Rejestracja i logowanie

To już dziś! Będą rozmawiać o Budżecie Obywatelskim i zapraszają mieszkańców

Wydarzenia 10-07-2019 Autor: toza
5

Dziś punktualnie o godz. 16 odbędzie się otwarte posiedzenie Zespołu ds. Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Władze Kutna serdecznie zapraszają mieszkańców miasta.

- Tematem otwartego dla mieszkańców posiedzenia będzie zakwalifikowanie projektów do głosowania - informuje Urząd Miasta w Kutnie.

Spotkanie odbędzie się w dużej sali konferencyjnej (s. 328) Urzędu Miasta Kutno.

Obrady zespołu będzie mógł obejrzeć każdy - Urząd Miasta zaplanował przeprowadzenie transmisji na żywo.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

a może by tak ławki uliczne kupili bo nie ma jak odpocząć

A Arłukowicz(hehehe), albo Biedroń będą?

Drodzy Państwo a czy my doczekamy się realizacji Skateparku w Kutnie który wygrał w jednym z budżetów obywatelskich? emoji Bo place zabaw i inne realizacje gdzie wnioskodawcami byli radni , to były zrobione biegiem a ile przy tym było zdjęć i usmiechów. Laury puchary podziękowania. A tutaj widzę że temat został olany . 

Urząd Miasta od kilkunastu lat wymyśla wymówki, żeby nie dopuścić do budowy skateparku. Tak jest, jeśli rządzą nami stetryczałe dziady, które nie rozumieją potrzeb młodzieży i uważają młodych jeżdżących na deskorolkach, rolkach czy na rowerach do stuntu za groźnych chuliganów zagrażających bezpieczeństwu i zakłócających spokój. Żałosne jest to kutno i beznadziejni urzędnicy.

Łysy skler tym kołuje, nic dziwnego!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także