Rejestracja i logowanie

Samochód w płomieniach! Gasili go policjanci

Wydarzenia 13-01-2020 Autor: toza
1
Samochód w płomieniach! Gasili go policjanci

W sobotę w na autostradzie A1 w okolicach Kutna funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi brali udział w gaszeniu samochodu, który stanął w płomieniach. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

W sobotni poranek, 11 stycznia około godz. 8:20 policjanci I Kompanii Prewencji OPP w Łodzi przejeżdżając autostradą A1, przed wjazdem na MOP Krzyżanów Zachód, zauważyli stojące na poboczu mitsubishi outlander, z którego spod maski unosił się ogień i dym.

- Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję wstrzymując ruch pojazdów i przy wykorzystaniu służbowych gaśnic proszkowych przystąpili do gaszenia płonącego samochodu. Do tego celu wykorzystano także gaśnice innych uczestników ruchu drogowego, którzy zatrzymywali się w miejscu zdarzenia wyrażając chęć pomocy - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Policjanci prowadzili akcję gaśniczą do czasu uzyskania informacji, że pojazd jest wyposażony w instalację gazową. Z uwagi na groźbę wybuchu, funkcjonariusze odstąpili od dalszego gaszenia samochodu skupiając się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i bezpieczeństwie innych uczestników ruchu drogowego.

- Po chwili na miejsce przybyła załoga Straży Pożarnej, która przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu gaśniczego ostatecznie opanowała pożar. Samochodem podróżowały 4 osoby, w tym 6-letnie dziecko. Na szczęście nic nikomu się nie stało - kończy KWP Łódź.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

To po jasną cholerę na wyposażeniu samochodu ma by gaśnica. Nie od dziś wszak wiadomo, że nadaje się ona do ugaszenia palącego się samochodu jak kadzidło dla umarlaka.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także