Rejestracja i logowanie

Przebojowe kobiety przy fontannie

Wydarzenia 11-08-2017 Autor: toza
8

Dla wielu nie ma lepszego sposobu na wieczorny relaks, niż dobry film w odpowiednim towarzystwie. Na przeciw oczekiwaniom kutnowskich kinomanów wychodzi Kutnowski Dom Kultury.

Dziś po raz drugi w te wakacje odbywają się  seanse filmowe na pl. Piłsudskiego. Dziś w Kinie przy Fontannie możemy zapoznać się z przebojowymi kobietami, a wszystko to za sprawą dwóch produkcji. Pierwsza to „Plan Maggie”, której seans rozpoczął się punktualnie o 21.

Maggie jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która postanawia zajść w ciążę i znaleźć do tego celu najlepszego mężczyznę. W tym czasie zakochuje się w zupełnie innym i cały plan trzeba zrobić na nowo. To film produkcji amerykańskiej, który swoją premierę miał we wrześniu ubiegłego roku.

Drugim dzisiejszym filmem, który wyświetlony będzie o 23 jest „Projektantka”. Za produkcję odpowiadają Australijczycy, a premiera filmu przypada na 2015 rok. Historia opowiada o wytwornej kobiecie wracającej do rodzinnego miasteczka w Australii z planem zemsty na ludziach, którzy ją skrzywdzili.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Bardzo fajny pomysł. Szkoda że taka mała frekwencja. Może warto byłoby w przyszłości bardziej nagłośnić informacje o tym albo zrobić sondę jaki film wyświetlić? Dobrze że coś nowego się dzieje i jeśli coś komuś nie odpowiada, to warto napisac swoje rady, ale nie krytykować. Na pewno będzie to lepiej odebrane.

bo Polacy to zjeba... narod wiecznie niezadowolony,zawistny i negatywnie do wszystkiego nastawiony nie byloby kina zle,cos sie dzieje tez zle jak sie wam nie podoba to siedziec w domu przed internetem i narzekac jak to zle zascianek

fajna sprawa dla fajnych ludzi a komu sie nie podoba to co tu robicie

ta druga tez

ale ta dziewucha na krzesle ma grube giry

Ale tłumy.

lepszy jest seks z fajną lasencją

Tandeta... ale lepszy rydz...

dodaj komentarz
Czytaj także