Rejestracja i logowanie

Radiowóz kontra zaparkowany samochód. Policjant nie zaciągnął ręcznego

Wydarzenia 12-03-2018 Autor: toza Foto: nadesłane
47

Uszkodzony radiowóz i mundurowy z mandatem. Tak zakończyła się wczorajsza kolizja z udziałem policyjnego radiowozu. Do zdarzenia doszło wieczorem na jednym z kutnowskich osiedli.

- Mogę potwierdzić, że doszło do takiego zdarzenia. Policjanci pojechali na interwencję na ulicę Braci Śniadeckich. Zaparkowali radiowóz, jednak go odpowiednio nie zabezpieczyli – informuje nas st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Interwencja polegała na doprowadzeniu osoby nietrzeźwej do mieszkania. Kiedy policjanci wykonywali swoje czynności, radiowóz się stoczył i uderzył w inny zaparkowany samochód.

- Policjant został oczywiście ukarany mandatem – dodaje E. Machnik.

Radiowóz został lekko uszkodzony.

fot. poglądowe

komentarze (47)
Dodaj komentarz

Może radiowóz też chciał odprowadzić pijanego do domu. ...

Nie rozumiem. Jak to Policjanci doprowadzili pijanego do domu? Widzę, że Kutno jest niezwykle liberalne. Żul powinien trafić na dołek i jeszcze za to zapłacić. A tu nie dość, że doprowadzili zapitą mordę do domu, to jeszcze doszło do takiego zdarzenia. To tą pijaną mendę powinni obciążyć. Jak nie karetka wiezie pijaną gnidę, to radiowóz a te s****le czują się bezkarni. Może panie redaktorze zbierze pan info ze Straży Miejskiej, Policji i Falck-a i ukaże rzeczywistość? Miasto żuli!

ram pam pam pam tyle do powiedzenia mam zrzucie juz na luz bo juz nas nie straszy mroz emoji Czemu tyle w Was nienawisci wazne ziomy są juz czysci emoji Kazdemu moze zdarzyc sie ze autko stoczy sie I hah hah

kci czy tak trudno wstawic rzeczywiste fotki zamiast poglądowych?

ale przeciez to jest braci sniadeckich

Oczywiście - pani Machnik i przełożeni są zadowoleni z mandatu dla policjanta! Weźcie tam jeszcze dyscyplinarne wszczynaniu, to już całkiem będziecie usatysfakcjonowani, że policjant został ujeb... na maxa!!! Zastanów się pani Edyta co pani mówisz i więcej empatii, więcej empatii, o ile pani wie co to jest! Głowa w chmurach ludzi nie jednoczy!

Naucz czytać się ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane, że przełożeni i pani Edyta są z tego zadowoleni, że policjant dostał mandat.

no i się zaczęło sroty pierdoty. sami doskonali się już wypowiedzieli co nigdy nie mieli żadnej kolizji czy zadrapania pojazdu. do lekcji baranie flaki!!!!!!!!!

"oczywiście dostał mandat " Jak to zabrzmiało. Żeby nikt się nie doczepił że nie dostał. Broń Boże pod dywan temu nadzwyczajnemu zdarzeniu. Tak. Jestem Policjantem i ubolewam nad całą nagonką. Zwolnijcie ich to wtedy społeczeństwo będzie usatysfakcjonowane. EEEEEEEEEEE!!!Mandat to za mało. Albo wiem... Na szubienicę na plac wolności to już będzie prawie 100% ludzi zadowolona i przełożeni aferę z dyni. Nie ma kto pracować inie będzie miał ..tyle mam do napisania

to dlatego Yanosik mnie ostrzegał, a ja pojechałem inną drogą

Ech te zdjęcia poglądowe. To już tak trudno pofatygować się o zdjęcia ze zdarzenia??

Jaką prędkościa radiowóz się toczył że klapa bagażnika i zderzak nadaje się tylko do wymiany,chyba było około 50 na godz.

"Policjant został oczywiście ukarany mandatem – dodaje E. Machnik" ŻENADA!

Pani Machnik - oczywiście jest pani z tego dumna, że policjant dostał mandat!

