Rejestracja i logowanie

Przejechał przez świat, bo chciał napić się wódki z pingwinami. Teraz odwiedził Kutno!

Wydarzenia 21-09-2020 Autor: toza Foto: facebook - Przez Świat na Fazie
6
Przejechał przez świat, bo chciał napić się wódki z pingwinami. Teraz odwiedził Kutno!

Zaczęło się od tego, że – jak sam mówi – chciał napić się wódki z pingwinami. Od tamtego czasu trochę już minęło, a on nadal podróżuje. Dawid Fazowski z YouTubowego kanału „Przez Świat na Fazie” postawił przed sobą nowe wzywanie. Tym razem zwiedza Polskę, odwiedził także Kutno.

Dawid – czy jak kto woli – Faza, pochodzi z Żor na Śląsku. Jest absolwentem szkoły górniczej. Już w wieku 15-16 lat dużo podróżował, odwiedził wiele ciekawych miejsc w Polsce.

- Sprawa wygląda następująco - kiedyś pomyślałem żeby napić się wódki z pingwinami. No i tak właśnie zrobiłem. Korzystająć ze środku transportu jakim jest autostop i jachtostop, dostałem się do Ameryki Południowej i przeżyłem największą przygodę swojego życia – pisze o sobie Dawid.

W ten oto sposób powstał jeden z najpopularniejszych na polskim YouTube kanałów podróżniczych. Spontaniczne nagrywane historie, bez wcześniejszego planu, często „z ręki” okraszone komentarzami Dawida błyskawicznie stały się hitem. „Przez Świat Na Fazie” ma około 417 tys. subskrypcji.

Teraz – jak zauważył Kutnowski Dom Kultury – Faza odwiedził również Miasto Róż.

- Na początku roku ogłosił, że tym razem wyrusza w Polskę i odwiedzi każde województwo! W tym sezonie chciałby również "odczarować" pewne stereotypy. Zapytaliśmy wówczas "Czy byłeś kiedyś w Kutnie na dworcu w nocy...?" sugerując, aby odwiedził również nasze miasto. Okazuje się, że z propozycji skorzystał! Pomimo dosyć krótkiej wizyty w Kutnie nagrał kilka scen i pochwalił dworzec! – napisał KDK w mediach społecznościowych.

KDK dodaje, że dostępne są już odcinki z Podlasia oraz warmińsko-mazurskiego, a nam pozostaje czekać na publikację materiału z naszego województwa.

Jak czytamy na profilu facebookowym „Przez Świat na Fazie”, jednym z celów wizyty w Kutnie był wspomniany przez KDK kutnowski dworzec.

- Czy byłeś kiedyś w Kutnie na dworcu w nocy? Jest tak brudno i brzydko, że pękają oczy, oczy, oczy..." – napisał w komentarzu jeden z widzów kanału.

- Musiałem pokazać, że jest już nieaktualne – odpowiedział mu Dawid.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Za górami za lasami pijał wódkę z pingwinami, hahaha

Najlepsze jak w Pakistanie go chcieli skrócić o głowę albo u hindusów jakie były jajca

Nie tak dawno naukowcy stworzyli interaktywny papier, interfejs łączący komputer z ludzkim mózgiem... Ale co tam jakiś YouTuber chcący pisc wódkę z pingwinami to jest dopiero coś!

Kutnowskie pingwiny piją tylko winko mszalne a nie wódę. Jedź dalej chłopcze może do Żychlina ?

Szkoda że nie ma już radiowozu we fontannie to miałby coś ciekawego do obejrzenia. Trzeba było go nie wyciągać to turyści by drzwiami i oknami do Kutna walili. Moze warto coś z policyjnego szrotu załatwićemoji

"radiowozu we fontannie"... Piotrze mamy dla Ciebie propozycję - zanim zaczniesz podsuwać "ciekawe" propozycje, najpierw sam wyciągnij się z mentalnej głupoty emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także