?! Sławomir E. może trafić do...

Były Prokurator Rejonowy z Kutna, Sławomir E. w ubiegłym tygodniu został zawieszony w czynnościach. Wiele wskazuje na to, że Sławomir E. będąc pod znacznym wpływem alkoholu zaatakował policjantów z Łodzi. Śledztwo w tej sprawie już prowadzi łódzka prokuratura.

Prokuratura Okręgowa w Łodzi zawiesiła Sławomira E. w czynnościach. Przeciwko śledczemu wszczęto także postępowanie służbowe.

- W piątek sprawa została przekazana Prokuraturze Regionalnej w Łodzi. Szczegóły sprawy są ustalane – mówi prokurator Maciej Kujawski z Prokuratury Krajowej.

- W Prokuraturze Regionalnej w Łodzi prowadzone jest przez zastępcę rzecznika dyscyplinarnego postępowanie wyjaśniające. To taki sam etap postępowania jak postępowanie przygotowawcze w przypadku postępowania karnego. Natomiast w ubiegłym tygodniu prokurator okręgowy w Łodzi, jako przełożony dyscyplinarny, podjął decyzję o zawieszeniu prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kutnie w pełnieniu obowiązków służbowych. Decyzja nie jest prawomocna, dlatego o jej przyczynach nie mogę powiedzieć - mówi Krzysztof Bukowiecki (na zdjęciu, prawy dolny róg), rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

Śledczy zbierają więc materiały, które w przyszłości mogą posłużyć w postępowaniu dyscyplinarnym przeciwko E.

Cała sytuacja ma prawdopodobnie ścisły związek z wydarzeniami z ubiegłego tygodnia, w których czynny udział brał E. Jak udaje nam się nieoficjalnie ustalić, były prokurator rejonowy miał wdać się w szamotaninę i uderzyć, prawdopodobnie w nogi, jednego z policjantów z VII komisariatu policji w Łodzi. Sytuacja zaczęła się od tego, że E. na jednym z łódzkich osiedli zakłócał spokój i "dobijał" się do jednego z mieszkań. Zaniepokojeni lokatorzy wezwali policję. E. miał być kompletnie pijany, prawdopodobnie miał zakrwawioną twarz. Oprócz uderzenia mundurowego miał także grozić policjantom, twierdzić, że "wszystkich ich wyp... z roboty". Miał także kierować groźby w stronę ratowników medycznych. Po tej sytuacji trafił na izbę wytrzeźwień. Kilka dni po tych wydarzeniach podjęto decyzję o jego zawieszeniu i wszczęciu przeciwko niemu postępowania służbowego.

komentarze (67)
Dodaj komentarz

hmmm... bywa...Trzymaj się Erwin ... w końcu świat się nie kończy na prokuraturze, Kutnie i jednej z sióstr .... masz dzieciaki więc wyprostuj się ...głowa do góry ... uważaj tylko na fałszywych przyjaciół z kucienka i okolic ....

Powinni go odwołać i tyle. Nie jest godzien tego urzędu zwłaszcza za takie ekscesy i liczne afery zamiecione pod dywanik. W zyciu prywatnym tez mu nie zazdroszczę... ciekawe czy elita mu teraz pomoże wątpię

CZY TO PRAWDA ŻE CZŁONEK ZARZĄDU PROBASKETU - PAN PIĄTEK - SIEDZIAŁ W WIĘZIENIU?

Ten prokurator to świnia od fabrykowania fałszywych oskarżeń i niszczeniu nie swoich, a obrońca układów swoich kolesi. Kiedyś mecenas Stawowski na rozprawie skwitował tego debila krótko - jak wielki tak głupi.

Każdy człowiek ma prawo popełniać błędy . Konsekwencją jest cena tychże błędów. Życzę zdrowia i powodzenia w tych trudnych chwilach Panie Sławku.

