Rejestracja i logowanie

Przy drogach jak w dżungli. "Krzaki zasłaniają znaki"

Wydarzenia 11-06-2018 Autor: ez
27

Wiosna w pełni, a wraz z nią pełno zieleni wokół. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że mieszkańcy zaczynają uskarżać się na zaniedbane, niekoszone tereny, nie tylko w mieście, ale i przy drogach naszego powiatu.

Krzaki, chaszcze i wysoka trawa - to zdaniem jednej z naszych Czytelniczek znak rozpoznawczy drogi łączącej Kutno i Oporów. Zarośnięte pobocza i rowy okazują się być zmorą kierowców. Jako że droga Kutno-Oporów ciągnie się wzdłuż terenów wiejskich i na znacznym odcinku niezamieszkałych, wydawać by się mogło, że nie ma kto dbać o stan poboczy.

- Krzaki w niektórych miejscach zasłaniają znaki drogowe, a wyjeżdżając z drogi gruntowej w niektórych miejscach ciężko przez nie zauważyć jadące z daleka pojazdy, co jest po prostu niebezpieczne. Zdecydowanie najgorszy stan jest między Kutnem, a Komandzynem. Z kolei w Komadzynie właśnie pobocza i rowy są wykoszone, o co w większości przypadków dbają sami właściciele konkretnych posesji - mówi nam Czytelniczka.

W tym przypadku zarządcą drogi nr 2123E Kutno - Oporów - Żychlin - Kaczkowizna jest Powiat Kutnowski i to na nim ciąży obowiązek utrzymania czystości i odpowiedniego stanu dróg, poboczy i rowów melioracyjnych. Jak do sytuacji odnoszą się władze?

- Trawa w miejscach widoczności przy skrzyżowaniach i przystankach jest na bieżąco koszona przez pracowników Wydziału Drogownictwa, natomiast kompleksowe wykaszanie będzie przeprowadzone przez firmę zewnętrzną w czerwcu i lipcu br. - informuje dyrektor Wydziału Zarządu, Rozwoju i Promocji Powiatu, Jacek Saramanowicz.

komentarze (27)
Dodaj komentarz

W mieście oznakowanie ulic jest głupi i z tym nic robią.

A z magistratu kutnowski BOCZEK kilka lat temu obiecywał i nic nie robił mimo apeli o odsłonięcie sygnalizacji świetnej na miejskich skrzyżowaniach gdzie gałęzie dokładnie zasłaniały sygnalizację.

Piszecie o krzakach itd. a szyldy na skrzyżowaniu sempolowskiej a wybickiego jak nie szyldy na trawniku od osiedla to samochody od Wybickiego. tam jest widoczność

JASNE ,wszystko wytruć ,wyciąć ,wykopać, zniszczyć,zamordować i posadzić swoje tłuste d-u-p-s-k-o w aucie i podziwiać swoje spustoszenie z tłustego d-u-p-s-k-i-e-m zajętego fotela , nie wiesz jeden/jedna z drugim/drugą jak innym jest świat z pozycji siodełka na rowerze, wiec po jaką cholerę szukasz cienia aby schronić swoją tę że .....

Apel do Starosty Karnowskiego!!!Skandal z z poboczami i rowami

Ale wybory idą rozliczymy napewno.Jak można do tego dopuscic, takie rzeczy można zaplanować prosi się nie daj Boże o wypadek jak iść poboczem

Droga Kutno-Srzegocin przez Nowa Wies. To jest dopiero masakra. Szczegolnie od stawu do konca lasu.

bierz się do roboty szczekaczu

Droga Kutno Łanięta masakra-krzaczory 2metrowe!!!

krzaczory to masz ty - wiesz gdzie...

i dobrze ze krzaki przeszkadzają - masz rozum zwolnisz, nie masz zapierdalasz i ryzykujesz

jest tylu bezrobotnych.....może warto zaproponować im pracę przy koszeniu trawy....?

Ale po co? Teraz bezrobotni maja socjal taki ze lepiej zyja od fych co na nich pracuja

ciekawe jakby wasze dzieci miały chodzic pieszo w tych krzaczorach, bez pobocza, gdzie nic nie widać, np. z przystanku do domu. Dopiero jak dojdzie do nieszczęścia, to ktoś się za to weźmie, a nygusy to ci, co biorą za darmo kasę, np. z 500 + i innych PISowskich wynalazków.

Zal ci **** rozwala o te 500 + jak nie było nic to pierwszy jape darłeś a teraz jak ci sie nie należy to ześ wielce obrażony prymityw ta wam mózgi wyprała ta Po ze aż was żal

To może czas wyciać i park i ...

a co dyrektor drogownictwa za co pieniadze bierze? skąd te opoznienia ludzie mamy połowe miesiąca. Prosze jechac do do powiatu łeczyckiego czy włocławek tam jakos można

Jeszcze parę lat temu nie było koszone i było dobrze miasto raz na rok kosili a teraz problem nygusy nie mają co robić to piszą.......

Skoro piszesz również nie masz co robić i jesteś nygusem ????????????

I Golebiew -plantico tez zarosniety! By wyjechac na droge glowną trzeba sporo się wychylic!

Odczepcie się od zieleni. To miejsce dla żywych stworzeń. Ziemia jest wspólna dla wszystkich istot a nie tylko dla was pustaki!

Eko beton

Sławek w Gledzianowie nie jest najgożej chyba,że w twojej głowie.

Masakryczny jest stan poboczy. Z bocznej drogi nie można wyjechać bo przez te chaszcze nic nie widać. Chyba jeszcze za mało podatków, opłat emisyjnych, akcyz itp. płacimy !!!

Ty płacisz krzykaczu? Najpierw zarób pieniądze później wymagaj bezrobotny człowieczku...

W gminie Łanięta to samo krzaki po pas zakrętów nie widać a pan wójt tylko park w Łaniętach kosi . 

Skoś sam nygusie jak ci przeszkadza...

dodaj komentarz
Czytaj także