Rejestracja i logowanie

Spór o żetony - kto ma rację?

Wydarzenia 09-08-2018 Autor: agKCI Foto: archiwum
17
Spór o żetony - kto ma rację?

Myjnia bezdotykowa znajdująca się przy ul. Chodkiewicza znikła praktycznie z dnia na dzień. Takich myjni na terenie miasta jest co najmniej kilkanaście, ale to własnie zniknięcie tej jednej wywołało spore rozgoryczenie u jednego z mieszkańców. Dlaczego?

Do naszej redakcji zgłosił się mężczyzna, który jest zbulwersowany brakiem wcześniejszej informacji o tym, że myjnia zostanie zamknięta. Chodzi o żetony, które wykupił, aby z niej skorzystać, a których nie zdążył wykorzystać. 

- Posiadam kilkaset żetonów, z którymi w tej chwili nic nie mogę zrobić. Były one kupowane dla kierowców firmy transportowej. Ogromna szkoda, że nie bylo żadnej informacji o likwidacji myjni - informuje mieszkaniec.

Twierdzi on również, że próbował dokonać ich zwrotu, jednak bezskutecznie.

- Chciałem oddać żetony i odzyskać wydane na nie pieniądze, jednak właściciel stacji zażądał ode mnie danych osobowych - dodał.

Właściciel, jak się po chwili okazało, poprosił o dowód zakupu żetonów, aby mieć pewność, że faktycznie zostały one kupione w jego punkcie. Można je bowiem zakupić i wykorzystywać w myjniach w całej Polsce. Jednak mieszkaniec twierdził, że podczas zakupu żadnego paragonu nie otrzymał.

- Bez żadnego dowodu nie możemy przyjąć zwrotu żetonów. One mogły zostać zakupione w każdym miejscu w Polsce. Zaproponowałem, aby się spotkać i zobaczyć komu sprzedawałem te żetony. Jednak spotkałem się z odmową - poinformował nas właściciel myjni. 

Z kolei mieszkaniec twierdzi, że sytuacja jest jasna i nie wyklucza skonsultowania tej sprawy z prawnikiem. Temat będziemy monitorować.

komentarze (17)
Dodaj komentarz

I dobrze że zamknęli ciągle gorsza nie mieli wydać A najgorszy to był ten grubas ten to dopiero czasem i 30 gr nie wydal zawsze chyba mialam pecha bo na niego trafiłam jak się człowiek nie odezwał to udawał że nie ma potrzeby pozatym ten odkurzacz porażka i te nabijanie monet przy myciu auta i było i niema

Zakupił kilkaset zetonów ????, kasyno może teraz otworzyć

Skoro "Można je bowiem zakupić i wykorzystywać w myjniach w całej Polsce" to w czym problem? Nie może pojechać na inną myjnię, np. na Rychtelskiego?

W myjniach tej firmy/producenta.

...też masz pomysły

Jak ta myjnia ma normalnie funkcjonować, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja emoji

**** a nie myjnia...cisnienie takie ze ledwo woda dochodzila do auta..

Myjnia z prostotą

"Kto w Kutnie nie był, ten życia nie zna, he he".

ta myjnia to była wielka porażka. zamknęli bo ludzie przestali tam myć swoje samochody. Cały czas zimna woda leciała. zero płynu nie mówiąc już o woskowaniu. A czasówka jedna wielka ściema . Bardzo dobrze ze ją zamknęli.

Powinniście puścić tego newsa na czerwonym pasku, by przypadkiem nie umknął czytelnikom... Sugeruję powołać komisję śledczą ds. żetonów UM. To może mieć coś wspólnego z obecną władzą, a kto wie czy nie z włodarzami powiatu... Liczę na kontynuację i oczekuję wyjaśnienia sprawy.

Ty barani łbie , na czerwonym pasku to ty jesteś prowadzany przez tych cwaniaków z UM czy powiatu. Być może i opłacany.

a co tam bedzie teraz?

Biedra dla biedaków

Nie jestem biedna, a zakupy tam robię więc trochę kultury

a skad taki zlob ma ja wziac?

01.12.2018r otwarcie NIGHT CLUB "BLUE LAGOON" - do zobaczenia !

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także