I tak już po nim,zamknie się w domu i zachla.Poza tym ma broń myśliwską ,przy wódce to niebezpieczna mieszanka.Czy ty durniu pomyślałeś jak cierpi Twoja córka mając tak sławnego tatusia ?Jedynym oparciem jakie miałeś to koryto,właśnie się urwało.

Przecież najwyżej dostanie zawiasy emoji Normalny człowiek to już dawno by siedział w areszcie emoji

Dobrze ci tak prokuratorku ,gardziłeś biednymi to idź na dno.Może jeszcze parę spraw ci wygrzebią,chętnie pomożemy.

Wreszcie może zrobią z nim pożądek, brał w łapę, tuszowal przekręty Piniego i bzykal co popadło i do tego pił -wzór prokuratora .

Wstyd tyle tylko można powiedzieć

Przypuszczam,że za rządów PO,sprawa nie ujrzałaby światła dziennego.Człowiek na takim stanowisku,powinien być osobą zaufania publicznego,a tu wychodzi kastowość tzw.wymiaru sprawiedliwości.

Szkoda gościa, że wdał się z kutnowskim dziadostwem elitarnym np.z magistratu.

fajny gość z niego, szkoda, że tak się stało...... cóż widać dobra zmiana nie wszystkim wyszła na zdrowie, ciekawe co teraz z koszem w Kutnie, przecież to wszystko dzięki niemu i jego staraniom

hahahahahahahahahahaha" dzieki niemu i jego staraniom"?!?!?!?!?! ja pie*dole, jakie to smieszne

Kosza w Kutnie to zbudowała od podstaw lokalna uczelnia wsgk emoji

ciekawe co to za panna do której sie dobijał ???!!!

Teraz to tylko straż miejska dobrze funkcjonuje wstyd

Przywalić mu pre pał i do domu.Z pracy oczywiście wylot.

Współczuję temu człowiekowi, miał nieszczęście zadawać się z kutnowską elitą i kryć przekręty magistratu i inne i psychicznie tego nie wytrzymał.

Ma durzo lewej kasy a mi wisi 400 zł już 5 lat doigrał się Na ludzkiej krzywdzie szczęścia nie zbudujesz

Ten kto nie ma nic na sumieniu niech pierwszy rzuci kamień JUDASZE! !! kutnowska zaściankowa trzoda rzadna słomy do butów! !!

Nie nazywaj nikogo trzodą pajacu, bo to tobie słoma z butów wystaje.

żenada ludzie to co piszecie, człowiek jak człowiek a wy się mieszacie w nieswoje życie, ostatnio dużo przeszedł

Na szafot z nim...?

Oczekiwałbym od panów redaktorów używania prawidłowego słownictwa do opisywania konkretnych sytuacji. Tytuł sugeruje, że pan E napadł na policjantów a opis sytuacji wskazuje jednoznacznie, że stawiał czynny opór podczas policyjnej interwencji. W prawie i klasyfikacji czynu a także jego karnemu zagrożeniu dzieli te oba sformułowania Ocean Spokojny. To sa w języku prawnym kompletnie różne sytuacje o kompletnie różnej szkodliwości społecznej i kompletnie różnym zagrożeniu ewentualna karą. No i te trzy kropki po zdaniu że Sławomir może trafić do. Do czyli gdzie? Do więzienia? Nie za wcześnie na takie wnioski? Żenada.

Znawco prawa i oceanów, od kiedy to uderzenie policjanta jest czynnym oporem.

Znawca prawa się znalazł i nie tylko, na oceanach też się zna.

Wypuszczą go i inną robotę sobie załatwi na stanowisko na pewno już nie wróci

oddaj hajs ktory ukradles koszykarzom, a pozniej moga zrobic z toba co chca…… z te wszystkie przekrety nic ci sie nie nalezy...

