Rejestracja i logowanie

Sąd umorzył sprawę Łukasza Kucharskiego

Wydarzenia 12-10-2017 Autor: toza
47
Sąd umorzył sprawę Łukasza Kucharskiego

Dziś sąd rejonowy w Kutnie umorzył sprawę z oskarżenia subsydiarnego przeciwko Łukaszowi Kucharskiemu. Treść oskarżenia mówiła o przekroczeniu uprawnień i niedopełnieniu obowiązków w związku z posługiwaniem się bronią służbową. Zdaniem bliskich zmarłego Marcina S., doprowadziło to do śmierci mężczyzny w trakcie przesłuchania na kutnowskiej komendzie.

Wcześniej prokuratura umorzyła już śledztwo w sprawie m.in. nieumyślnego spowodowania śmierci i przekroczenia uprawnień. Podobnie było także dzisiaj. Sąd stwierdził, że zebrany wcześniej materiał dowodowy nie wskazuje na to, że Łukasz Kucharski przekroczył uprawnienia i nie dopełnił swoich obowiązków. Postanowienie sądu rejonowego w Kutnie nie jest prawomocne.

Przypomnijmy, że nieco ponad miesiąc temu łódzki sąd umorzył postępowanie karne wobec Łukasza Kucharskiego, byłego policjanta KPP Kutno. Wcześniej Sad Rejonowy w Kutnie skazał go na karę grzywny. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

komentarze (47)
Dodaj komentarz

Generalnie rzecz ujmując to ja już nie chce mieć nic wspólnego z kutnowskim sądem bo to jest jedna wielka pier.......dolina klika.

Kutnowski sąd jest nie dość że poj...ny to jeszcze jest po pier...do...lony ! PS Martofel też pewnie okaże się niewinny , śledztwo wykaże że pewnie też działał w obronie własnej.

Nie popisuj się swoją wulgarnością kolo. A jeśli chodzi o sprawę tego Łukasza K., cz a jak mu tam, to przecie nawet ziobrowa prokuratura uznała, że nie ma dowód winy i nie popierała jego oskarżenia. A czy kolo, który się nazwał Harry Poter chciałby być skazany bez dowodów, tylko dlatego, że internetowe trolle, które zamieszczają chamskie wpisy, tego chcą???

Tak jasne bez dowodów . W kutnowskim sądzie to jest mniej więcej tak nie masz znajomości to Cię skarżą za byle co a jak masz uklady to Cię uniewinnią . Kutnowski sąd to jedna wielka żenada taki zbiór powiatowych " Miśkiewiczow "

Wszyscy którzy źle wypowiadają się na tego policjanta obrażając go oraz zarzucając nie właściwe podejście wymiaru sprawiedliwości do sprawy powinni ponieść konsekwencje swoich wpisów. Przecież niektóre wypowiedzi są rażące i podlegają postępowaniu . Mam nadzieje że policja w tej sprawie podejmie jakieś kroki

Równie dobrze można napisać: "Wszyscy którzy źle wypowiadają się na tego zastrzelonego (...) powinni ponieść konsekwencje swoich wpisów. Przecież niektóre wypowiedzi są rażące i podlegają postępowaniu . Mam nadzieje że policja w tej sprawie podejmie jakieś kroki"

Ciekawe czy na ulicy psina jest tak zwana jak był kiedyś na komendzie . koledzy po fachu mówili ze to kawał ku..y.

Brawa dla Łukasza

Fajne ciacho... Ten karku

Przestępcy trzeba udowodnić jego winę!!! Może umyślnie zastrzelił (choć wątpię) tego przesłuchiwanego, a może tylko nonszalancko nie pilnował broni, i ten przesłuchiwany, a przecież wiemy, że to był wielokrotnie karany przestępca, który chyba miał nierówno pod sufitem, próbował zabrać mu pistolet i doszło do szamotaniny. Ale jeśli nie ma dowodów? nawet wasz idol Kutniaki - prezes Kaczyński ostatnio przyznał, że nie zawsze można dojść do prawdy.

Super. Chwasty trzeba wyrywać. Brawo panie Łukaszu . Gratuluje . 

