Rejestracja i logowanie

Tego jeszcze nie było! Na autostradzie obok Kutna pojawią się…

Wydarzenia 20-05-2020 Autor: toza Foto: poglądowe, GDDKiA
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (11)
Dodaj komentarz

Podniecacie się tymi autobusami elektrycznymi jak by faktycznie wam różnice robiło czy autobus napędza silnik elektryczny lub spalinowy hałasować i tak będą bo sama klimatyzacja działa a te nowe autobusy ani nie kopca tylko słychać klimatyzację z tą różnicą że są 3 krotnie tańsze i zaraz się okaże że tańsze w eksploatacji. Już to widzę jak wszyscy przesiądziemy. Się na elektryki to będziemy dostawać prąd za darmo

A kiedy ruszą kutnowskie autobusy elektryczne bo na razie coś ich nie widać na drogach

Autobusy elektryczne już wyjeżdżają na kilka godzin dziennie Problemem jest to, że zakład energetyczny spóźnia się już o kilka miesięcy z wykonaniem przyłączy do ładowarek na pętlach i dlatego nie mogą jeździć normalnie.

Drogi prąd, limity pasażerów nałożone - nie opłaca się. Autobusy usilnie kupione pod dotację mimo że na autobusy hybrydowe była ona większa, a same pojazdy o połowę tańsze - jeden elektryk = 2 hybrydy. Ekonomiczność hybryd względem elektrycznego autobusu o 50% wyższa. Życie emoji

No dobra lepsze to niż nic......kiedy się rozpocznie inwestycja????. Kiedy ruszy budowa Leroy Marlin, wiadukt na Józefowie, skrzyżowanie na Łąkoszynie........kiedy koniec inwestycji Dworzec PKP

Leroy Merlin zawiesił inwestycję na czas nieokreślony, bo przez wiadomą sytuację sieci handlowe funkcjonują na skraju opłacalności.

Daj spokój, kogo to interesuje, liczenie korona trwa, poza tym czasami UM cos kaze wrzucic, czy cos sie spisze. reszta nie wazna - mediów w Kutnie już nie ma.

2 punkty ładowania porażka.

Też mi nowość. Dlaczego nie ma adnotacji o newsie sponsorowanym? Przecież to nic innego jak reklama emoji szkoda tylko że nie podaliście cen za kWh jakie ta firma oferuje. Aby nie siedzieć cały dzień przy ładowarce tylko szybko naładować trzeba wydać 2.98 zł za kWh. Jest to 3.5x wyższa stawka niż cena rynkowa. Przy takiej stawce pokonanie 100km jest połowę tańsze na korzyść benzyniaka niż elektryka. Warto też nadmienić że prąd w tych ładowarkach jest z elektrowni węglowych, co z pro eko sreko nie ma żadnego związku emoji emisja CO2 jest wyższa niż najstarsze silniki diesla. No ale dla niektórych to furora - tak jak elektryki w MZK emoji śmiszne.

Cena rynkowa czego?Mając firmę parę dni temu podpisałem umowę z PGE na dostawę energii po 318 kwh więc cena którą wymieniasz jest jak najbardziej rynkowa,a to że gdzieś jest taniej to tylko dlatego że jest to dotowane tylko po to by zachęcić ludzi do elektryków.A jak już się zwiększy zapotrzebowanie to wtedy zobaczycie jaka to ekonomia w elektrykach.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, lub nie daj się rolować przez firmę lub jej pośrednika który najwidoczniej Cię podwójnie nabił. Firma w Kutnie, rozliczenie za miesiąc poprzedni: zużycie 3.193kWh, rachunek całościowy 2.712.83 zł przy umowie bezterminowej ENERGA w taryfie C22b. Co do samochodów elektrycznych: jedyny sens one mają w chwili gdy baterię ładujemy w 100% na swojej umowie i posiadamy panele fotowoltaiczne. Wtedy faktycznie takie auto ma sens. W momencie gdy kupujemy energię od pośrednika, tak jak jest to w przypadku Greenway opłacalność jest zerowa, wręcz stratna. Sam posiadam Kia e-Niro więc wiem z czym ten chleb się je. Serio, jeśli pośrednik lub nawet sam dystrybutor rzucił Ci stawkę 3,18 za kWh ( domyślam się że brakło przecinka ) to czuj się wyd.many i to srogo.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...