Rejestracja i logowanie

Przejazd zamknięty do końca miesiąca

Wydarzenia 12-08-2019 Autor: ez.
8
Przejazd zamknięty do końca miesiąca

Kierowcy, którzy dojeżdżają tamtędy do dróg A-1 lub DK-92 czy też do pracy na strefę, nie będą zadowoleni. Mowa o przejeździe kolejowym w miejsc. Kotliska (gm. Kutno), którego termin otwarcia przedłużył się.

W ramach prac na linii kolejowej E20 Warszawa-Poznań wykonywane są roboty w obszarze LCS Kutno na odcinku Żychlin-Barłogi. W związku z tym przejazd kolejowy w Kotliskach został zamknięty. Utrudnienia miały potrwać do 1 sierpnia, jednak prace przedłużyły się.

Przejazd jest nieczynny dla ruchu kołowego. W godzinach pracy piesi mogą z niego korzystać, jednak przejście odbywa się wyłącznie pod opieką wykonawcy robót. Z uwagi na lokalny charakter drogi i stosunkowo krótki czas robót, nie zostały wyznaczone trasy objazdu. Podawany jest jedynie ogólny kierunek objazdu.

Utrudnienia te potrwają jeszcze do 31 sierpnia.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

"Stosunkowo krótki czas robót" chyba żart

Na zlotnikach jest otwarty przejazd?

Tak, otwarty

A gdzie znaki z czytelną informacją o objezdzie ? To co jest postawione to kpina ! Kierowcy nie znający tutejszej topografii mają wielki problem z dojechaniem do właściwej miejscowości !!!

to jest ich organizacja pracy

a do pracy jak ale kogo to obchodzi

Ciekawe jak to jest w jednym miejscu wymienia się całe podtorze a w innym miejscu zostawia się stare. Tak jest z przejazdem na Janowie trasa Bedlno- Żychlin ,z jednej i z drugiej strony są wymienione tory ,a na samym przejeździe nie ,może to jakaś fucha.

Szkoda że zapomnieli znak postawić ze nie ma przejazdu. Polska żenada

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także