Rejestracja i logowanie

Przekręty w Krośniewicach? Prokuratura na tropie. Burmistrz: „Prawdopodobnie zamieszana moja poprzedniczka”

Wydarzenia 06-02-2019 Autor: toza
244
Przekręty w Krośniewicach? Prokuratura na tropie. Burmistrz: „Prawdopodobnie zamieszana moja poprzedniczka”

Mieszkaniec, który alarmuje prokuraturę o możliwych przekrętach i śledczy, którzy po jego interwencji wszczynają śledztwo. Do tego nowa burmistrz Krośniewic, która nie była o tym informowana, mimo że gmina jest współwłaścicielem podmiotu znajdującego się pod lupą wymiaru sprawiedliwości. Włodarz prosi więc śledczych o informacje i pisze, że w proceder mogły być zamieszane byłe władze Krośniewic. Sprawa jest doprawdy rozwojowa. O co dokładnie w niej chodzi?

Na początku stycznia jeden z mieszkańców Krośniewic, pan Mieczysław, złożył na ręce krośniewickich władz pismo dotyczące nieprawidłowości mogących być przestępstwem. Chodzi o kwestie finansowe Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Kolejowej 25.

Gmina Krośniewice w 49 proc. jest właścicielem wspomnianej Wspólnoty. Wcześniej mieszkaniec Krośniewic powiadomił o wszystkim prokuraturę.

- Gmina Krośniewice jako strona prowadzonego postępowania powinna poznać powody mojego zawiadomienia co niniejszym czynię. Wprawdzie fakty jakie ujawniam dotyczą poprzednich włodarzy gminy Krośniewice, ale ciągłość sprawowania władzy samorządowej nie zwalnia obecnych włodarzy z uczestnictwa w prowadzonym postępowaniu, co jesteśmy winni mieszkańcom bloków wyjaśnić. To mieszkańcy poprzez działania na ich szkodę poprzez firmę (…) będą spłacać zobowiązania jeszcze przez ok. 20 lat – pisze pan Mieczysław. - Kotły olejowe, które wyjechały w nieznanym kierunku i w ten sposób „zmieniały właściciela” - były zakupione ze środków budżetowych Gminy Krośniewice i teraz nadszedł czas, ażeby Gmina upomniała się o swoją własność – zwraca uwagę w kolejnym piśmie mieszkaniec Krośniewic.

Dalej dodaje, że działania firmy naraziły Wspólnotę Mieszkaniową na szkodę.

- Muszą zostać wyjaśnione losy ogromnej kwoty wynoszącej ok. 300 tys. zł. Dlatego wspólnie jesteśmy zobowiązani wyjaśnić mieszkańcom wszystkie skrywane dotąd tajemnice finansowe, do których nie mieliśmy dostępu – czytamy w piśmie pana Mieczysława.

Burmistrz Krośniewic, Katarzyna Erdman, zwróciła się więc do śledczych.

- Uchybienia, będące przedmiotem postępowania, dotyczą prawdopodobnie mojej poprzedniczki oraz jej współpracowników – pełniących swoje funkcje przez poprzednie trzy kadencje. Do dzisiaj nie otrzymałam żadnego oficjalnego dokumentu o toczącym się postępowaniu. Zdążyłam natomiast, dzięki wiedzy jednego z mieszkańców ustalić kilka faktów, odnoszących się do przywłaszczonego mienia, którego byliśmy współwłaścicielem – pisze w piśmie adresowanym do Prokuratury Rejonowej w Łęczycy Katarzyna Erdman.

Burmistrz podkreśla, że Gmina Krośniewice jest współwłaścicielem Wspólnoty Mieszkaniowej.

- Zatem w mojej ocenie powinniśmy być stroną w toczącym się postępowaniu, a co za tym idzie – informowani o jego przebiegu. W związku z powyższym proszę o wyjaśnienie, na jakim etapie jest prowadzone śledztwo i dlaczego do tej pory nie byliśmy informowani o toczącej się sprawie – kończy K. Erdman.

Prokuratura Rejonowa w Łęczycy wszczęła śledztwo w tej sprawie, wszystko wygląda więc tym bardziej poważnie.

Śledczy badają tę sprawę z art. 284 § 2 kodeksu karnego, który mówi, że „kto przywłaszcza sobie powierzoną mu rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

 

komentarze (244)
Dodaj komentarz

Ok rozumiem że jak w rządzie to i w gminie może trafić się jakiś przekręt to w naszym kraju dość często słyszymy więc tak się nie dziwimy jednak jestem trochę zawiedzona skoro już jest ta nowa burmistrz i mozliwe by okazała się lepsza od wcześniejszej ale sądziłam iż bardziej ma rozeznanie pod kątem prawnym w swych wypowiedziach czy był przekręt czy też nie ale Pani burmistrz powinna wiedziec iż stwierdzenie kto jest winny i że to jej poprzedniczka na ludzi wpływa tak że teraz choćby wcześniejsza burmistrz nie miała z tym związku to przez ten cały czas ludzie będą uważać inaczej i odpowiadać swoje przez co może wyjść na strasznego człowieka nawet jeśli później śledztwo pokaże że faktycznie ta Pani nie słusznie została oskarżona to i tak cześć ludzi w głowie będzie miała już swoje zdanie na ten temat rozumiem gdyby taka sytuacja trafiła się i zwykły człowiek nie pracujący w urzędzie mógłby tak się wyrazić ale Pani która w gminie ma szczytowe pozycje Burmistrza powinna bardziej mieć pojęcie prawnie i spolecznie jak wypowiedzi moga byc odebrane radze jednak pomyśleć dwa razy i dopiero coś powiedzieć bo nie wiem czy nawet Pani oświadczenie że tak nie miało wyjść i żeby nikt źle nie pomyślał pomoże coś gdyż to by było z Pani obowiązku jako burmistrza sprostować swe słowa nie mając pewność a zwłaszcza że Pani wiedziała iż to etap śledztwa to do końca sprawy jeszcze ulallala czasu minie i wgl nie było by zdziwienia jeśli właśnie Poprzedniczka winna czy tez nie ale sprowadziła by te wypowiedzi na forum sądowe oby tylko końcowe postanowienie było sprawiedliwe nie patrząc pod kątem iz jest się tym czy tamtym na takim stanowisku tylko patrząc okiem sprawiedliwym i równym dla każdego i w kwestii możliwego przekrętu i oskarżeń

Ktoś zapomniał że burmistrzem się bywa. Człowiekiem się jest potem. Jak pani spojży w lustro córce w oczy?

Panie Mieczysławie proszę być czujnym i przyglądać się działaniom nowej władzy

Szanowna p burmistrz nie można bezkarnie oskarżać ludzi zwłaszcza jesli postępowanie prowadzone jest w sprawie.....pozdrawiam

Kraj złodziei ,przekrętów,dewiantów i bylejakości ,niekompetentni ludzie na stanowiskach ,petent nadal traktowany jak wróg lub gorszy,klient traktowany jak problematyczny element który ma tylko płacić a dalej to już nie problem sklepu .Statystyczny Polak wstaje rano, wlacza japonskie radyjko, zaklada amerykanskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chinskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciaga niemieckie piwo. Siada przed koreanskim komputerem i w amerykanskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupelnieniu zarcia w hiszpanskie owoce, belgijski ser i greckie wino, wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na wloskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie wydawanej przez niemiecki koncern mediowy .