Noe oceniacie człowieka znam Sławka coś odwalil ale kto z Was niczego nie spieprzyl! Było by cicho gdyby nie funkcja która pełnił!Poza tym w życiu bywa różnie i to każdy wie...

właśnie ta funkcja obliguje go do dawania przykładu a nie zachowywania się jak zwykły element. Ma wykonywać polecenia funkcjonariuszy - każdy musi, a on co, inny?

do zorientowana 77 - już go kilka miesięcy nie ma i jakoś zyją. Nie przesadzajmy. na pewno korzystał ze swoich funkcji żeby się dobrze bawić ale nie róbcie z niego demona. Lokalny Casanowa i pijak i tyle. Tym razem wypił za dużo i w złym miejscu Troche go znam i nie przepadam ale nie ma co po nim skakać bo życie wystarczająco dało mu kopa.

I taki ktoś mnie w szkole egzaminował i morale prawił na temat prawa na egzaminie nie wiem jak mam żyć?

NO TO TERAZ WIĘKSZOŚĆ KUTNOWSKICH "SZYCH" BĘDZIE SRA-Ć W MAJTY - NIE MA OBROŃCY OD UMORZEŃ - CO TO TERAZ BĘDZIE emoji

No to teraz strach do d... zajrzy niektórym z tzw. kutnowskiego układu zamkniętego. Parasol ochronny się sam zwinął...

Broniący tego pana zapomnieli o luksusowym domku na Dudkach,libacjach z lokalnym biznesem o posadce żony w Pini i wielu innych sprawach.Zwykły człowiek za to poszedłby na kilka lat do więzienia ale nie kasta panów.To brońcie go dalej i róbcie za najniższą krajową a panowie niech się bawią dalej na wasz koszt.

Następny będzie sikor, tylko tym razem skończy się pudłem.

Dokończ ten murek co budujesz przez 4 rok a potem się udzielaj

do podatnik - za wcześnie się cieszysz. Zwykły wybryk nie skończy się celą choć skandal i sensacja lokalna jest.

Jak facet był na zwolnieniu to w Kutnie pić nie mógł. To pojechał się napić do Łodzi a tam policjanci go nie znali i narobili mu kłopotów. I tak zle i tak niedobrze. Faktycznie pech.

Rozstanie z żona to kwestia ostatnich miesięcy a wódka to niestety wiele, wiele lat. Nie wiem czy p. Sławomir był uzależniony bo się na tym nie znam ale wiem, że po wódce był agresywny i po prostu głupiał. Niektórzy tak maja. Jeden wypije i idzie spać a drugi bierze się za rozróby. Funkcja zapewniała pewna bezkarnośc ale w Łodzi gościa nie znali i mleko się wylało. Można powiedzieć pech podparty głupotą. Faktem jest że mu się ostatnio nie układało w życiu i pewnie gorzałka miała pomóc. Ale sęk w tym że ona rzadko pomaga.

"po wódce był agresywny i po prostu głupiał. Niektórzy tak maja. Jeden wypije i idzie spać a drugi bierze się za rozróby" - jak ktoś nie może pić wódy, bo jest po niej agresywny to niech pije mleko

Takie zycie

Komentarz z pewnego portalu ogólnopolskiego: To bardzo smutna historia. Pan E. był kiedyś niezłym śledczym. Wielu drabów "dzięki niemu" ogląda świat zza krat. Potem jednak przyszło rozstanie z żoną i alkohol. Stracił funkcję szefa kutnowskiej prokuratury. Wszyscy widzieli postępującą chorobę alkoholową u gościa, który do tej pory znany był ze swojej solidności. Padł pomysł - "do Łodzi go dajcie". Założenie takie: odetnie się chłopina od starych zmartwień i będzie znowu z niego pożytek. Ale jak alkoholizm złapie, to przydusi. Ostatnio spotkałem pana E. Chociaż wielokrotnie współpracowaliśmy, to go nie poznałem. Jest na równi, która kończy się bardzo sztampowo i bardzo tragicznie.

