Rejestracja i logowanie

Spada ilość osób na kwarantannie, ale kolejna w szpitalu

Wydarzenia 29-03-2020 Autor: ksz
18
Spada ilość osób na kwarantannie, ale kolejna w szpitalu

Jak informuje starostwo powiatowe, kolejna osoba trafiła do szpitala w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Jednocześnie zakończyła się kwarantanna kilkunastu osób.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w powiecie kutnowskim (niedziela, godz. 17:00):

  • 61 os. kwarantanna (wczoraj 88)
  • 13 os. pod nadzorem (wczoraj 36)
  • 5 os. hospitalizowane (wczoraj 4)
  • 4 osoby z wynikiem dodatnim - 1 os. z gm. Żychlin, 3 os. z Kutna (bez zmian)
komentarze (18)
Dodaj komentarz

O czym wy piepszycie ludzie chorują A tu jakieś polityczne wymiany, rozsądek nas ratuje

Apeluję aby PIS zrezygnował z rządzenia i pozwolił platformersom wrócić do władzy. Koronawirus będzie sp...ł z Polski gdzie pieprz rośnie. Szpitale zapełnią się lekarzami , pielęgniarkami , środkami ochrony osobistej , respiratorami. A nawet , o nadziejo , UM otworzy swoje podwoje.

Świetny pomysł. Trzeba zacząć zbierać podpisy pod taką petycją. Tylko Tusk , Schetyna , Rostowski , Kidawa , Nitras , Grodzki itp są w stanie wygrać z plagą. Tylko oni wydają się być specjalistami od wszelkich PLAG. Dołączyłbym jeszcze paru z tego forum.

Mateusz Morawiecki - niewątpliwa duma i chluba dyletantów z PiS a nawet samego Naczelnika tej formacji, pochwalił się TVp , że zakupił u Niemców linię lotniczą CONDOR AIR za ok. 700 mln. euro, głosząc przy tym, że jest to odważny i rozważny ruch ze strony jego rządu a Polskę już stać dzisiaj na przejęcie potężnej firmy zagranicznej , no i poza tym jest to dowodem siły naszej gospodarki (oczywiście pod rządami PiS). Co ciekawe, ten wizjoner i strateg Polskiej Wersji Państwa Dobrobytu, dokonał zakupu tegoż „Condora” u Niemców w czasie, gdy już w chińskim Wuhan zaczynała się epidemia. Najprawdopodobniej Niemcy, przewidując spustoszenie jakie w branży lotniczej spowoduje ta zaraza, sprzedali tę nierentowna linię lotniczą Morawieckiemu i zamiast dumy – mamy jak zwykle – rękę w nocniku. I jest takie powiedzenie, które jak ulał pasuje do obecnie rządzących – JAK NIE POTRAFISZ TO NIE PCHAJ SIĘ NA AFISZ. A tak nawiasem – to Luftahansa zawiesiła prawie wszystkie swoje połączenia lotnicze (osobowe) - do września b.r.

Rostowski - ''piniędzy nie ma i nie będzie''. Tusku - ''po wyborach to paliwo może być nawet po 7 zł''.

Widzę Janie że krótka lub wybiórcza pamięć: J. Kaczyński (2011): "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Ja obniżyłbym akcyzę, ale do tego trzeba odwagi" jak widać przez 6 lat tej odwagi brakowało i nadal brakuje. Teraz gdy cena baryłki jest najniższa od 17 lat ceny na stacjach spadły. Ale po wyborach na pewno zdrożeją, bo czymś trzeba będzie latać dziurę w budżecie.

Jesteś idioto specjalistą ale od przeinaczania faktów. Lepiej przesadź śmierdzące dupsko od komputera do okna.

Dopadł wirus dałna niestety nie wyleczalny Pana od dezerterki z Peło

Nawet ludzie z zespołem downa, których starasz się obrazić lepiej znają zasady pisowni niż ty, analfabeto.

Krakowska Metropolitalna Kuria Biskupia wkłada kij w szprychy rowerka wyborczego Dudy i Kaczyńskiego - a mianowicie - odwołuje przewidziane na kwiecień i maj - uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

Uważaj komuchu bo ten kij może być użyty na twój podły ryj.

SPADA - ale przede wszystkim wartość złotówki do USD, EUR czy też CHF. Rząd PiS ma w ostatnim okresie niewątpliwy sukces - złotówka znalazła się w piątce najgorszych walut świata . Ale aby tylko w spokoju ta formacja doczołgała się do majowych wyborów prezydenckich, to później dla ostudzenia nastrojów społecznych, wyprowadzi na ulice swoją partyjną , paramilitarną bojówkę - czyli WOT. Ot i tak za Jarosława będziemy mieli jak za Wojciecha.

Nie znasz się na podstawach ekonomii, nie śledzisz kursów i zależności. Koleś piszesz bzdury i ośmieszasz się. Otóż - Polska waluta radzi sobie dobrze jak na obecną sytuację. Kurs dolara podąża szybciutko do stanu sprzed 3 tygodni. Ceny paliw na razie tanieją, ale gdy wzrośnie popyt, czyli po epidemii, zdrożeją. To są normalne mechanizmy. Masz koleś pisomanię. Wszystko dla ciebie to PiS. Ogarnij się.

Gdyby rządziło inne ugrupowanie to w tej sytuacji wszystko by rosło!? Nie widzisz co się dzieje na świecie, cały świat w kryzysie, kraje zachodu dużo bogatsze mają totalną zapaść, a Ty że to wina PiS-u. To już nie Chiny stworzyły wirusa tylko PIS żeby wygrać wybory - chyba kolejny odcinek Archiwum X będzie o tym.

Różo, PiS rozdał pieniądze, a nam namydlił oczy, mózgi i co tam jeszcze chcecie o potędze narodu. Za te pieniądze Polacy zgodzili się na zniszczenie przyzwoitości.... konstytucja jest solą w oku obecnego rzadu i chcą ja rozmontowac a tak naprawdę konstytucja chroni przeciętnego Polaka... i wcale nie trzeba jej zmieniać. Ot co powtarzacie to co pieprzy PiS, tak jak z głosowaniem korespondencyjnym, pare lat temu beeee a teraz cacy i sprawiedliwe ???? opanujmy się zanim zniszczą ład i porzadek

Gdyby było PO u władzy to żaden wirus by nas nawet nie musnoł tacy oni byli super

Wszyscy narzekają na Pis a co było za czasów , Tuska mieli dobrze ci tylko najbogatsi do czego ten Tusk doprowadził kradli na lewo i prawo ile się dało z tym łysolem Rostowskim,Gronkiewicz Waltz,powoli wszystkie najważniejsze firmy bankrutowały stocznie ,linie lotnicze,na nic nie było pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli ,dla lekarzy,dla nikogo no bo skąd,poco mają się z kimś dzielić.A teraz jak Pis zaczyna cokolwiek działać powstały różne programy społeczne to pieprzone złodzieje i darmozjady nic nie robią a wręcz przeszkadzają.Jedna wielka mafia dostać się tylko do koryta to jesteś i tak nie do ruszenia.

No tak, a PiS kradnie ale chociaż się dzieli taka to oto różnica. W ampervolcie 851 mln strat, a skok Wołomin 2,2 mld (miliarda, napisałem słownie aby zrozumiał) a to tylko jedna afera

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także