Karma wraca p Burmistrz.....nie mozna tak traktować ludzi

PiS ma PiSda emoji

Ponoć już po cichu obstawianie są stanowiska jednostek podległych. Nawet są kandydaci jak Rafał K.

A mnie się podoba nowa władza emoji wreszcie coś się dzieje! Nie widzicie? Zmienia się! Burmistrz zatrudnia niekompetentne osoby, nie szczędzi kasy dla SWOICH, podczepia się pod pseudosensacje, izoluje się od mieszkańców. Zwalnia ludzi z uwagi na utratę zaufania, snuje wizje o inwestycjach, o których nie ma zielonego pojęcia. FAJNIE JEST! emoji

Głupoty wygadujesz.

Fajnie i śmiesznie do czasu. A co potem??Te rządy Krośniewice popamiętają na długo!

Chodzą słuchy ,ze sekretarzem zostanie pewna pani z Łęczycy. Ciekawe czy tak będzie? Do tego jak uważnie przeczyta się zarządzenie burmistrza o konkursie na sekretarza można w nim znaleźć błąd ortograficzny. Śmieszne to że takie pismo urzędowe jest z błędem.

Może żona Pana Senatora B. mentora naszej Carycy?

Caryce to już mieliście pasowała w pukt i z charakterem jaki i z wyglądem przez 12 lat

Ale ta jest caryca Katarzyna!

Caryca ma cyca emoji

Po tym jak zaczyna się kadencja tej podłej zmiany widać wyraźnie, że im dalej w las tym więcej drzew, jeszcze 3 miesiące nie minęły a już budowanie układu zależności, obrzucanie błotem poprzedników, zemsty jakieś osobiste, budowanie sobie negatywnego wizerunku, a to wszystko prowadzi wprost w polityczny niebyt. To wszystko w złą stronę zabrnęło, zabrakło konkretnego kandydata, spoza partyjnych list, ludzie zbyt pochopnie skreślili, no i mamy to co mamy.

Oj, będziecie mieć....

Przez 12 lat :było superemoji!kumoterstwo układy układziki wazelina strumieniem wpływala do Milonki DWANAscie LAT. STRACONY CZAS

No takiego kumoterstwa jakie teraz się szykuję jeszcze nie było.

Brawo Pani burmistrz życzymy powodzenia proszę zwrócić uwagę na pracę informatyka strona główna Urzędu nie poprawiona ukrywane są wpisy pozytywne dla Pani pracy Nie ma ludzi niezastąpionych

Nie ma ludzi niezastapionych, zgadza się. Zobaczcie w Kutnie, w Urzędzie Gminy. Każdy ma prawo do zmian ludzi. A jeśli ludzie " mają za uszami", knuja, a nie pracują.... To sami sobie odpowiedzcie, za siedzenie nikt nie powinien płacić, te czasy już minęły. Jak skończyło się wychodzenie na zakupy w godz. Pracy. Pracownicy Urzędu, jesteście wspaniali, Ci co zostaliscie, to znaczy że chcecie grać fer z burmistrz. Nikt nie lubi gdy robi się pod górkę.Lepiej współpracować.

a może coś na temat co zrobili dobrego wlodarze? Tylko ciagle co źle robili poprzednicy, i ciągłe krytykowanie wieloletnich pracowników.

A to kto??Ale lizus!! Pani K.K.!?

Jesteś chyba nie w temacie, bo to nie jest strona urzędu, natomiast komentarze są ukrywane jeśli osiągną odpowiednią liczbę negatywnych ocen, więc o co kaman???

Do gorszego sortu wejdź na strone Urzędu to dowiesz się o co chodzi i nie pisz bzdur i gdzie są negatywne oceny we wpisie Brawo Pani Burmistz

Chodzi Ci o to zarządzenie o pełnomocniku, że jak wchodzisz na stronę Urzędu to powinno od razu się wyświetlać, wytłuszczonym, podkreślonym drukiem, żeby wszyscy mieszkańcy dowiedzieli się komu płacone są ich pieniądze?

Ja piszę o faktach a Ty ujadasz

Ciii....., bo po mieście chodzi fama, że pani burmistrz bardzo wyczulona na krytyczne komentarze i wychodzi z założenia że o niej to albo pisać dobrze, albo wcale, więc skąd tyle krytycyzmu w słowach mieszkańców i skąd ten strach przed krytyką. Jeżeli uważa się, że wszystko jest ok i że się robi dobrze, to nie zważa się na to, co inni mówią i piszą, bo "postępuję zgodnie z prawem i ze swoim sumieniem", ale jeśli rzeczywistość jest inna, to gdy ktoś mówi prawdę, prawda boli...

Tak się wysilasz.widze ból w Tobie..mnie również boli poprzednia władza.

Aż tak tęsknisz za poprzednią władzą, że aż tak Cię to boli? Też tęsknisz za normalnością i spokojem, za pewnością że gmina jest kierowana przez dobrego gospodarza, który potrafił zarządzać rozsądnie budżetem gminy? W tym bólu łączy się obecnie z Tobą większość mieszkańców naszej gminy.

Jak bez wazeliny to pupa boli????

Układ? Jaki układ. Kompetentni ludzie na swoich stanowiskach niezależnie od władzy. A teraz co?

Rozbija się układy, to boli

Będzie wszystko dobrze..Tobie też bedzie lżej,wiem ze to przezywasz,ubolewasz tamte czasy,poprzednikow..weź się w garść!!

Miłośnicy poprzedniej władzy,przestancie ujadac.Teraz bedzie wam się żyło "lepiej"byliscie w cieniu to fakt,teraz bedziecie na "słońcu"

To nowe słońce razi mnie w oczy fuuuu

Pesymista taki malutki..idz do swiatła.teraz rozumiesz?

Żeby nas to nowe słońce spaliło, oszalałeś chyba?

Nic nie rozumię

Czego nie rozumiesz?

Co się w moim mieście dzieje?.Jakieś obce persony próbują zniszczyć nasze miasto! Ludzie ocknijcie się !!!

O jakiego pełnomocnika chodzi?To gmina zatrudnia pełnomocników nie radców prawnychyba. Zatrudniono jakiegoś prawnika na etet?

Ciebie zatrudnili..no co Ty,..zapomniales??

Nie jestem z Krośniewic i tak sobie czytam i myślę,że w wyborach na Burmistrza( tych przedterminowych) zgłoszę swoją kandydaturę. Nie pracuję od 5 lat i obserwuję ( mam dużo czasu) pracę urzędu miejskiego większego od waszego. Wiem jak mozna zorganizować w nim pracę, Lubię zwierzęta,mam kota i psa (żyją w zgodzie). Rozliczę swoich poprzedników. I myślę, że mam szansę emoji

A kredyty powyżej 300 tys?

Masz tyle kredytu..a co nas to obchodzi!!nabrałes to teraz płac,a nie tu płaczesz.

Pani Burmistrz , głosowałam na Panią! Proszę odpowiedzieć na pytania: 1. jaki jest koszt miesięczny ochrony firmy Nasz Dozór? 2. Ile finalnie kosztuje ta kontrola finansowa - miała trwać miesiąc i kosztować 5 tysięcy, podobno nadal trwa. 3. Jaki jest koszt wypłat wynagrodzeń 4 zwolnionym pracownikom w okresie wypowiedzenia? 4. Ile kosztował sylwester na skwerku?

