Rejestracja i logowanie

Straż, policja i pogotowie przy ul. Wojska Polskiego. Co tam się stało?

Wydarzenia 11-02-2019 Autor: ez.
13

Funkcjonariusze, jednostka straży z kutnowskiej komendy i zespół ratownictwa medycznego - służby zostały zadysponowane chwilę po 16:30 do jednego z bloków przy ul. Wojska Polskiego.

Jak się okazało, w mieszkaniu zasłabła kobieta, potrzebowała pomocy. By dostać się do środka konieczna była pomoc straży pożarnej, która otworzyła drzwi. Strażacy przystąpili także do udzielenia pierwszej pomocy mieszkance do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

TYLKO PLOTKI I DOMYSŁY. NAJLEPIEJ JAK KAŻDY ZAJMIE SIĘ SWYMI SPRAWAMI I SWYCH NAJBLIŻSZYCH. PO CO SIAĆ PLOTY I DOMYSŁY SNUĆ. KTO, JAK, PO CO, NA CO I DLACZEGO? PO CO I W JAKIM CELU TWORZYĆ ZAMĘT I SNUĆ HISTORIE I OPOWIEŚCI, NIEJAKIEJ, NIETRZYMAJĄCEJ SIĘ KUPY TREŚCI. PO CO TE WYOBRAŻENIA, HISTORYJKI, OPOWIADANIA, JAKBYŚCIE W DOMU NIE MIELI CO DO ROBOTY. W JAKIM CELU WYTWARZAĆ TE GŁUPOTY. PLOTKARSKIE TEMATY TWORZYĆ. JEDEN POWIE TO, DRUGI DOPOWIE COŚ INNEGO, TRZECI PRZEKRĘCI, CZWARTY WYDŁUŻY, PIĄTY SKRÓCI, SZÓSTY ZNOWU COŚ INNEGO, A KOLEJNY I NASTĘPNY ZROBI Z TYM ZNÓW COŚ NIEPRZECIĘTNEGO.

CAPS off pls ":"

Nie kojarzę takiej osoby w tym bloku.ze zdjęcia widać że to środkowa klatka a tam takiej nie było.tym bardziej 12 dzieci. W tej klatce mieszkają starsi ludzie .

Nie wyrobię

W zeszłym roku zginął jej kot

Chodziła do 4b

Pracuje w auchan

I 2 dzieci

Ma męża lukasza

To Renata z 2 piętra

Kto tam zasłabł może ktoś wie.ja tam kiedyś mieszkałam

Co Cie to obchodzi? Wszyscy tutaj zaraz chcą wszystko wiedzieć. A kto? a gdzie? a z kim? Zajmij się sobą.

A ty sobą

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także