Rejestracja i logowanie

Świetne wieści! Kutno liderem w naszym województwie!

Wydarzenia 02-07-2020 Autor: toza Foto: archiwum&Invest in Kutno
12

390 – tyle wynosi liczba pracujących na tysiąc ludności w Kutnie w firmach zatrudniających powyżej 9 osób. W tej kategorii nasze miasto jest liderem w woj. łódzkim, o czym informuje facebookowy profil Invest In Kutno.

- Główny Urząd Statystyczny podał dane dot. liczby osób pracujących na 1000 ludności. W województwie łódzkim lider się nie zmienił. Miasto Kutno znowu gór! Brawo Kutnianie! – czytamy na Invest In Kutno.

Szczegóły znajdują się w infografikach przygotowanych przez Invest In Kutno w poniższej galerii zdjęć.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Dziś wspaniale śmierdzi na calej strefie. Okna otworzyć w domu nie można. Śmierdzi nie tylko Pini ale jeszcze z innego zakładu jakims amoniakiem czy cholera wie czym. Pod względem smrodu to jestesmy wyżej niż na pierwszym. Pisk zarzynanych świnwk słychać na kilometr. Zamykam okna. Fu!

Czy widzieliście już oświadczenia o zarobkach posłów Razem, w tym Pauliny Matysiak (zresztą dawnej pracowniczki UM Kutno - może stamtąd wyniosła zamiłowanie do "uczciwości" i "ciężkiej pracy")? Niezłe jaja tam są. Artykuły we wszystkich mediach ogólnopolskich, a wy nadal nic. Rzymkowski już zapowiedział, że zgłasza sprawę do prokuratury, CBA, Krajowej Administracji Skarbowej i innych instytucji kontrolnych.

Ciągle jest wam źle.Pisiory przeciwko prezydentowi Burzynskiemu .Wstyd Rzymkowska

No no... niezły obóz pracy emoji Niech jeszcze podadzą ile ci mieszkańcy średnio zarabiają... oczywiście z rachunku należy wykluczyć kadrę zarządzającą spoza Kutna. Na pewno będzie czym się pochwalić....

3000 brutto w zakładzie wielkiej korporacji przy pracy po 12h w ciężkich warunkach. Żyć nie umierać.

Jak to co zmienia ? Jest powód do dumy - powinniśmy skakać do góry przez dwa tygodnie... A autor może być dumny ze skopiowania informacji - przynajmniej nikt mu nie zarzuci, że coś spier..... bo to nie jego emojiemojiemoji

No i co to zmienia dla mieszkańców ?

Ale konkurencja... Kutno powinno całe województwo bić na głowe z takim położeniem ...

Kogo obchodzi 2018 rok? Teraz mamy drugą połowę 2020 i te dane zmieniły się diametralnie.

W drugim kwartale 2020 roku robią podsumowanie 2018. Może by tak zrobić aktualne z zamknięciem roku 2019? Myślę że pół roku w 2020 wystarczyło aby takie dane wykonać ;-)

Tak właśnie za nasze pieniądze "męczą" się pracownicy instytucji państwowych - ręce opadają...

Te dane podaje GUS i właśnie opublikował za 2018. Na dane z 2020 trzeba poczekać dwa lata.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także