Rejestracja i logowanie

Szykujcie kąpielówki! Basen miejski czynny już od...

Wydarzenia 21-06-2019 Autor: ez. Foto: archiwum
10
Szykujcie kąpielówki! Basen miejski czynny już od...

Blisko 50 000 osób w sezonie, średnio ok. 1000 osób dziennie - basen miejski przy ul. Narutowicza w Kutnie cieszy się sporym zainteresowaniem. Kiedy kutnianie i okoliczni mieszkańcy będą mogli korzystać z wodnych uciech?

Dziś kalendarzowy pierwszy dzień lata. Od środy z kolei uczniowie mają już upragnione wakacje. Do pełni szczęścia - przy sprzyjającej pogodzie rzecz jasna - potrzebna jest jeszcze kąpiel w odkrytym basenie.

Jak udało nam się dowiedzieć, otwarcie basenu miejskiego w Kutnie zaplanowano na 22 czerwca, czyli na jutro. Mieszkańcy będą mogli z niego korzystać już od godz. 10:30.

W sezonie wakacyjnym 2019 basen czynny będzie do 31 sierpnia codziennie w godzinach od 10:30 do 18:00.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Popieram wodnika

I nareszcie całe mickiewicza będzie miało się gdzie umyć ten basen to żenada

Bydlak to jesteś sam idioto skończony. Ogólnie wiadomo źe tam będą sikac jak zawsze i wszędzie w wodzie. A małym dzieciom zdarzają się inne fleszy.

Bydlaki , którzy takie posty piszą !!!

I chodzić nago.

Pomyślcie o jakimś projekcie z budżetu obywatelskiego na doposażenie basenu, jakieś zjeżdżalnie itp.... brakuje dla dzieci atrakcji

I narzygać

I siku też emoji

Będzie gdzie się umyć

I kupę zrobić...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także