Rejestracja i logowanie

Realizacja zadań z zakresu kultury: nie ma organizatora koncertów rockowo - klubowych

Wydarzenia 15-03-2019 Autor: ez.
Realizacja zadań z zakresu kultury: nie ma organizatora koncertów rockowo - klubowych
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (15)
Dodaj komentarz

Do rocka nic nie mam, ale oni słuchają jakiegoś metalu i tylko te ryje wydzierają.

W ZOO NIECH ORGANIZUJA TAKIE KONCERTY A NIE W NASZYM MIESCIE

Chca rocka i metalu sluchac to na wodstok i najlepiej nie wracac haha kutno kocha diskopolo nie metal

Jest Dokładnie tak jak Pani Napisała Kutno Kocha Disko - Polo Na Całe Szczęście

wisniaczka

i bardzo dobrze ze nie bedzie tego darcia ryja komu to potrzebne

Dotacja dla UTW-czlonkowie tej grupy powinni-teraz jest odpowiedni moment,bo rozliczamy PIT-y, przekazac 1% na te organizacje! Ale wszyscy ida na latwizne!

A jakie były te przyczyny formalne?

Do Rock. Przecież zawsze możesz zorganizowac

Wiesz, gdybym wiedział o ogłoszonym konkursie, to może i bym się pokusił o start w nim. Ale niestety nie śledzę takich informacji, moja strata.

Czyli pomimo tego że koncerty rockowo klubowe wygrały w BO to się nie odbędą bo nie ma kto ich zorganizować. Masakra jakaś ????

Rock, mieszasz dwie rzeczy: Budżet Obywatelski i dotacje zadań publicznych z zakresu m.in. kultury. Te dwie rzeczy nie łączą się ze sobą i nie mają na siebie wpływu.

No jak nie ma związku. Wyraźnie jest napisane, że: Kompleksowa organizacja i realizacja zadania „Koncerty Rockowo - Klubowe” - zadanie przeznaczone do realizacji w wyniku Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

"No jak to", no nie ma. Ten zapis rzeczywiście jest jakiś enigmatyczny i na pewno wymaga doprecyzowania. Nie zmienia to faktu, że ten konkurs nie może mieć wpływu na realizację projektów, które wygrały w ramach BO w ubiegłym roku, w tym koncertów. Być może chodzi o jakiś zapis w regulaminach dotacji, że ten sam projekt nie może startować i tu i tu, czyli w Budżecie Obywatelskim i w dotacjach konkursowych.

To akurat nie ma znaczenia. Zadziwiające jest to że przy zerowej konkurencji bo to był jedyny wniosek można to i tak sp....ć . Przecież to jest właściwie niemożliwe .Kto szykował ten wniosek ?????

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...