Rejestracja i logowanie

Szkoła w trybie zdalnym. Pracownik z koronawirusem

Wydarzenia 14-10-2020 Autor: toza
39
Szkoła w trybie zdalnym. Pracownik z koronawirusem

Dyrekcja jednej ze szkół z naszego powiatu musiała podjąć decyzję o przejściu na zdalny tryb nauczania. W mediach społecznościowych pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Konkretnie chodzi o Szkołę Podstawową im Marii Konopnickiej w Byszewie

- W związku z wystąpieniem zachorowania na COVID-19 u pracownika szkoły informujemy, że od dnia 15.10.2020 r. do 19.10.2020 r. (włącznie) szkoła przechodzi na tryb nauczania zdalnego. Lekcje odbywać się będą zgodnie z planem lekcji za pośrednictwem platformy MS Teams. Szczegółowych informacji udzielą Państwu wychowawcy klas – informuje koordynator ds. bezpieczeństwa.

Przypomnijmy, że to kolejna taka sytuacja w tej szkole. Placówka z Byszewa była pierwszą w powiecie kutnowskim, która z uwagi na sytuację epidemiologiczną musiała przejść na zdalny tryb nauczania. Trwało to od 7-go do 11-go września.

komentarze (39)
Dodaj komentarz

Ten "anonim" to chyba bezrobotny bo widać że ma dużo wolnego czasu na pisanie które już jest nudne.

Do ,,W....". Tak, bezrobotny dzięki głuptakom jak ty, którzy wierzą w bzdury.

Właśnie pracuję podwójnie. Opracowane lekcje na stronie, prowadzone na platformie. Jeszcze przesyłanie plików. Udokumentować trzeba w raporcie. I dzięki temu, że mam prywatny sprzęt i dobry internet idzie to sprawnie. I jeszcze trzeba mieć trochę wiedzy i umiejętności. A ocenia się, jak ma się wiedzę. No i jeszcze trochę nerwów, żeby nie pojawiły się objawy. Życzę wszystkim zdrowia i zdrowego rozsądku w opiniowaniu.

MOŻE warto oddać połowę pensji za siedzenie w domu ? 

Możesz oddać, proszę bardzo.

Nauczyciel ma kontakt z 50 osobami w szkole boi się o życie , kasjerka w Biedronce przez 8 godzin z tysiącem..

I siedzi za pleksą lub szkłem. Nauczyciel zapier*ala z setkami uczniów po korytarzu ramię w ramię.

kurna kwarantannę wszystkim pracownikom szkoły zrobić a nie ludzie obudźcie sie. kariera i kasa nie jest najważniejsza. na grobie nie będzie miało to znaczenia. pozdro.....

Do ,,adminos". Czemu miałaby służyć ta kwarantanna jeżeli żadnych wirusów nie ma?

Przeczytajcie sobie jak WHO szybko zmienilo zdanie na temat tych zajeb... maseczek.

Komuniści to nie krowy. Zmieniamy poglądy.

Wolność słowa

Na Państwa portalu od dłuższego czasu pisze komentarze jakiś idiota negujący istnienie Covid 19. Jest pod każdym artykułem. Podpisuje się "anonim" Nie jest to "robot" jak w przypadku linków do sex stron z którymi nie potraficie sobie poradzić. Uważam że komentarze tej osoby nie powinny ukazywać się na portalu. I równocześnie administratorzy powinni o jakość portalu dbać. Umożliwienie aktywności takim świrom świadczy o tym, że pracownicy KCI zwyczajnie nie nadają się do tej pracy.

Do ,,Agnieszka". Reżimowa kobieto, jesteś niepoważna. Nawołujesz otwarcie do cenzury, co KCI i tak robi dając moim komentarzom 14 kciuków w dół aby je ukryć. Również nawowyłałem ich do zaprzestania tego i oficjalnie usuwania moich treści. Co by ujawniło czy wspierają kłamstwo lub prawdę. Także gdybyś czytała moje objaśnienia dotyczące braku dowodów na istnienie wirusów i co jest konieczne do zrobienia tego to byś krakała teraz inaczej. Również polecam mój komentarz wyjaśniający czym są stosowane testy. Wszystko jest w archiwalnych artkułach odnoszących się do ubzduranego wirusa. A jak jesteś taka pewna siebie to zgłoś się z dowodami na istnienie wirusów to otrzymasz nagrodę w wysokości 50.000 zł.