O pytania na piśmie, to ktoś odpowie

Zazdrosny Ty,pewnie chciales zostac Burmistrzem ?to czemu nie startowałes/startowałas?

Zastępcy miało nie być a jest. Firma ochroniarska kolejki

Ochrona zawsze była, tylko że dużo droższa. I to boli, bo udowodniono że można taniej.

Zgłos sie do pani Burmistrz..ze Ty chcesz ochraniac obiekty w gminie Krosniewice..widac ze ci zalezy na pracy.zglos sie ,liczymy na Ciebie.

A co tam ochraniać???

Co chcesz wynieść??

Do wszystkich zwolenników byłej ????????????????????????????burmistrzowej smiejemy WAM się w twarz

A po czym poznać głupiego? Po śmiechu jego!!!!

Czemu sie obrażasz,przeciesz nikt o Tobie jeszcze nic nie powiedzial..jesli uważasz ze glupio sie smiejesz ,to masz kompleks.Narcyzem raczej nie jestes.

Już niedługo!!!!!!

Jezeli przez 12 lat poprzedniczka pobierała pensje większa od prezydenta Kutna to pewnie dlugow nie ma szkoda tylko że Krosniewice je mają

Przecież to jest proste ! Wysokość diet radnych jest uzależniona od wysokości płacy pani burmistrz - im więcej ona ma to i radni maja sam pan wielki włodarz Tomasz Marek Walczewski przyklepywał takie uchwały a teraz wytyka takie rzeczy jak można być taka k......

Radziła sobie jak tylko mogła..skoro było przyzwolenie to czemu nie.A mieszkancy gminy,naiwni wierzyli.NIC SIĘ NIE DA ZROBIC,GMINA NIE MA PIENIĘDZY!!

Sama sobie nie płaciła .ktoś to uchwalił.za taką pracę i to jak gospodarzyła się jej należało. Najlepiej mówić o kimś a na swoim podwórku nie potrafi się ogarnąć. Swoje finanse podliczać a nie czyjeś. Co mnie obchodzi ile kto zarabia. Chce się tyle co ktoś to trzeba sobie poprzeczkę podnosić a nie leżeć i zajmować się innymi i ich podliczać.Jaka praca taką płaca.A nowa władza z orszakiem to w czynie społecznym działa?

Tyle poswiecenia,tyle pracy tyle "zachodu"wszystko się zgadza.

Erdman wszystko zrobi/muzeum,muszla ,mieszkania/bez kredytu???,ale ktoś głupi i naiwny!!!

Zrobimy inaczej..Zrobisz to wszystko sam+"zachód"trzeba ,to tak zorganizowac byś był szcześliwy

Na to wszystko musi miec zgodę rady, życzę powodzenia! S

Nie możesz byc tak zły na siebie..poprzedniej władzy juz nie ma..wiem,zniszczyli wszystko.!Też mi przykro.

Jest Rada,która bacznie się przygląda.....Do czasu.....

Ja się cieszę, że poprzednia władza tyle zrobiła - przynajmniej to jest. Po nowej nie spodziewam się niczego dobrego, boję się żeby nie zniszczyli tego co zastali...

Nareszcie dobra zmiana brawo Pani burmistrz zwalniać wszystkich zasiedzialych troli

O jakiej zmianie mówisz???

Nie wracajmy do złego.po co...żyj "wschodem"

O Tobie..i juz jest zmiana.

Ktoś za judaszowe grosze się uaktywnił na forum!! A ile w tym kimś nienawiści ..

Taki jestes zły,na siebie ???czemu?

A widzieliście drodzy Krośniewic zanieczyszczeń oświadczenia majątkowe.Zachęcony czynem zwolennika obecnej władzy który przed wyborami pisał o oswiadczenim p. Herman zajrzalam na stronę urzędu, gdzie są publikowane.O zgrozo!Burmistrz ok.300 tys dlugu,zastępca ok.550tys.I tacy ludzie,którzy nie potrafią gospodarowaćwiczenia u siebie w domu,rzdążą gminą!

Dobra posadka i długi się spłaci

Szkoda, że nie ma oświadczeń majątkowych pełnomocników burmistrza emoji

Aleeee o coooo chodzi????

O to że Krośniewicami rządzą żałośni ,malutcy ludzie!!!

Władzo, a może by tak opublikować na bip wszystkie zarządzenia bo na chwilę obecna z numeracji wynika , że nie wszystkie opublikowano. Coś niewygodnego w nich macie czy co?

Po co publikować, jeszcze na jaw wyszły by drażliwe informacje i prawda wyszłaby na jaw, po co ludzie mają znać prawdę?

Pani burmistrz zamiast pracowac w godzinach pracy szusuje po fb

Tylu zastępców ,pełnomocników i przydu..sów ,że Pani nie musi pracować!

Jest dobrze emoji Zwolniła kompetentnych,zatrudni ? No Właśnie kogo?

I na pewno czyta twoje wypociny

Czyta,czyta i paznokcie gryzie!!!

Ta "ELA" to chyba z urzędu miasta pisze bo takie dokładne dane ma, albo jest bardzo blisko z obecną władzą

Nie pracuje wUrzędzie nie jestem blisko władzy tylko denerwuje mnie fakt ze przez 12 lat patrzyliscie na rosnące wazeliniarstwo kumoterstwo a nie dajecie szans nowej władzy która w demokratyczny sposób wygrała i przez 3 miesięcy ma sprawić że Krosniewice mają miodem płynąć Pozdrawiam

Popłyną....

Popieram panią B urmistrz już czas na zmiany marazm poprzednij wladzy był już nie do zniesienia

Widzisz..... problem w tym, że zmiany musiałyby iść na lepsze. Kłopot w tym że ludzie maja odwrotne odczucia.

Pani Burmistrz proszę się nie przejmować glupimi czesto chamskimi wpisami proszę robić swoje

Kochaniutka jesteś niezagrożona w Gminie ,nie musisz już w d..pę wchodzić!

Właśnie. Pani Burmistrz powinna skupić się na pracy żeby lepiej się żyło krośniewiakom a nie na czytaniu komentarzy tych co są na bezrobociu , nie mają się czym zajmować a wszystko najlepiej wiedzą. /czekają na pracę i lepsze jutro/

Elu, Ty chyba sama nie wiesz co piszesz. Gdzie jest chamstwo w którymkolwiek komentarzu? Ludzie piszą bo po prostu widzą co się dzieje i bardzo im się to nie podoba. Nawet ci którzy myśleli, że dokonali słusznego wyboru, przejrzeli na oczy i głośno mówią, że sie pomylili. W mieście aż huczy i ludzie oczekują wyjaśnień od pani burmistrz w wielu kwestiach. niedługo miną 3 miesiące, a tu nic dobrego sie nie wydarzyło tylko cały czas jakieś dziwne decyzje i wydawanie pieniędzy na prawo i lewo

A co wydarzyło się przez 12 lat!?

przez 12 lat wydarzyło się: budowa gimnazjum, remont hali sportowej, budowa boiska wielofunkcyjnego przy stadionie, remonty dróg, remont szkoły w nowem, remont budynku straży i przystosowanie go na dom kultury, gaz ziemny, remont oczyszczalni ścieków, siłownia na powietrzu przy liceum...wyliczać dalej?

Ale ww. inwestycje zadłużyły Gminę na 13 milionów ?

Na 13 milionów??? Z księżyca spadłeś???!!!

