Rejestracja i logowanie

Szykują się zmiany na dyrektorskich „stołkach”? Właśnie ogłoszono konkursy

Wydarzenia 23-05-2019 Autor: ez.
11
Szykują się zmiany na dyrektorskich „stołkach”? Właśnie ogłoszono konkursy

Aż 3 konkursy na dyrektora szkół i placówek ogłosiło Starostwo Powiatowe w Kutnie. Gdzie zajdą zmiany?

Zarząd Powiatu Kutnowskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora w Zespole Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie, Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Żychlinie. Kandydaci na to stanowisko mogą składać oferty w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem, numerem kontaktowym oraz adresem oferenta do 10 czerwca br. Ponadto na takiej kopercie należy dopisać „Konkurs na stanowisko dyrektora...” i odpowiednia nazwa szkoły czy placówki.

O wyborze decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego w Kutnie. Nie dopuszcza się składania ofert w postaci elektronicznej.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

W Staszicu nie ma naczelnego od kilku lat i wszystko jest OK. (jeden odsunięty, drugi chory)

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe!!! Już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!

A w Grabskim chce pracować Arczi i Ania, która zabiega o stanowisko mu to ma zagwarantować

To jest po polsku?

Biorą sie za Strajkujących ? Bardzo dobrze

Nie rozumiem - niby gdzie? w której szkole?

Ryu A co jest nie tak z gronem pedagogicznym w szkole nr 5 

Ciągle te same osoby są wszędzie. Dyrektor szkoły od 20 lat ten sam, burmistrz, wójt...itd. Jaka emeryturka... Szaraki bez pleców nie mają dziś nigdzie szans

Niech się wezmą za grono pedagogiczne w SP nr 5 

określenie dyrektorskie "stołki" jest hejtem i niczym nie uzasadnioną mową nienawiści w stosunku do kandydatów.jakoś nie pisaliście 27.08.2018 o "stołkach"przy wyborze dyrektorów w podstawówkach nr 9 i2. Widocznie powiat mianuje na "stołki" a miasto na stanowiska dyrektorskie.Wstyd i pogarda.

Jeszcze żeby te ,,stołki" były sowicie wynagradzane... Tymczasem jest ogromna odpowiedzialność i harówa za marne wynagrodzenie + plus ,,życzliwość" suwerena gratis. Redakcjo, słabo u was z posługiwaniem się oficjalną odmianą polszczyzny.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także