Proszę Państwa. Pan E. to facet jak wielu z jego funkcją, Ani lepszy ani gorszy. Prawda jest taka, że wykończyła go wóda. Kto mieszka w Kutnie pare lat to wie, że gość ostro nadużywał od lat. A na nią francę nie ma mocnych. I nie hasajcie teraz po nim jak po łysej kobyle bo tak naprawdę każdego to może spotkać. Ja nie pije od lat. Życie uratował mi Ruch Anonimowych Alkoholików. Ale pamiętam na jakim dnie byłem i wiem, że nie ma na to odpornych. Mądry czy mniej mądry, biedny czy bogaty. Nie osądzajcie innych żebyście sami nie zostali osądzeni. Może ta sytuacja to będzie dla niego to dno o które musi się odbić każdy uzależniony żeby zacząć coś ze sobą robić. I tego mu zyczę choć osobiście gościa nie znam.

S.......dach zwalił Ci się na głowę...Mnie też...Trzymaj się ...Wytrzymasz... Nie spękaj... Dasz radę...komentarze miej w ........///Daj znać.... wiesz do kogo.....Głowa do góry....Pamiętaj.....

No słabo to wygląda. Kasta jak widać mocno się sypie i dobrze. Potrzeba w mieście świeżej krwi.

Wybryk po pijaku

Nie pisałem ci prokuratorku że cela już czeka ,już w lutym .To była kwestia czasu.

Wporządku gość

Jeden z przedstawicieli nadzwyczajnej kasty.

Koniec kariery zawodowej i piłeczki też! I w zyciu prywatnym tez nie wesoło

mój Boże i co tu komentować, wstyd!

To dobry człowiek, a w życiu różnie bywa... Wstydź się jeżeli cieszysz się z cudzego nieszczęścia bo to o Tobie świadczy człowieku niskich pobudek.

Myślał, że jest nietykalny i woda sodowa do głowy uderzyła

Kolo był w porzo, a wóda wygra z każdym. Szkoda Go.

no i co panie prokuratorze? Pieniądze to nie wszystko! Trzeba mieć umiar nie tylko w piciu!

Może ktoś będzie miał odwagę i poda opini publicznej ile pewien pan podobno ma do oddania pieniędzy pewnemu klubowi koszykarskiemu. Bo w mieście chuczy od tego a wszyscy maja wodę w ustach

Nareszcie łajza się doigrał

Każdy z Was potrafi tylko i wyłącznie pluć jadem na każdego komu wyszło w życiu lepiej. Sensacja za sensacja. Ciekawe jak przez takich pie*dolonych hipokrytów jak Wy, którzy szukają wszędzie atencji, czują się inni. Bo raczej nie pozostało Wam nic w życiu, ze spędzacie czas pisząc takie rzeczy.

Siegnac dna jako prokurator i czlonek zarzadu KKS ProBasket Kutno,gratulacje Double-double

No jak nic MVP zawodow

Prokuratura krajowa powinna wszcząć śledztwo w sprawie powiązań pomiędzy prokuraturą, urzędem miasta i dużymi firmami takimi jak Polfarmex czy Pini za kadencji tego kogoś (nie nazwę go prokuratorem, bo nie zasługuje na to).

Zgadzam się same przekręty i nic wiecej

Weź koło .....

Powinien się nazywać Rewiński, a nie Erwiński, bo to jakiś kiepski kabaret. Czy będzie śledztwo w sprawie defraudacji w klubie koszykarskim? Jeśli taki ktoś stał na czele, to już się nie dziwię, a jako prokurator był doskonale kryty wcześniej i krył aferałów miejskich i powiatowych.

jeżeli będzie śledztwo w sprawie defraudacji to bardziej martwiłbym się o panów "bez włosów i z brzuchami" zorientowani wiedzą , że panowie mają cały czas problemy z "wyudzaniem Vatu " we własnych firmach

dodaj komentarz
Czytaj także