Rejestracja i logowanie

Świetne wieści dla mieszkańców! Będzie nowa kanalizacja na Alejach ZHP

Wydarzenia 31-07-2020 Autor: toza
7
Świetne wieści dla mieszkańców! Będzie nowa kanalizacja na Alejach ZHP

To informacja, która z pewnością ucieszy wielu mieszkańców. Miasto rozstrzygnęło przetarg na budowę sieci kanalizacji deszczowej wraz z wylotem do rzeki Ochni w al. ZHP. Koszt tego zadania to niecałe 710 tysięcy złotych brutto.

Przypomnijmy, że władze miasta Miasto zamierzały przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokości 780 000,00 PLN. W sumie wpłynęło 9 ofert. Wszystkie znajdują się w poniższej tabeli.

Wydarzenia

Złożone oferty sprawdzono pod kątem formalno-prawnym. Wczoraj w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiła się informacja o wyborze wykonawcy tej inwestycji.

Przetarg wygrało przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Elvis z Żychlina. 

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Jak firma z żychlina nie zrobi tego to firma HYDROBUD Pawła Złotowskiego to zrobi Nie jedna trudna inwestycje dla miasta lub gminy kutno zrobili

Dobrze, że nie będzie tego robiło konsorcjum kutnowskie, to które robiło kilka ważnych dróg w Kutnie i po kilkunastu miesiącach studzienki się pozapadały

Teraz dopiero sie obudzili? Ile lat prezydentem jest burzyński, nie wiedział o problemie, co zrobił w temacie przez tyle lat???

NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. 4 kadencje ciągłych próśb , żądań itp itd. Oby tylko nie skończyło się tak że efekty będą mizerne. Parę przykładów niestety mamy.

Jedna firma już wygrała tą robotę a nie podpisała umowy.

Chciałbym się mylić ale nic z tego nie będzie. Wybrano ofertę najtańszą ....... firmy o raczej słabym potencjale. Ale życzę powodzenia.

Takie mamy prawo zamówień publicznych. A potencjał firmy nie najgorszy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także