Rejestracja i logowanie

Starsza Pani w Kutnie!

Wydarzenia 19-02-2006 Autor: Konto usunięte
8

W Kutnowskim Domu Kultury odbył się dzisiaj recital Hanki Bielickiej. Popularna "Starsza Pani" swymi opowiastkami i pikantnymi żartami rozbawiła kutnowską publiczność tak bardzo, że zgromadzeni w sali widowiskowej KDK widzowie nagrodzili ją owacją na stojąco. W występie pomagał jej Jerzy Filar, który śpiewał utwory znanych polskich wykonawców.

Podczas wieczoru mieliśmy też kutnowski akcent. Dla "Starszej Pani" zaśpiewały nasze, urocze gwiazdki z zespołu Bingo, kierowane przez Katarzynę Karolak-Koszańską. Przypominamy, że zespół zdobył I miejsce w międzynarodowym konkursie INTER SHOW 2006 w Bielsku Białej.

Prawdziwą niespodzianką był jednak prezent dla Hanki Bielickiej od pracowników KDK. Jak powszechnie wiadomo "Starsza Pani" jest kojarzona ze stylowymi kapeluszami, dlatego też Agnieszka Dąbrowska przygotowała dla artystki kwiecisty kapelusz, ułożony zgodnie z sztuką florystyczną. Pani Hania nie kryła wzruszenia odbierając prezent.

Po koncercie nie mogło oczywiście zabraknąć autografów. Okazało się, że Pani Hania w "prawdziwym życiu" jest równie sympatyczna jak podczas występów scenicznych.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

No niestety nie dożyje 100-tki. Właśnie kipnęła. Żwawa babka do końca życia była.

Siemka! Dała Hania dała czadu podczas swojej wizyty w Kutnie. Pierwszy raz miałem okazje spotkać się z nią i powiem wam szczerze ze sypie żartami jak z rękawa. Pozatym mimo wieku pozuje do zdjeć z fanami i rozdaje autografy. to miłe ze taka gwiazda jaką jest Pani Hania nie stroni od ludzi i nie wychodzi ze szpalerem ochroniarzy tylko wrecz przeciwnie wychodzi do ludzi z uśmiechem i dobrym słowem. pani haniu tak trzymać jak najdłużej !!!! 200 lat pracy artystycznej życzymy Pani. Pozdro wielkie

starsza pani musi zniknac co ciekawe ta sama starsza pani niedawno zadzwonila do mnie do chaty i z wielka radoscia powiedziala mi, ze wygralem iles tam kasy ale musze zadzwonic na podany numer emoji emoji

Do Arek: Luuuz jeśli ci się podobało, ale obrażać innego rodzaju muzyki nie musisz. Odpuść sobie emoji

pewnie ten anonim - to łysy kretyn zachwycający się hip-hopem - czyli szczekaniem do mikrofonu przez innego łysego kretyna. Bingo rulez! Mają klase! Hanka Bielicka zresztą też! emoji

anonim - nie podoba ci sie spiew tych panien? Ja kiedyś miałem przyjemność - są niesamowite, i mam nadzieję że uda im się w przyszłości błysnąć na międzynarodowej arenie. Głosiki mają śliczne.

Gwiazdki z Bingo HAHARAHA emoji emoji emoji emoji BUHAHA a to sie uśmiałam emoji

Kocham te kobiete!!!I tu mamy przyklad tego,ze nie wazne jest to ile sie ma lat ale na ile sie czuje!!!Pani Haniu 200 albo i wiecej lat!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także