Zmusilas mnie do odpowiedzi projekty zrobione były zrobione za czasów burmistrza Marciniaka zobacz białe tablice unijne a druga strona medalu ?najwiekszy zakład nas opuścił do strykowa strefe ekonomiczną porosly pokrzywy brak małych działalności gospodarczych acha powstał jeden zaklad zatrudniający może 4 osoby który przynosi tylko szczury robactwo ipozary przetargi ktore wygrywają te same osoby brak perspektyw dla młodzieży

Chyba sobie jaja robisz albo nie mieszkasz w krośniewicach, może pochodzisz z Rypina? lub mieszkasz w Łodzi? To wszystko był zrobine przez Hermanową i to były wyłącznie jej prpojekty więc nie wciskaj ludziom kitu bo nikt nie uwierzy w to. Poza tym UM nie jest od tworzenia miejsc pracy (ostatnie wydarzenia pokazują, że najwyraźniej jest). Kto chce pracować to będzie, w kutnie czy łęczycy, busy jeżdżą, firmy same proszą, żeby ludzie przyszli do pracy, a ty dyrdymały piszesz. Ja nie chcę żeby tu powstał zakład, bo wtedy będzie cała masa Ukraińców, ludzie bezrobotni z gminy nie pracują, bo po prostu lepiej wychodza siedząc na bezrobociu: 500+, zasiłki, deputaty, paczki żywnościowe, obiady dla dzieci darmowe, i inne socjalne dodatki, a jeszcze dorabiają na lewo. Popatrz jakimi samochodami ludzie przyjeżdżają pod MOPS po zasiłki i paczki. Znam osobiście rodzinę z Krośniewic-dwoje rodziców i 4 dzieci, oczywiście rodzice "bezrobotni", tylko jak mi ona zaczęła wyliczać co i z czego ma, to dochód miesięczny przekroczył 8 tyś zł. A to ludzie z wykształceniem niepełnym średnim. Jaki zakład pracy zatrudni tych ludzi i da im zarobki po 4 tyś zł netto na głowę?

Do Eli: Czytając odpowiedź znów nasuwa się refleksja, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Iwona pisze o tym, co zostało zrobione przez oststnich 12 lat, a Ty o jakiś projektach. Dziękuję za taką humanistkę, no ale jak się kończy za pieniądze "sorbony" to nie ma co się dziwić

Droga Pani Burmistrz nie jestem zwolenniczką parti Pis glosowalam na Panią ze względów bardzo prostych mialm dość złych rządów i arogancji pani Herman a więc glosowalam przeciwko pani Herman o programach raczej nie było mowy ale taką argumentację przyjelo wiele osób Pani Burmistrz wygrała Pani wybory w ponad 50 procentowym poparciem. 20 procent mieszkancow nie poszło do wyborów a więc zostalo 30 procent tych którzy glosowali na Herman oni będą szczekac jeszcze około roku ale karawana niech idzie dalej

Z matematyki nawet nie zero bo p Burmistrz wygrała tylko 7 głosami to jakie 50 %

Do Eli: proszę nie pisać bzdur i nie ogłupiać mieszkańców. Pani Erdman miała 51% a Pani Herman 49% (obie miały ten wynik przy takiej samej frekwencji). Różnica w głosach wyniosła 7 (słownie: siedem) na korzyść Pani Erdman. Tyle w temacie. można zresztą to sprawdzić na stronach PKW. Dość tego ogłupiania ludzi. Każdy liczyć umie (oprócz Eli oczywiście emoji)

Tak dla zmyleni przeciwnika jestem humanistka no ale podstawowe wykształcenie posiadam wiem ze 2+2 jest 5 Wyliczyles to na podstawie oddanych głosów a ja pisałam o ilości osób którzy posiadali prawo do głosowania Czujesz bazę

Droga Elu, proszę nie kompromituj się i nie przyznawaj, że jesteś humanistką. Matematyk wyliczy, ale humanista musi czytać ze zrozumieniem. Te 20 % uprawnionych które nie poszło do głosowania nie popierało żadnego kandydata!!! To chyba jasne, że to nie byli zwolennicy również Pani Erdman. Prowadzisz dziwne wyliczenia, ale co się dziwić skoro według Ciebie 2+2+5. Zostawiam to bez komentarza

Tych 20 procent nie głosowało ze wzg na Pis Zalecam trochę luzu wydaje mi się ze sciskasz pośladki Pozdrawiam

Masz świetne dane. Szukają do pracy w gminie na stanowisko sekretarza - zgłoś się - będziesz najlepsza. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Post dziwnie przypominający wyliczenia Pana Tomasza S. Przypadek?

Przecież to P.S.pisze.Ciekawe tylko jak długo??

Wszystkie pozytywne komentarze na temat pani burmistrz są ukrywane. Nie rozumiem dlaczego ?! Cz portal KCI mógłby zwrócic na to uwagę A cóż robi w tym temacie informatyk w cudzysłówiu informatyk oczywiście. zatrudniony w Urzędzie gminy jeżeli nie panuje nad sytuacją to też powinien być zwolniony

Bezczelność!!! Informatyk zatrudniony za publiczne pieniądze ma ingerować w jakieś komentarze? Pracownicy mają być wykorzystani w prywatnych sprawach? I co dalej? Może sprzątaczka niech wysprząta prywatne mieszkanie? Chyba Was zabolało, że ludzie w internecie prawdę piszą. Lepiej wnioski do marszałka o kasę na drogi szybko składajcie bo terminy uciekają. Mam nadzieję że już o tym wiecie, bo za chwile będzie że to wiedza tajemna była.

Droga Karolino nie wiem czy Ty wiesz W 2016 r wniosek o przyznanie dotacji finansowej na budowe dróg był nie uzupełniony dlatego Kros iewice nie otrzymały pieniędzy aw roku 2017 wogole ten wniosek nie był złożony i też nie dostaliśmy pieniędzy działo się to wszystko za poprzedniej władzy więc dlaczego teraz tak bardzo się martwisz a przez dwa lata w sumie było Ci to obojętne pozdrawiam

Ela, a pisałaś, że nie jesteś związana z obecną władzą. Kłamczuszka. Ja jako prosty człowiek z ulicy nie mam takich danych, a skąd Ty je posiadasz?

Proponuje sprawdzić dlaczego nie został złożony - zapewniam że w gminie też jest na to segregator i tez go nikt nie wyniósł.

Należy się pogodzić z tym,że pozytywnych komentarzy po prostu nie ma.

Pani Erdman sympatyzuje z tzw. dobrą zmianą więc czego można się było spodziewać. Wycinanie rywali do pnia i podpalanie wszytkiego co się da. Ale nie rządzą niech rządzą, za 5 lat ci co ją wybrali będą z pewnością nie tylko rozczarowania, nabici w butelkę ale i mega wk.....ni bo to ich natura emoji

Nie będziemy czekać 5 lat!!!!

Ktoś nie dobrał zdjęć do sensacyjnego artykułu bo p. Burmistrz wygląda na nich jak oskarżona wśród tej kasy...

Racja. prokurator,kasa i nasza pani burmistrz. Aż dziwnie to wygląda

Może zamiast sensacyjnych nagłówków jakiś artykuł co dobrego w gminie i dla gminy z racji nowych zmian. dobrych zmian. Tego oczekujemy a nie jadu i szukania podstępów. Kto pod kim dołki kopię........