Masz coś do powiedzenia to powiedz to prost w oczy a nie brylujesz w internecie. Pewnie taki sam jesteś odważny na ulicy.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie jest napisane, że pani Edyta jest z tego dumna.

Może i napisane nie jest, ale "oczywiście" jest dość wymowne. A dumna jest wystarczy popatrzeć jak wysoko głowę nosi...

Oczywiście

Ciekawa rzecz.

A można prosić o pouczenie

Pokrzywdzonego zapraszam do siebie, chętnie pomogę we właściwy sposób rozliczyć szkodę z ubezpieczycielem. Kontakt: j.jaworski@euco.pl

ja jak się pomyliłem do dostałem mandat i samochód miałem do naprawy bo moja wina i ok a tu kto naprawi autko my podatnicy ? a obciążyć go jeszcze za autko

Grupowe Ubezpieczenie, mówi Ci to coś? Każdy policjant jest dodatkowo ubezpieczony.

Ani grosza z twoich pieniędzy....podatniku policjanci płacą co miesiąc ubezpieczenie i ty o ubezpieczyciel zapłaci za naprawę pojazdów....

On ze swoich naprawi ( z ubezpieczenia) a jak nie ma tego ubezpieczenia to z własnej kieszeni

Policjant zostanie obciążony jeżeli nie ma ubezpieczenia nawet 3 krotność pensji. Jeżeli jest ubezpieczony, to koszt naprawy radiowozu pokrywa ubezpieczyciel policjanta. Drogi V zdanie zaczynamy wielką literą, ale przecież Polcija jest winna ,że Cię tego nie nauczono. Drogi podatniku , bądź spokojny o swoje podatki, o ile Ty je płacisz, bo myślę ,że jeszcze rodzice za Ciebie płacą , tak samo jak za Twoją neostradę. Pozdrawiam serdecznie.

Szanowny policjancie podczasz internautów , że zdanie zaczyna się "wielką literą" a sam robisz podstawowy błąd ortograficzny. Ja rozumiem, że w Legionowie was ortografii nie uczą, a skoro tak to i ty nie pouczaj innych.

Co to jest Polcija??

Jeśli jesteś normalny to nie masz z nimi kontaktu, a jeżeli jesteś baran to bardzo dobrze, że czasem dostaniesz gazem i po grzbiecie pałą....

jak nikogo nie bylo w pojazdach, to wiec jaki mandat karny, zdarzenia nie wypelnia ustawowych przeslanek wykroczenia poza droga publiczna?

czemu sie mandat nib y nie nalezy>?

PROSIMY O ZDJECIE MANDATU .BO JAKOS NIKT NIE WIERZY W TO

Zdjęcie KIA z Sieradza. A szkoda.

Policjant sam sobie wystawił mandat - samoukaranie nastąpiło .

Jak Im się zdarzy to ok ale jak tobie czy mnie to nie ma zmiłuj tylko z grubej rury, a można przecież pouczyć zwłaszcza jeśli ktoś ma czyste konto

A radiowóz był trzeźwy?

Tylko jeszcze komuś uszkodził samochód , i narobił problemów. Ciekawe czy punkty dostał? Panowie doskonali ????

Przecież dostali nowe radiowozy nic się nie stało. Heheheh. Mają nas chronić a nie stwarzać niebezpieczeństwo... Policjant to nie człowiek chyba że zdejmie mundur. Jak mamy się czuć bezpiecznie skoro policjant nie umie zaparkować samochodu? Co innego jeśli trzeba użyć gazu lub pałki tutaj ich zaangażowanie i doświadczenie jest wręcz wybitne

Lekkie uszkodzenie a to dobre tylko klapa i zderzak

Zdjęcie w artykule jest poglądowe.

Po co mandat? Piszę się oświadczenie i sprawa załatwiona. Chyba że pan policjant nie poczuł się do winy.

Zdarza się emoji najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

tylko im to się coraz częściej takie rzeczy zdarzają

Haha. Pod McDonald nie ma pochylonej drogi to szeryfy nieprzyzwyczajone!

to bylo na Braci Sniadeckich.

Policjant też jest człowiekiem , pomylić się może .

też człowiek jak traktuje innego jak człowieka, a w powiecie to są większości buraki przerobione na strażnika teksasu

dodaj komentarz
Czytaj także