Rejestracja i logowanie

Terroryzował przechodniów w parku, usłyszał już zarzuty

Wydarzenia 17-06-2019 Autor: toza Foto: poglądowe
10
Terroryzował przechodniów w parku, usłyszał już zarzuty

W sobotę informowaliśmy o niebezpiecznym incydencie w parku Traugutta. Jeden z mężczyzn, według naszych nieoficjalnych ustaleń, miał mieć przy sobie nóż i toporek i grozić przechodniom. Policja częściowo to potwierdza.

O sprawie pisaliśmy W TYM MIEJSCU. Przypomnijmy, że z relacji naszego Czytelnika wynika, że w parku pobity został mężczyzna, który groził innym toporkiem i nożem. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. Na miejscu pojawiła się straż miejska, pogotowie i policja.

Początkowo mundurowi byli oszczędni w komentarzach, jednak dziś potwierdzają część naszych nieoficjalnych ustaleń. Dowiadujemy się także, że mężczyzna usłyszał już zarzuty.

- Podejmowaliśmy interwencje w parku Traugutta w związku ze zgłoszeniem, że znajduje się tam agresywny mężczyzna i posiada przy sobie niebezpieczne narzędzie. Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty gróźb karalnych z użyciem niebezpiecznego narzędzia w stosunku do 3 osób - relacjonuje nam asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

fot. poglądowe

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Wielka afera... a on, bidulek nosił tę siekierę, bo chciał sobie uciąć... drzemkę..

...ale najpierw chciał się... narąbać...

To szmaciarz...

Miastowy i z siekierą No tak,jakie miasto taki gmin.

Haha hojrak a teraz maga paka

Upał strzelił w łeb za dużo na słońcu chyba przebywał

A kim jest ten pajac z siekierą???

Idiota! Ale nic dziwnego same zjeby tam mieszkają

Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat

Strach sie bac

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także