I oto drodzy mieszkańcy mamy w Krośniewicach coś, co od 30 lat było niespotykane, czyli szukanie haków na poprzedników, zwalnianie urzędników, tworzenie UKŁADU. Zmartwię Was drodzy zwolennicy nowej pani burmistrz, poprzednie władze nikogo nie zwalniały, nie szukały haków, nie wsadzały na posady swoich, tylko pracowały dla dobra krośniewic i mieszkańców.

Odpowiedz mi co zrobiły poprzednie władze dla miasta Krosniewic olsnij mnie konkretnie argumenty proszę

Na miejscu pani Erdman nie szafowałbym na prawo i lewo tego typu stwierdzeniami, bo może się to odbić gorzką czkawką w postaci pozwu o ochronę dóbr osobistych lub oskarżeniem o zniesławienie. Od złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do zarzutów lub idąc dalej aktu oskarżenia droga długa i kręta. Ciekawe czy po prawomocnym umorzeniu pani Erdman będzie miała na tyle honoru żeby na stronie UM umieścić komunikat przepraszający poprzedniczkę?

Miasto sie rozwijało??? Ty **** głąbie pytam sie z której strony?? Wszystko zniszczyli...kluby sportowe zespoły muzyczne. Świetlice...wszystko pozamykane...co młodzież ma robić sie pytam...dobrze że pani burmistrz robi czystke w gminie...jako mieszkaniec i ojciec chciałbym żeby moje dzieci mogły sie tu rozwijać...proponuje jeszcze zając sie dyrektorką gcksir bo za jej panowania sport w Krośniewicach przestał istniec a obiekty które miały służyć młodzieży są pozamykane i nie do użytku...a imprezy sportowe turnieje itp w naszym miescie nie istnieją....Krośniewiak

Co ty nie powiesz? Dzieje się bardzo duzo, nie wierzysz to zobacz jak jest wykorzystana hala sportowa, cały czas się tam coś dzieje, kluby sportowe z boiska korzystają, jest orlik, są osoby które prowadzą różne dyscypliny, są kluby spoza gcksir które tez bardzo dużo robią. Czepiasz się ale widać że masz animozje personalne.

Nie istnieją bo młodzież nie ma na nie czasu. Weź się pan rodzic ogarnij- sam zapewnij dziecku by się nie nudziło.

Wiele lat pracowałem w różnych samorządach. Dobrze życzę Pani Burmistrz ale podejmuje nie zrozumiale dla mnie decyzje i działania, może Ją to bardzo drogo kosztować. Zwolenników raczej Pani nie przybywa. Sam namawiam swoich znajomych aby oddali w tych wyborach na radnego głos na kandydata który jest spoza tych chorych układów. Życzę powodzenia Panie Tomaszu i mam nadzieję, że to Pan zostanie radnym.

Póki co pani kasia jak zwykle tylko i wyłącznie ZAPOWIADA, a tym czasem: zwalnia ludzi, głosi kalumnie na poprzedników, sieje postrach wśród urzędników, mianuje dziwnych pełnomocników, prowadzi kosztowne audyty, organizuje SYLWESTRY - NIEWYPAŁY dla 30 osób. To jest ta WASZA NOWA JAKOŚĆ, to jest jakość, której w krośniewicach nigdy nie było. Burmistrz Marciniak w grobie się przewraca jak to wszystko widzi. I po co to? Bo do władzy dorwali się ludzie nieodpowiedzialni? Bo chcą załatwiać swoje partykularne interesy?? Bo wysysają samorządową kasę jak tylko się da? Przyjdzie taki czas, że będziecie z tego rozliczeni, nie za 5 lat, tylko o wiele wcześniej. Pani Kasia jeśli myśli, że mieszkańcy pozwolą jej 5 lat przygotowywać się do tego, żeby zrobić cokolwiek dobrego, to grubo się myli.

A czy 5 lat starczy na tę muszlę w parku? Bo bardzo mi się siku chce, nie wiem czy wytrzymam tyle czasu

Na temat zwrotu parku Pani K.prowadzi bardzo poważne rozmowy z ludzmi ,którzy nie są jego właścicielami.Mam tylko nadzieję ,że nie szasta publicznymi pieniędzmi.Może ruszy własne zaskórniaki!Najwięcej radochy ,z tego powodu,ma dwór Pani Kasi "Gratulujemy Pani Kasiu",który niewiele rozumie ale b.wspiera naszą bohaterkę!?

A ja chcę za kilka milionów muzeum na kolejce.Oczywiście żart. Skąd wezmą na to pieniądze,bo radni napewno nie klepną dodatkowych kredytów na ten bezsens!!!!!

Dość tych kalumni na Panią Burmistrz Katarzynę Erdman!!!! Kobieta wygrała w demokratycznych wyborach i do Niej należy zarządzanie gminą i podejmowanie decyzji. Zionie od was nienawiść i stęchlizna z poprzedniego układu , bo nie potraficie przyjąć , że stary, zatęchnięte kolesiostwo się skończyło! Przeciwnicy obecnej burmistrz, to kodomici , którzy sieją MOWĘ NIENAWIŚCI i za wszelką ceną, chcą poprzedniej NAFTALINY i rzucać kamieniami w DINOZAURY ! Poziom prosto z TARGOWICY! Ludzie!!!! opamiętajcie się i dajcie czas kobiecie, aby mogła rządzić gminą i realizować wyborcze obietnice. A to, że trzeba najpierw posprzątać i pogonić wrogów, to uważam za oczywiste i zrozumiałe. Sama też bym tak postąpiła, obejmując urząd po 12 latach poprzedniczki. Każdy chce wiedzieć na czym stoi, bo odpowiedzialność prawna jest wysoka. Nikt nie kupuje kota w worku a zwłaszcza 12-o letniego KOCURA!!!

Wygrała i to zobowiazuje. Mialo być sprawniej, uczciwiej, profesjonalniej. Czy pracownicy urzędu i jednostek to ludzie gorszego sortu? czy pracując 10, 15, 20 lat to musi łączyc się z kumoterstwem? Na pewno nie. Jaką miarą ludzie siebie mierzą, taką samą mierzą innych. Co więcej w głowach takich osób istnieje przekonanie, że inni też tak mają.

Pisze pani bez sensu. Toż właśnie zwalnianiem ludzi i zatrudnianiem nowych, swoich, pani "burmistrz" rozpoczyna nową erę- nowych układów. Zapewne osoby blisko z tą panią tego nie widzą bo same liczą na cieplutkie posady. Oskarżać była Panią Burmistrz o stare układy gdy knuje się nowe... Żenada!

Członek zarządu wspólnoty, który podpisuje dokumenty nagle dostał olśnienia, że w jego bloku kotły wymienili. Ciekawe kto podejmował uchwałe i ją podpisywał. No nie ma mocnych na takiego giganta. No tak wybory. Szkoda że wstawili te nowe kotły. Niech by marzł. Bo wspólnoty nie stać było na taką inwestycję. Umowa zawarta na 5 lat i później kotłownia przechodzi wraz z wyposazeniem na stan wspólnoty i długo może funkcjonować. No tylko kto ją obsłuży. Beznadzieja ze strony wielu osób w tym władz. O i taka afera.

Same sensacje . Poprzednicy wszystko żle robili a w gminie życie tętniło ......Może jakieś działania ze strony obecnie działających bo obietnic tyle.....

