Rejestracja i logowanie

Strażacy z Żychlina robią furorę na TikToku! ''A Wy jak radzicie sobie przy zamkniętych siłowniach?''

Wydarzenia 25-05-2020 Autor: bnp
2
Strażacy z Żychlina robią furorę na TikToku! ''A Wy jak radzicie sobie przy zamkniętych siłowniach?''

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie idą z duchem czasu. Facebook, czy Instragram od dawna nie mają dla nich tajemnic, a w dobie pandemii kulisami swoich działań postawnoli podzielić się również z użytkownikami zdobywającego coraz większą popularność serwisu TikTok.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że TikTok to serwis całkowicie zdominowany przez młodzież szkolną. Okres kwarantanny wyzwolił jednak zainteresowanie serwisem ze strony starszych pokoleń. Mocno "uruchomił się" na nim m.in Robert Lewandowski. Obojętni na uroki portalu nie pozostali również strażacy z OSP, którzy na swoim koncie mają już kilka filmików.

Na najnowszym druhowie prezentują urywek z podjętej przez siebie próby plank challenge. '' A Wy jak sobie radzicie przy zamkniętych siłowniach? ???? '' - pytają internautów strażacy. Filmik możecie obejrzeć tutaj - KLIK. OSP Żychlin znajdziecie na TikToku pod nickiem osp_429.

komentarze (2)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także