Rejestracja i logowanie

Starosta przeprasza mieszkańców: "Rozważamy interwencję i rozmowy"

Wydarzenia 18-04-2019 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (15)
Dodaj komentarz

Czy wszystkie budynki stojące w obrębie powiatu ponad 5 lat są: skanalizowane, jest gaz, jest światłowód, jest droga asfaltowa?

A osiedle w polu pobudował starosta czy deweloper... Chyba, a raczej na pewno deweloper, to skoro zarobił na mieszkaniach niech teraz pobuduje drogęa nie zganuavoribkem na miasto, starostwo czy jeszcze kogo tam innego. Jedyną winną osobą jest dorobkiewicz, który teraz chce wymusić kasę z podatków na budowę drogi.

tak w polu bo wszystko od pola na całym świecie się zaczyna inteligencie wszystko powstaje na polach

Zanim inwestor zaczął inwestycje powinien upewnić się czy remont tej drogi jest w planach bo mimo nawet chęci starostwa nie ma na to kasy w budżecie. Obawiam się, że osoby które kupiły tam mieszkania przez co najmniej 10 lat nie doczekają sie drogi.

Nie ma kasy?? a kasa 30 mln zl na jakis Palacyk jest???? za 30 mln wiele dróg byloby zrobionych w powiecie Kutnowskim!!!!!!! Sorryyy,,, ale zarządzanie budżetem jest w tym przypadku ABSURDEM . Zacznijcie myśleć i używać szarych komórek!!!! ( jesli je macie)

Pogadają pod publikę, wymienią się pismami a i tak będzie jak jest. Finansowo szpital ciągnie starostwo na dno, a w zasadzie już to dno osiągnęli.

Wiec niech starostwo jeszcze wiecej kasy zainwestuje w Palac Saski!!!!! A ludzie jeszcze popieraja pomysl i wydane pieniadze. Brak slow....

Niespecjalnie jestem światowcem. I ja to nie za bardzo miałbym ochotę podróżować po świecie. A to dlatego, że wszędzie jest tak samo: w Polsce, w Chinach, w Hong Kongu, w Malezji, w Irlandii, w Stanach, w Korei Pn., w Iranie, w Rosji, w Wielkiej Brytanii. Gdzie się nie pojedzie - wszędzie to samo. Pustka, jałowość, banał, marazm, oziębłość emocjonalna, nieludzkie obleśne zasady i normy pseudo-moralne, same głupie, durnowate idee, dla których rozmaite wyszczekane, wiecznie uśmiechnięte łachudry każą żyć, pracować i poświęcać się. Wszędzie ci sami fanatycy, nudziarze, obłąkani maniacy prawicowi lub lewicowi, ludzie albo sami złamani albo łamiący innych. Nie wydałbym złamanego grosza na żadne podróże po świecie gdyż nie ma już od dawna żadnego świata - nie ma dokąd podróżować. Jest tylko jeden wielki odpicowany na kolorowo chałowaty skansen, kolorowe tekturowe i styropianowe atrapy skrywające spustoszone ziemie, pustkowie pełne hałd śmieci, rupieci, zerdzewiałego szmelcu, odpadków, plastikowo-żużlowe pustkowie, chmury smogu, czadu, chorobliwie fioletowe dymy przesłaniające Słońce, Księżyc i Gwiazdy, swąd spalenizny, rozkładu i POTWORNEJ NUDY. A nad tym wszystkim rozlega się nieustannie smętne wycie. Kto tak wyje? Nie można spać w nocy - bo ciągle to wycie. Oj, nie ma co. "Wielcy ludzie" (ha, ha, ha... "wielcy"... dobre sobie) - "wielcy ludzie": "wielcy" myśliciele, "wielcy" papieże, "wielcy" artyści, "wielcy" uczeni, "wielcy" moraliści, "duchowi przewodnicy" o manierach kieszonkowców, "wodzowie narodu", od których nawet wszy uciekają z przerażeniem w oczach - wszyscy oni utworzyli świat gorszy niż najgorszy koszmar.

Jaki inwestor taka droga.Tyle dróg bliżej centrum od lat w gorszym stanie,więc ta też może poczekać.

Ja bym na takim zadupiu nie kupił mieszkania , usiądziesz na ławce a nogi masz w burakach.

W burakach??? A rosna tam buraki??? a Ty gdzie masz nogi??? w szparagach, czy w ziemniakach???? Twoj blik, mieszkanie , tez powstalo na czyms , co kiedys bylo pole i pewnie byly buraki heheheh emoji

za**** to ty masz na drugie imię bo pewnie sam mieszkasz na kajewie i dygasz mzk i pks a masz żal **** ścisk ,że będziemy mieli 3 min do aquaparku a 4 do galeri hehe a ty raz na poł roku jestes w stanie wyjechać na targ

@Hhh, a po polsku możesz coś napisać?

Odkąd pamietam mieszkam na ulicy i do tej pory nie ma asfaltu nie ma chodnika i ulica na ktorej mieszkam jest przed wojny idzie gaz idzie kanalizacja wszystkie media a oni kupili id dewelopera to niech im zaklada asfalt chodniki my z ulicy tez chcemy chodniki i ulica jest bardzo długa i ciemna chodzi sie drogą jak z filmu Barei ????

a co zrobiłeś żeby mieć ten asfalt i chodnik? potrafisz chyba tylko napisać tylko komentarz i ciągle narzekać

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...