Dość tego szaleństwa, czekamy na działania ze strony rady. Niech sie wezmą za rozliczenie działalności obecnej naszej władzy. Takie są oczekiwania społeczne!!!!

Do tej pory w Prokuraturze Rejonowej w Łęczycy mieli oddzielną półkę z napisem "Zawiadomienia Mieczysław K." Widać od 2019 roku muszą dorobić kolejną, tylko z napisem "Zawiadomienia Katarzyna E."

Tylko żeby za chwilę ta fotka nie miała czarnego paska na wysokości oczu i mie posali p. E.......karma lubi wracac

Burmistrz to się wypowiada jakby co najmniej była adwokatem z 10-letnim stażem..Żemnujące

Tchórze ze strony internetowej urzędu już zdjęli te "sensacyjne" pisma

Było nie było poprzedni układ w urzędzie był zasiedziały i dobrze, że to rozwalono. Ciepła posadka za nic nie robienie od burmistrza w dół.

"Znafca" tematu się znalazł.Co ty Anka możesz wiedzieć o pracy poszczególnych ludzi w Urzędzie??Żal d.pę ściska że to nie ty miałaś tą ciepłą posadkę ? Nie przejmuj nic ... nie załapiesz się ,tam już stoją ludzie z koalicji"gratuluję Pani Kasiu".

Piękne foto KCI dało do tego artykułu. Katarzyna Erdman, Kasa, Prokurator. Bez komentarza.

Gdyby bylo wszystko w porzadku to poprzednia wladza kulturalnie przekazalaby wszystkie informacje i dokumenty. Widocznie maja niezle za uszami skoro to nie zrobili. Brawo za obywatelska postawe!!! Niech zwilwnnicy ex panujacej wkoncu przejrza na oczy. Brawo.

Ale się wicek uczepił tych dokumentów i przekazania, zginęło ci coś? czy po prostu nie wiesz gdzie szukać? Gdzie jest zawiadomienie prokuratury, że dokumenty poprzednicy zabrali z sobą?

Dokumenty zostały przekazane, przeciez nikt ich nigdzie ze sobą nie zabrał. Wystarczy zajrzeć do odpowiedniego segregatora i przejrzeć spis dokumentow danej sprawy. Ale o tym trzeba wiedzieć!!!

!!!! Ye b@ć wszyskie władze PiS PO JEDNO ZŁO !!!!!!

PAN MIECZYSŁAW TO KRYSZTAŁOWY CZŁOWIEK ZROBIŁEŚ WIELE DOBREGO DLA MIASTA

Nawiedzony a nie kryształowy.Jak prokurator umorzy śledztwo to powiecie ,że stary to mógł się mylić albo coś zrozumieć opacznie.Ale ile osób po drodze zniesławi i skrzywdzi!!?? A to nie przejdzie bez konsekwencji dla tego Pana.

Tego nikt nie kwestionuje, ale może czas dać szansę młodym, wykształconym i faktycznie spoza układu

Jaki układ? Ludzie na poziomie na odpowiednich stanowiskach pracowali. A teraz to co?

Tomek popieramy i trzymamy kciuki!

Mieszkancy nie popisali się po raz kolejny.Wybór radnego....porażka.Ale jak tak chcecie to tak będziecie mieć .Nieróbstwo.pseudoafery,niekompetencje ,Kiedy Wy się obudzicie??????

A co na przykład?

cała ta nowa grupa widocznie nie ma nic do zaoferowania. szukanie haków. sensacji. za p. Herman może nie było fajerwerków ale miasto normalnie się rozwijało. teraz zaczyna się jakiś cyrk. szkoda

Miasto normalnie się rozwijało Hahahahahahaha ja pierdziele nie wierze jak to czytam.

Miasto rozwijało? A co Ty piszesz człowieku?

Czy Pani Burmistrz w przypadku, gdyby okazało się że brak jest przestępstwa z art. 284 § 2 kodeksu karnego, i poprzednia władza - poprzedniczka oraz jej współpracownicy pełniący swoje funkcje przez poprzednie trzy kadencje, nie dopuścili się uchybień, będących przedmiotem postępowania, zdobędzie się na przeprosiny Pani Herman również na łamach portalu? I zrobi z tego również sensację dnia? Ciekawe czy wystarczy odwagi...

nie przeprosi, jest za cienka

nie przeprosi, jest za cienka

Krośniewice może wreszcie się obudzą i dokonają dobrego wyboru w niedzielę. To małe miasto i każdy każdego zna. Czas na powiew świeżości w radzie. Przydałby się ktoś rozsądny a nie namaszczony przez władzę

Krośniewice same wydały na siebie wyrok .......

Wyrok słuszny, idziemy w dobrą stronę. Przeciwnicy burmistrz niech nie przeszkadzają, to wstyd.

Rozumiem, że mają nie przeszkadzać w odwołaniu z urzedu aktualnie panującej? Bo to akurat słuszny pomysł !

Pierwsze obiecane miejsca pracy już mamy- w urzędzie. Bedą następne w jednostkach samorządowych.

Atakowanie poprzedniej władzy nie pomoże w realizacji obietnic wyborczych. Pisowskie sposoby nie sprawdzają się. PIS się kończy . 

Na razie to lewactwo się kończy emoji

Jak widać wśród komentujących sami prokuratorzy i adwokaci ,sędziowie no i przyszli burmistrzowie wspomnieć też należy o wróżach i wróżkach ,kilka elfów itd ;D .A tak na poważnie ,wiele osób liczyło ,że nowa Pani Burmistrz obejmując urząd jednym piardnięciem załatwi zadłużenie gminy 9mln ,a następnym piarnięciem wybuduje drugą Łódź ,a trzecim piardnięciem wszystkim dogodzi. Muszę Was ,a raczej Nas zmartwić ,efekty będą widoczne najwcześniej po roku może dwóch jeśli po tym czasie nie będzie efektów to trzeba pogonić gdzie pieprz rośnie . Oczekuję 1. zmniejszenia zadłużenia o mln złotych w ciągu 12 miesięcy ,2. 150 nowych miejsc pracy dla Krośniewiczan ,3.Uporządkowania spraw z parkiem i posprzątaniem go ,bo wstyd. Jeśli po roku te postulaty zostaną zrealizowane oznaczać będzie,że warto czekać dalej . Ze swojej strony oferuję pomoc w sprzątaniu parku za Free w czynie społecznym ,jak ktoś się ze mną zgadza w kwestii 3 pkt łapa w górę , a jak nie łapa w dół emoji . Pozdro dla Wszystkich emoji

Może się mylę, proszę aby to gdzieś potwierdzić bo pewności nie mam, ale wydaje mi się że Pani Kasia to była w jakimś organie władz tej wspólnoty, a Mietek to coś w tym stylu chyba rok temu już na policję zgłaszał ale mu umorzyli. Popytajcie wiedzących lepiej i potwierdźcie te informacje bo pewny nie jestem, możliwe że źle mi się wydaje.

Panie Mieczysławie, ja widzę większy materiał dla prokuratora, proszę się zainteresować tym pełnomocnictwem z 1 lutego, bo mnie się wydaję, że prawo zostało tu mocno naciągnięte, tym bardziej nigdzie raczej tego typu pełnomocników nie ma.