Jesteś debilem klinicznym. To termin. Nie obraza.

Do ,,Ten". Jednak ty użyłeś go w specyficznym kontekście. Jak chcesz pomędrkować to zmierz się z treścią moich komentarzy dotyczących fikcyjnych wirusów. Może wygrasz nagrodę.

faktycznie idiota antywirusowy

Do ,,tamten". Z twoją wiedzą zdobytą w wyższej szkole gotowania na gazie nie mam się co mierzyć.

Popieram.

Pani Agnieszko,ludzie tu piszą ,że on czyli ten anonim ma płacone za każdy post,może Pani sobie przeczytać komentarze z tych artykułów które traktują o tym wirusie,wczoraj albo przedwczoraj pisali o tym internauci

Do ,,........". Nikt mnie nic nie płaci. Widać po waszych komentarzach, że już doszczętnie straciliście rozumy. Stąd nie ma się co dziwić, że uzurpatorzy chcą was wyszczepić na śmierć jeżeli tak dajecie sobą manipulować.

Zaraz będziesz miał 14łapek w dół żeby twój komentarz został ukryty

Do ,,........". Czy uważasz, że jestem zaskoczony?

Już ma. Nie dziękujcie emoji

Do ,,Nie dziękujcie emoji". Także nadal mam 50.000 zł czekające na was.

wsadź sobie je w doope chory po****

Do ,,..............". Wyraźnie widać, że masz problemy psychiczne. Być może niedotlenienie je powoduje. A twój tekst nikogo nie zwiedzie. Takie pieniądze chętnie byś przygarnął, ale tylko możesz obejść się smakiem.

mam wywalone na twoje pieniądze i na ciebie bucu kartoflany, kretynie i ogólna cioto forumowa a o kasie jaką ja mam to ty możesz pomarzyć kretynie bez przyszłości, forumowy przygłupie i ogólna niedorajdo życiowa. Psychicznie chory jesteś ty co nagminnie udowadniają internauci. Mimo minusów wracasz na forum niczym gó_wno wypływające na wierzch. Nawet o 3 w nocy piszesz komentarze. Kto tu jest chory pajacu ? Weź się za robotę uczciwą chory z_je_bie a te 50 tyś wsadź sobie w doopsko raz jeszcze powtarzam - gardzę tobą.

Do ,,.................". Projekcja i dysonans poznawczy w najlepszym wydaniu. Ale czego można się spodziewać po kimś kto wiedzę zdobywał w wyższej szkole gotowania na gazie.

Do,,................."Ten anonim jest chyba naprawdę chory psychicznie,pewna ,,Młoda lekarka"na forum wczoraj albo przedwczoraj wydała o nim diagnozę że ma schizofrenię,być może odstawił leki i mu odbija,a może mieć również zespół Aspergera

Do ,,........". Naprawdę, młoda lekarka? Osobiście ją zweryfikowałeś, że nią jest? A ona sobie coś napisała, bo miała taki kaprys? Dalej sobie fantazjuj, ale faktów nie zmienisz, dzieciaku.

Wsolczuje tym nauczycielom. Przeciez oni tez maja rodziny

dzieci też mają rodziny

lepiej późno niż wcale ale nie mozna było od razu , ile w tym czasie zdążyło się już pozakażać

Do ,,....". Bzdury. Nikt nie jest zakażony.

Niech dłużej czekają zamknięciem szkół. Widać jak sprawdza się strategia dzieciaki będą chodzić na 2 tygodnie i wolne a tym razem nauczyciela współczuję bo mają ryzyko a to jest dopiero początek a jak nie mam racji to chciałbym w tym przypadku się pomylić

Do ,,Bla". Nie ma żadnego ryzyka i było to tobie wiele razy objaśniane dlaczego.

A w szpitalu co jakiś czas wirus i nikt bo nie zamyka wręcz przeciwnie pracownicy pracują i czekają na wynik testu

Do ,,Pracownik". Nie ma żadnego wirusa.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także