Sąd Cię uniewinnia bo sam tego nie ogarnia.

Widzę, że koledzy ujawnili się na forum. Banda nieudaczników wpisująca bzdury na forum. Wydaje mi się, że przyzwoitość osobie mundurowej, powinna nakazać powstrzymanie się od komentowania.

Forum forum forum pogania

Współczuję rodzinie zasrzelonego, ponieważ to, że śledztwo zostanie umorzone było już wiadome. Jedynie komendant kutnowskiej policji zachował się jak trzeba.

Trzymaj się Łukasz

Zdaniem jakich bliskich ?kogo?

Jebaby śmieć nie ujdzie mu to na sucho.chyba zapomniał o tym ten nasz sąd ze siostra tego debila dilera potrocila przed Tym jego niby nieumyslnym spowodowaniem śmierci haaa...Marcina na pasach na Podrzecznej to też zbieg okoliczności ? Ha coraz to lepiej ....kto następny ?

Byłam świadkiem tego potrącenia na podrzecznej także nie są to oszczerstwa

Chodzi o insynuacje a nie samo zdarzenie a to co innego.

Przede wszystkim potwierdz informacje a potem się wypowiadaj bo za formułowanie oskarżeń wobec siostry tego Pana mozesz odpowiedzieć za szarganie dobrego imienia.

Według prawa RP za temu wpis mu nic nie grozi.

Nic nie rozumiem,potrafisz jaśniej czy tylko beeee beeee

Zapewne broń sama wyjęła się z kabury i wystrzeliła MORDERCA

Nowa moda pośród policji zabijanie ludzi Dożywocie dla gnidy Nie ty psie dałeś życie żeby je komuś odbierać

Łukasz teraz walcz o wyrównanie kasy za niesłusznie zawieszenie! Trochę się uzbiera z odsetkami! KCI to może tak wykorzystywać Twój wizerunek i nazwisko? Mają zgodę?

Kolego nie kompromituj się. Zawieszenie jak najbardziej odbyło się zgodnie z przepisami. Sąd umorzył nieprawomocnie postępowanie. Jeszcze długa droga przed Łukaszem, czy jak kto woli panem Łukaszem.

Za ziółko od razu masz wyrok, a za zabójstwo dostajesz niewinność. Tak to jest gdy nagada się głupot i ma się znajomości emoji Chory kraj

Niewinnego hahahhahahahhahah dobre k..a mać!

Łukasz glowa do góry, jak widać świeci nad Tobą słońce!

Brawo Lukasz!!!!!!!!! Trzymaj się Kolego! Olej tą firmę, budę czy jak to tam zwał...

Brawo Łukasz!!!!

Brawo Łukasz!!!!

no tak brawo brawo dla bandyty ,ktory strzelil do przesluchiwanego tak tak prosimy wszystkich policjantow o branie przykladu wez sie puknij w glowe jeden z drugim ewentualnie poprosic kolege o ****cie w glowe moze z broni..............

każdy kto zna go prywatnie - wie jaki jest i gdzie jest prawda.....a wymiar sprawiedliwości????? co???

zabrał zycie niewinnemu, no i nie poniesie kary bo sąd mu uwierzył w jego brednie, skandal!

niewinnemu hehehhe dobre sobie!

,,były_komendant"... do głowy przychodzą mi jedynie 2 możliwości, albo Pierro Grucha, albo Dariusz Anna P. ;-) ;-)

Niewinne mu?!

jemu krzywdy zadnej nie uczynił, a policjant do zabił

Co to za stare zdjęcie? Hahahahah

Porażka wymiaru "sprawiedliwości" - powinien ponieść surową karę, bo zabił niewinnego. Śmieje się wszystkim prosto w twarz, a dobrze wie, ze powinien gnić w pierdlu.

Jakiego niewinnego?! Brawo Łukasz!!!

A byliście na sprawie?

Brawo Łukasz!

Ściemniaj dalej i okłamuj, zabijaj ludzi!

Nawołuje pan do przestępstwa, czy się prosi?

dodaj komentarz
Czytaj także