Odwalic się od pana Mieczysława w trybie natychmiastowym

Trudneee spraaaawyyy.... w roli głównej Mieczysław K. I Katarzyna E. ! Paniii, pani się najpierw zajmie realizacją tego coś pani obiecała... Bo na realizację tych złotych gór w Krośniewicach to troche czasu potrzeba. Pani zacznie się martwić tym co przed przed a nie za panią.

Ja myślę, że trochę padł strach na nową władzę, bo za trzy tygodnie minie 100 dni rządów, natomiast z obietnic wyborczych nie udało się zrobić nic. Mieszkańcy powiedzą SPRAWDZAM, a wtedy okaże się, że prócz rozdawania synekur, podwyżki za śmieci tudzież innych wydatków - zbędnych oraz zwalniania pracowników nowa władza zrobiła 0. Dlatego osobiście spodziewam się częstszych tego typu "sensacji", z których nic nie wynika, ale są na tyle medialne, że pozostały elektorat trwać będzie nadal przy pani burmistrz i szukać afer tam, gdzie ich po prostu nie ma.

Pani Erdman mieszka w tej wspólnocie i jest zdziwiona,dobre

Jeszcze wspomnicie milo pania Herman jak troszke podszkoli ja kolezanka z za miedzy i kolega z drugiej strony jak zaczna leciec osoby z pracy ciemne chmury zawisna jak nad Dabrowicka gmina jak ludzie patrza na siebie wilkiem jak boja sie z kim kolwiek rozmawiac bo moze to ktos podstawiony szkoda slow

Przez dwanaście ostatnich lat było w Krośniewicach normalnie... Od trzech miesięcy jest śmieszno i straszno.

Normalnie? Chyba dla Ciebie.

Po co do cyrku bilety kupować, w Krośniewicach cyrk za darmo emoji

Zostawcie Mieczysława w spokoju wiejskie kmioty Mnie on bardzo pomógł

Pan Mieczyslaw tez nie krysztalowy wszyscy znaja i wiedza Krosniewice to nie Warszawa

Mieczysław to ty?

Każdy krzyczy teraz każdy ma coś do powiedzenia po fakcie a co robił wcześniej ? Dajcie się wykazać nowej burmistrz a później komentujcie jej prace mieszka 50 lat w tym mieście i nic się nie dzieje tu miasto emerytów a może jednak coś drgnie i powstanie jakiś nowy zakład ? Czas pokaże a na razie nie szczujmy dajmy im się wykazać

Zakład karny,czy poprawczy?

A Burmistrz jak zwykle z niewinną minką ... ja nic nie wiem ,ja tu tylko sprzątam ....!

Pół urzędu już wysprzątałam, kogo by tu jeszcze wyrzucić hmmm

Puściłam bąka- strasznie śmierdzi. Czy Pan Mieczysław na mnie doniesie?

Pan Mieczysław przed wyborami wszystkich zna, po wyborach udaje,że nie widzi na ulicy człowieka... Oj ten Pan Mieczysław... Pan Mieczysław mieszka na kolejowej 25, a korzysta z piwnicy i ogródka na Placu Wolności 18. Są mieszkańcy,którzy nie mają ani piwnicy ani ogródka na wyżej wymienionej ulicy, bo Pan Mieczysław mieszkający w blokach zajmuje i piwnicę i ogródek... Może to zainteresuje Panią Burmistrz i KCI?

Droga Pani Burmistrz Katarzyno. Jeżeli już zatrudniacie prawnika w urzędzie i mu godnie płacicie, to konsultujcie z nim takie "wyskoki". Miniej wstydu wtedy będzie. Śledztwo na razie toczy się "w sprawie" a nie "przeciwko", to oznacza że prokuratura bada czy jest poszkodowany i czy jest winny. Na tym etapie nikogo się nie informuje, wie to każdy student pierwszego roku prawa, wiedzą to nawet studenci pierwszego roku administracji w kutnowskim oxfordzie. Z opublikowanych na stronie gminy pism nie wynika aby Pani poprzednicy byli w to zamięszani więc Pani prawdopodobne sugestie prawdopodobnie są nie na miejscu. Raczej zastanowiłbym się, czy ktoś Pani prawdopodobnie nie podpuścił z tym tematem.

Za jakiś czas będą odszczekiwać te oszczerstwa. A P.Mieczysław ...to już wiek i Alzheimer! Trzeba wybaczyć staremu człowiekowi ,tylko dlaczego pcha się na afisz???

Jurek podpowiada

Albo Heniek

Odpowiadam na pismo Pani Erdman z dnia z dnia 4 stycznia 2019 roku. Szanowna Pani Burmistrz. W odpowiedzi na pismo z dnia 4 lutego 2019 roku informuję Panią, iż Postanowieniem z dnia 28 stycznia 2019 roku wszczęto śledztwo w niniejszej sprawie. Z dotychczasowych ustaleń nie wynika, iż Urzędowi Miasta Krośniewice można przyznać status pokrzywdzonego, tym bardziej, iż śledztwo prowadzone jest "w sprawie" a nie "przeciwko". Jeżeli w toku prowadzonego postępowania prokurator referent uzna, iż należy przyjąć, że Urząd Miast Krośniewice uzyskał status pokrzywdzonego, Pani jak pełniąca zaszczytną funkcję Burmistrza Krośniewic będzie w stosownym czasie o tym zawiadomiona. Do tego czasu proszę zwracać się do Pana Mieczysława, gdyż posiada on najwyraźniej ogromną wiedzę w sprawie. Z wyrazami szacunku PR

Trochę ironii jest w tej odpowiedzi.Pani Burmistrz powinna o pewnych niuansach prawnych wiedzieć a nie zachowywać się jak nadęta lala.

Skoro w Krośniewicach było tyle "afer" to gdzie są winni, gdzie są skazani, kto poszedł siedzieć? Pan Mieczysław jest etatowym sygnalistą, który w zasadzie był zawsze anty... Pani Burmistrz najwyraźniej nie spodziewa się strzału z tej strony

Obecna pani burmistrz już zaczyna coś robić i ratować Krośniewice a nie jak poprzednia władza nic nie robiła tylko kwiatki sadziła jakby chciała stworzyć sawannę zamiast budować jakieś zakłady pracy bo ludzie kwiatków jeść nie będą

A ja kocham kwiatki.

Ja też kocham kwiatki emoji

Ludzie w Krośniewicach mają co jeść, są zaradni i MOPS o nich dba. A Krośniewice to raczej coraz bardziej są pogrążane, tylko same sensacje i afery się wyszukuje, zamiast się za robotę wziąć. Ku lepszemu to nie idzie!

Czyżby Pani Burmistrz zmieniła zdanie i zamiast popierać w wyborach uzupełniających Błaszczyka, zaczęła popierać Króla? Czy to tak asekuracyjnie, na dwa fronty? I jak tu komu wierzyć...

Czesiek, tak jak napisał kolejarz ona zrobiła Mietkowi tym artykułem darmową kampanię wyborczą. Przynajmniej będziesz wiedział przez kogo przegrałeś wybory.

No i słowo ciałem się stało.

Nowa Pani Burmistrz powinna zwolnić wszystkich pracowników z Urzędu i Komunalnej, a zatrudnić nowych, rzetelnych i lojalnych . Wystarczy spojrzeć , kto i jakie stanowiska zajmuje. Sama prywata : teściowe , zięcie, córki , matki. Jedna wielka rodzina. Czas to zmienić.

Tak pani nowa burmistrz już zaczyna obsadzać stołki swoimi przy****sami drugi PiSuar pan Walczewski zmienia partie polityczne aby przy żłobie być jak tak można najpierw samoobrona bo była przy żłobie teraz liże **** pisowskim klamczuchom ale do sedna pan Tomasz Marek W. Do Kompinie alkoholowej tatusia wsadził to nie jest prywata? Facet ma już koło 70 lat czy to jest normalne ?

"Rzetelnych i lojalnych" Najpierw się dowiedz jakie doświadczenie w samorządzie ma Burmistrz i jej zastępca, a jakie wymagania mają na stanowisko sekretarza???? Heloł? obudź się człowieku! Liż tyłek nowej władzy to może jakimś dyrektorem zostaniesz ahaha emoji

Wystarczy że przeczytam Tomasz Marek W. i od razu odruch wymiotny!

Ja proponuje zwolnić wszystkich, i zrobić urząd samoobsługowy! Przyjdzie mieszkaniec do urzędu i sam sobie pozałatwia wszystko, i wypisze zaświadczenie, i porozlicza podatki, i dziurę w drodze zalepi. Tylko człowiek bardzo nierozsądny zwalnia najlepszych pracowników i uważa, że wszystko jest ok. Jeszcze za nimi mieszkańcy zatęsknią.

Pani burmistrz nawet nie wie jakie ma jednostki podległe i ile jest sołectw w gminie. A co do pieców to proszę zapoznać się z dokumentami, ale jak nie ma co robić tylko knoć na boku , szczuć pracowników na siebie i podsłuchiwać to tak jest.

Pani Burmistrz to niech lepiej się za pracę weźmie bo do tej pory nic nie pokazała tylko zajmuje się wyciąganiem ........nie wiadomo czego . no ale jak się tylko na knuciu zna i zwalnianiu ludzi z takim doswiadczeniem to nie ma się czemu dziwić

Pani Erdman to najpierw niech wyjaśni swoje " srawy" emoji

Jakie sprawy

W Krośniewicach było wiele przekrętów za czasów poprzedniej władzy. Wystarczyła by jeszcze jedna kadencja a Krośniewice by przestały istnieć bo poprzednia władza wszystko by sprzedała i narobiła więcej przekrętów

Gdyby była poprzednia burmistrz to już wnioski o kasę na drogi byłyby złożone i projekty do marszałkowa , a tak lipa. Kasa zewnętrzna przepadła. Wnioski się same nie napiszą, a pracowników brak

To jest dopiero debilizm!!!!

Powinni zająć się nowa panią burmistrz i jej praworządnością. Ludzi zwalnia jak coś nie jest po jej myśli pracownicy pracują do późnych godzin bo się boja o prace poza tym pani burmistrz powołuje się na to ze jest PiSdzielcem i ona ma poparcie i wpływy w swojej partii wiec nikt jej nie będzie podskakiwał ! Czarne chmury nadciągały nad Krosniewice. Powodzenia i wytrwałości dla pracowników Krośniewic

PiS podobno się już odniej odwrócił 1 lutego Nic z tą panią niechce mieć do czynienia

W Krośniewicach pan Mieczysław ,a w Strzelcach Pan Stanisław

Ciekawe kiedy Pan Mieczysław zajmie się nową władzą, bo chyba już najwyższy czas i trochę się nazbierało przez tak krótki okres

Ludzie to jest jedynie INFORMACJA !!!!!! Pan Mieczysław zgłosił prokuratorowi. Prokurator przyjął i rozpoczęła się procedura. Poczekajcie z osądami. Pani Burmistrz mówi jedynie że to za poprzednich władz miało miejsce. Czy prawda? Czy złamano prawo ? od tego jest prokurator !!!!!

Miasto Krośniewice to patologiczne miasto a teraz to zaorać i wysypisko zrobić

Zaorac to Ci może stado ****ów to roz**** siodło...

Do mieszkańca. Naucz się człowieku pisać ze zrozumieniem, bo czytać to na pewno nie potrafisz.

A tymczasem w gminie...pierwsze zwolnienia pracowników i nowy doradca ,MENTOR???? , który , jak mówił:" nigdy nie aspirował i nie aspiruje do żadnych stanowisk w UG.." śmiech na sali... A teraz będzie się działo w GCKSiR... ZMIANY, ZMIANY I ZMIANY...;-)

W Krośniewicach był taki Pan Mieczysław, który na poprzednie władze (zwłasza ś.p. burmistrza Marciniaka) złożył chyba kilkadziesiąt doniesień do prokuratury, z których potem nic nie wynikało. Mam nadzieję, że to nie ten sam Pan Mieczysław, bo inaczej wypadałoby, aby nowe władze podchodziły ostrożnie do takich rewelacji, co nie oznacza że nie trzeba sprawy wyjaśnić, bo trzeba i to szybko i klarownie. Jednak na tym etapie sugerowanie, że poprzedniczka jest w to zamieszana to duży nietakt i może skutkować pozwem o naruszenie dóbr osobistych.

Dokładnie Pani Basiu, naruszono Pani dobro osobiste. Dobrego adwokata i kobite podać do sądu

Pan Mieczysław to właśnie z takich sensacji jest znany w Krośniewicach. Niestety jego siła zawiadamiania organów ścigania jest wprost proporcjonalna do umorzeń tych spraw lub odmowy wszczęcia. Stara władza śmieje się z nowej, która tak zawierza panu Mieczysławowi...

Nie ma to jak znaleźć sobie gorący temat . Nieważne że sprawa już nieaktualna, ważne ze medialna i ludzie się nabiorą na tę kiełbasę przedwyborczą. Taka ona przypalona i obeschnięta. Nie ma to jak szukać taniej sensacji.

Wszystkie chwyty dozwolone,byleby pogrążyć poprzednika.Pokaż co sama potrafisz a wtedy mieszkancy ocenią .A przed wyborcami nic nie ukryjesz.Miej się na baczności!!!Kiedyś ciebie ktoś będzie obrzucał błotem!!Tylko wtedy powiecie że deszcz pada!?

Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój emoji tego nowej władzy, żebyście się os*ali nie przyklepiecie, także powodzenia. I żadnych „lepiej się zajmijcie”, bo tu chodzi o to kto to będzie spłacać, a nie o to żeby zakryć sprawę jakimiś innymi. Ps. Nie sposób PiS’u, żeby oskarżać, tylko pismo wyszło od mieszkańca także hamujcie bajery ;]

Lepiej niech powiedzą dlaczego nowa pani burmistrz współpracuje że synnym panem od skórek. Panem S. I dlaczego gmina mu płaci pieniądze.

Własnie za takie teksty człowiek dostał odszkodowanie. Ja bym sprawdziła i dopiero pisała, ale przecież to nie o to chodzi "mieszkaniec" prawda.

Który człowiek i za co dostał odszkodowanie bo nie kumam???

Ale się uśmiałem.

No i wyszło szydło z worka... poprzednia władza to złodzieje nie roby i brudasy

Rzucanie bezpodstawnych oskarżeń to metoda PIS. Wszystko co złe , uczyniła poprzednia władza. Lecz kto pod kim dołki kopie...

Jak nie Pomorzany to Krośnie wice, życzę odważnym redaktorem, żeby nie musieli blokować komentarzy.

Brawo panie Mieczysławie.

Zapraszamy do Gminy Kutno czy ktoś rozliczył poprzednią władzę ?

To **** złodzieje. Brać ich

Weżniemy was,już niedługo!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także